Подскажите, пожалуйста, цена волос на продажу? Длина 40 см, вес 120 гр.
КлаваЧерепиця• 12 августа 2022
А хто ж вам так скаже?
Залежить від кольору волосся, якості, довжини, чи було воно фарбоване, чи рівний зріз...
Найдорожче - дитяче або підліткове, від 40 см, не фарбоване, блонд або рудий, с рівним горизонтальним зрізом, без масла, без кондиціонеру. Таке, наскільки я знаю, було від 120-130 долларів за 100 гр. Русе трошки дешевше - десь по 110-120. Темне долларів по 100. Чим коротше - тим дешевше.
Доросле ще дешевше. Якщо фарбоване в хорошому стані, з рівним зріом і довжиною від 40 см, то долларів по 70-75 за 100 гр.
Ответ дляКлаваЧерепиця
А хто ж вам так скаже?
Спасибо