Ya_nochke• 12 августа 2022

Ким може працювати жінка 35 років в штатах?

Чи може це бути якась нормальна робота, нескладна фізично? Чи тільки чорноробом як в Польщі? Питання тільки до тих хто знаходиться в штатах. Дякую.
NesmeyanaYa• 12 августа 2022
Ті хто в США зараз сплять, переважно
t.fodlash• 12 августа 2022
Это зависит не от возраста и пола. От квалификации женщины и уровня знания языка
МаМарго• 12 августа 2022
Років 15 назад знайома виїхала з чоловіком .він не погано заробляв далекобійником .потім вони розійшлися .вона на трьох роботах .прибрала і мила посуд по 12 годин на день .втомилася і через рік повернулась додому .
Інша родина прауювала на молоко заводі .живуть вже давно .
AnnaAT• 12 августа 2022
В нас знайома працювала нянею в садочку при коледжі, мін зп, графік 20 годин в тиждень, зараз 39 років, останні 2 роки дома, коввд, зараз вчиться на тестировщика, чоловік далекобійник (своя машина, брали кредит) вони там але 7 років, дім купили у кредит (300тис) 2 машини і тд
E-ducate• 12 августа 2022
Жінка 35 років у США може працювати будь-ким, це вільна країна, де не обмежуються права жінки в 35 років
Хоч космонавтом, хоч оперною співачкою, залежить виключно від її освіти, професії, досвіду, навичок, вмінь і, головне, бажань ...
Gala_la_la• 12 августа 2022
Всі мої знайомі жінки, хто виїзжав до США, але вони виїздили по Грін Карті, жодна не працює чорноробочою. Усі в офісах, декому прийшлось перевчитись правда, але в усіх все добре.
Gala_la_la• 12 августа 2022
Ответ дляE-ducate
Теж здивувало питання. Це в Україні в 35 відповзати у савані потрібно. А в США аби було бажання.
kris_lynx• 12 августа 2022
Знакомая пара выехали в США. Она певица в ресторане и онлайн ведёт какие-то курсы, муж занимается видео, снимает и монтирует свадьбы. Туда хорошо ехать тем, у кого есть какие-то такие навыки, больше творческие, если не хочется физ работу
Gala_la_la• 12 августа 2022
Автор ви в США по нинішній програмі хочете? Ви маєте зрозуміти, що в такому випадку вам дозвіл на роботу не зрозуміло коли дадуть. Тому нелегально за нал самі розумієте. Та і програма на 2 роки. Дивіться на Канаду.
КлаваЧерепиця• 12 августа 2022
Сестра живе в Штатах, до того, як отримала грінку, а потім громадянство, працювала нянею, офіціанткою, потім барменом, потім менеджером в ресторані. Але в неї англійська була на прийнятному рівні. На нормальне життя, оренду, подорожі вистачало.
Потім вже отримала освіту в коледжі, але то інша історія.

Якщо є дозвіл на роботу, то працевлаштуватися зразу не проблама - старбакс, кафешки, супермаркети, клінінг, соціальна робота. Це те, що зразу приходить в голову.
Якщо є освіта і англійська - треба шукати хоч щось близьке до спеціальності.
автор Ya_nochke • 12 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
У мене свекруха в сша зараз по грвнці працює. Кличе в сша. Але не хочеться нам з нею жити, відносини не найкращі. Але можливо гуртом буде легше триматися. Там ще її донька поїхала з 2 дітьми малими... Інколи спільне горе зближає
автор Ya_nochke • 12 августа 2022
Ответ дляkris_lynx
Я думала может флористикой заниматься. Мне цаетами нравится заниматься, а цветы они и в Африке цветы...
автор Ya_nochke • 12 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Так, по u4u
автор Ya_nochke • 12 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Заради вашого коментаря я і створювала тему. Дякую)
Gala_la_la• 12 августа 2022
Ответ дляYa_nochke
Ну вам є до кого їхати, це теж плюс. Але ж якщо не з нею жити, то треба винаймати житло, а це треба або роботу( а вона буде нелегальна поки дозвіл не отримаєте) або везти гроші з собою, якщо є.
автор Ya_nochke • 12 августа 2022
Ответ дляAnnaAT
Задоволені тим що виїхали? Повертатись не пданують?
AnnaAT• 12 августа 2022
Ответ дляYa_nochke
Ні, так ални їхали з чітким планом як і що бути робити і заробляти
автор Ya_nochke • 12 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Так, розумію. Плануємо поки що на нелегальну роботу. Чоловік, так точно. А от я не знаю за себе. Дитині найменшій 1,3 міс. І ні туди і ні сюди... Садочок? Як там в цьому віці, можна віддавати?
Gala_la_la• 12 августа 2022
Ответ дляYa_nochke
Можна звичайно, але це теж гроші, немає безкоштовних садочків. Коротше, я вас відмовляти не буду, пробуйте. Раптом все складеться, а ні, так ні. Просто треба бути готовим, що буде важко враховуючи незрозумілий статус українців по ю4ю, на відміну від грінкардівців.
постою_послушаю• 12 августа 2022
Ответ дляE-ducate
постою_послушаю• 12 августа 2022
Ответ дляYa_nochke
А тут Ви чим займаєтесь? В будь-якому разі з родичами вам буде легше, налагоджуйте стосунки і зможете із сестрою чоловіка допомагати одна одній із дітьми посидіти.