былоИпрошло• 12 августа 2022
Автостраховпние в Польше. Дешевле нашу или в Польше делать?
Кто оформлял в Польше какая цена на месяц и какая СК?
Margo-01a6• 12 августа 2022
Мы а Польше на одной машине с Укр номерами там укр страховка,вторую купили в Польше страховка польская Уникьа
былоИпрошло
• 12 августа 2022
Ответ дляMargo-01a6
А цену полтской помните? Тут читала что месяц 70 злотых,это же ниже 1400
Margo-01a6• 12 августа 2022
Ответ длябылоИпрошло
У нас на пол года 365 злотых
Обнемашечка• 12 августа 2022
Ответ длябылоИпрошло
На страховку влияет много факторов,год выпуска машыны, объем двигателя, сколько лет водителю и так далее
КротоТо• 12 августа 2022
фахівці пишуть, що вигідніше українську купувати. Для польської враховується багато факторів по машині та водію. Для ’зеленої карти’ - тільки тип авто та термін дії. Довше - дешевше
КротоТо• 12 августа 2022
Ответ дляAlenaG
Які наприклад?
Не раз читала подібне в новинах. До прикладу:
Тарифи у європейських страхових компаній дуже відрізняються від тих, що діють в Україні. І придбання локального полісу автоцивілки може ’влетіти в копієчку’. У Польщі один місяць страхування коштуватиме 40 євро, а цілий рік – 400 євро, у Німеччині поліс на місяць коштуватиме 150 євро, на рік – мінімум 900 євро.
’Купувати страховку в європейській компанії є сенс, якщо ви вирішили залишитися надовго. Наприклад, на рік і більше. Ймовірно, у такому разі знадобиться не тільки ОСАЦВ, але й інші обов´язкові страхові продукти, передбачені законодавством країни перебування. Наприклад, захист від нещасних випадків або медичний поліс. При купівлі такого пакету послуг страхові компанії роблять значні знижки, що дає можливість заощадити,’ - Денис Гороховський співвласник страхового брокера Broker´s Insurance Group
КротоТо• 12 августа 2022
а якщо питання ’Які?’ було не стосовно фахівців, а стосовно параметрів для страховки, то навіть для онлайн калькуляції потрібно заповнити багато різних пунктів, зокрема, не тільки марку-модель-рік випуску, а й комплектацію, тип пального, кількість місць, повну модифікацію вказувати; окрім обсягу двигуна (як у нас) ще вказувати потужність двигуна. І це тільки перший десяток рядків для заповнення, а там ще є. І ці чинники впливають на вартість страховки. Може, у Вас вона і відносно не дорога, але не значить, що така ж ціна буде для інших авто. Мабуть)
Ms. Dolly• 12 августа 2022
У нас деякий час було дві (зовсім різних) машини на укр. номерах в Польщі, ціна була одна - 75 злотих в місяц (Warta). Єдиний мінус - треба оформлювати кожного місяца, на довший термін не роблять.