Для сім´ї з трьох дітей, 14,9 і 1 рік +чоловік. Де буде легше прожити? Дякую.
КлаваЧерепиця• 12 августа 2022
І там і там потрібні гроші і знання мови.
При наявності і того, і того я б визначила пріорітети і вже тоді обирала.
Якщо стабільність та безпека - то Канада, якщо можливості та перспективи - то США.
Gala_la_la• 12 августа 2022
Якщо по тим програмам, що зараз є для українців, то Канада краще - дозвіл на роботу зразу дають на 3 роки, гроші по 3 тис на дорослого, по 1500 на дітей, страховка на усіх і різні снижки для українців в залежності від провінції. Якщо дивитись глобально, то США кращі в цілому для життя.
YuliaYuliaYulia• 12 августа 2022
Если Вам на год-два, можно и в США. А вот остаться потом проще в Канаде.
Ответ дляGalyna1211
У вас личный опыт?
Выплаты дают сразу или надо импть приоичную сумму на первое время?
Что с жильём?
Tatianka87• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
У вас личный опыт?
Что с жильём?
Советует иметь до 10000 $ на человека, на первое время. Жилье дорогое до 2500 с коммунальными, интернетом, и выше.
Gala_la_la• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
У вас личный опыт?
Что с жильём?
Я просто їду і тому вивчала усі варіанти. Вам теж треба все вивчити. Хоча б тут на форумі у канадському розділі. Можете їхати без грошей знайшовши приймаючу родину. Гроші отримуєте десь через 2 тижні - бо треба відкрити місцевий рахунок і в індивідуальний номер отримати у соц службі. Ну і фудбанки ніхто не відміняв, можна там брати їжу. Може у вас спеціальність така, що отримаєте моментально роботу. Я бачу абсолютно неімовірні кейси, коли прилітає сім´я - вона вагітна четвертим, він інвалід на 2 паличках, 3є дітей, працює лише її мама
і поможіть їм усі
Але тим не менш люди сподіваються лишитись.
Хоча звичайно бажано їхати з грошима. А так ситуації залежать від кількості людей у сімї і куди саме родина їде.
і поможіть їм усі
Але тим не менш люди сподіваються лишитись. Хоча звичайно бажано їхати з грошима. А так ситуації залежать від кількості людей у сімї і куди саме родина їде.
Роллс-Ройс• 12 августа 2022
Мы едем в Канаду. Но у нас есть там работа.
По расходам, оренда очень дорогая. По Онтарио дом с тремя спальнями, без мебели ( только кухня) и коммуналки 2500, коммуналка еще 300 долларов. Сдают очень неохотно без кредитной истории, нужны референсы (люди которые поручатся за вас, из Канады), проверяют вашу платежеспособность, круг интересов (соцсети, линкендин). Надо оплатить 2-6 месяцев, как договоритесь. Школы привязаны к району. Английский если не знаете, то работу найти почти нереально.
Помощь дают всем украинцам. Но ее надолго не хватит. Стоимость жизни высокая.
Смотрите по опыту работы, востребованы вы, или нет. За руку вас тоже никто не будет водить, все вопросы сами решаете. Мебелью, вещами могут помочь. Чтоб нормально прожить, вам нужно найти доход около 80000 в год на семью.
Ответ дляGalyna1211
і поможіть їм усі
Благодарю за ответ
Ответ дляРоллс-Ройс
Спасибо.
Меня именно помощь беженцам интересует.
Вчера знакомая отозвалась .
Были в Дании, сецчас в Канаде.
Она одна с ребёнком ..десятков тысяч точно нет у нее..
Но она подробности пока не рассказала как что
Меня именно помощь беженцам интересует.
Вчера знакомая отозвалась .
Были в Дании, сецчас в Канаде.
Gala_la_la• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
Та ну..едут беженцы из зоны боевых и думаете у каждого 20-30 тысяч с собой .
Ви помиляєтесь. Найбільше в Канаду їдуть сімї тих, хто до війни працював у Європі, чи, наприклад, у Туреччині, чи в ОАЕ, або деінде. Бо їдуть усім складом, з татом, який у резюме пише, що сантехнік з п´ятирічним стажем в Амстердамі.
Роллс-Ройс• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
Спасибо.
Меня именно помощь беженцам интересует.
Вчера знакомая отозвалась .
Были в Дании, сецчас в Канаде.
Меня именно помощь беженцам интересует.
Вчера знакомая отозвалась .
Были в Дании, сецчас в Канаде.
Помощь 3000 канадских долларов взрослым, 1500 детям. И все.
YuliaYuliaYulia• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
Нет, конечно, не у всех. Очень многие вернутся. В Канаде важно не только наличие денег на старт, но и знание языка, наличие или отсутствие востребованной специальности, состав семьи. Ну и многие едут в Ванкувер и Торонто- там более вероятен негативный исход.
Ответ дляGalyna1211
Я не спорю..я пишу о том, что лично слышала и читаю опыт других тут.
Вот у этой знакомой она и дочка, муж в Украине. Семья небогатая.
Нигде кромп Украины не работали
Роллс-Ройс• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
Там канадцы в шоке. Ценник на жизнь очень высокий. Никто не может себе позволить содержать еще семью дополнительно. Куда люди едут без денег, я не знаю.
У нас есть работа, язык, коллеги там, но долго думала ехать ли.
YuliaYuliaYulia• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
Нигде кромп Украины не работали
А ребенку сколько?
Gala_la_la• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
Нигде кромп Украины не работали
Я підписана на декілька груп на фейсбуці, у тому числі з пошуку роботи українців у Канаді, то велика частина не біженців, а як би це сказати ,,економічних мігрантів,, що користуються ситуацією.
А взагалі, ще декілька місяців назад можна було і на рейс безкоштовний потрапити і сімей приймаючих багато було. Були варіанти житло+робота з літака (але це різні фермерські і готельні господарства пропонували). Тому і варіант ,,голі, босі, у вінку,, а зараз вже з житлом, роботою і все більш-менш нормально, такі теж є. Тому я за те, щоб спробувати поїхати і прижитись.
Tatianka87• 12 августа 2022
Ответ дляБуко
Так Канада дает возможность только работать... Но на первое время деньги реально нужны. А Канада недешевая страна