Виктория-9990• 12 августа 2022

Я таки його вигнала!

Було дуже тяжко але пригрозила поліцією і він пішов. 2 рази приходив маніпулював що спатиме на лавочці , що тут його діти і він від них не піде, але я витримала. Зараз настало якесь полегшення, наче починається нове життя. Шкода його як подумаю що він на вулиці але є кум ,друзі і як захоче то знайде де ночувати. Якщо впущу знову будемо терпіти цю моральну тиранію.
автор Виктория-9990 • 12 августа 2022
Ответ дляБессмертный пони
ВІтаю ! Буде ломитися - звоніть 102 , вони реально приїзжають .
Дякую за підтримку

Бессмертный пони• 12 августа 2022
Ответ дляВиктория-9990
Дякую за підтримку
Та нема за що . Бачите , не так воно й лячно .... і дітей в інтернат ніхто не забрав .... )))) Тримайтеся . Ще чудитиме , але не піддавайтесь . Я в попередній темі писала - дзвоніть в поліцію і кажіть ’домашнє насильство’ . І подавайте на розлучення і аліменти . Напуркуа воно вам таке треба ? А , і замки міняйте .
автор Виктория-9990 • 12 августа 2022
Ответ дляБессмертный пони
Маніпулятор ще той, приходив по вітровку мов спатиму на вулиці, звонила 2 за ніч але я не брала трубку. Мене і дітей ніхто не пожаліє і я його не буду жаліти.
Стасько• 12 августа 2022
Як може бути шкода гандона, який сцить в раковину…..
Color never seen before• 12 августа 2022
Пусть приходит спать на лавочке.
Просквозит, простудится, заболеет и сдохнет, избавив вас от лишних хлопот!
Deniza• 12 августа 2022
Ответ дляВиктория-9990
Інколи це й справді давить. Що люди скажуть? Але вже сил терпіти немає.
А що люди кажуть стосовно сімейного насилля? Вони вас захистять? Вони виростять ваших дітей, якщо чоловік вас скалічить? Вони пробували вплинути на чоловіка-тирана, щоб якось нормалізувати ваше життя?
Напевно ж ні.
Тому і уваги не звертайте на ’що люди скажуть’. Хай чоловікові розповідають, що він придурок.