ОноВамнадо• 12 августа 2022

Як жити далі? Війна, цей жах у стосунках з чоловіком і життя за кордоном

Вийшло так що зараз я з чоловіком закордоном ( він іноземець) і коли ще не було війни, але був цей весь ажіотаж з переїздом посольств і тд, нам потрібно було якраз зробити одні доки і ми поїхали в посольство його країни у Варшаві, там нас війна і застала. Ще задовго до війни ми спокійно могли жити закордоном ( у двох європейських країнах та за океаном), але ми не захотіли, вибрали Українц, там все будували/ планували. Коли почалась війна ми домовились що доробимо документи і повернемось в Україну. Все. Але не так сталось як гадалось, закриті реєстри, затянута робота посольств і тд.Все тянеться до цього часу, я вже тричі була в Україні по три тижні.
В чоловіка за цей час риторика змінилась, він ніби спеціально затягує з тими документами, часто уникає розмов на цю тему і переводить стрілки. Останнім часом почав заікатись про США, чесно, в мене такий відчай, я не можу і не хочу жити не в Україні, він типу все розуміє, але коли доходить до діла падає на мороз.
В мене постійні думки про розлучення і страшна паніка від думки що я залишусь тут чи поїду в сша.
В нас завжди були хороші стосунки, все було добре, зараз постійно сваримось, не розмовляємо, часто спимо в різних кімнатах. Як бути?
Простоваля• 12 августа 2022
А що за документи? Бо я теж маю чоловіка іноземця, але всі документи були отримані на етапі одруження

Агент Пинкертона• 12 августа 2022
Ну чоловіка вищого можна зрозуміти. Нащо йому жити в країні в якій війна, з роботою проблеми ,дані невідомість і разруха. Коли він може жити в спокійній країні зі стабільною економікою.
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляПростоваля
Ой, лінь описувати і немає сенсу
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
В нього немає проблем з роботою
Агент Пинкертона• 12 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
В нього немає проблем з роботою
Сьогодні немає, а завтра можуть з´явитися. В країні війна.
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Війна не має відношення до його роботи і навіть якщо так, в мене тоді теж тут проблеми з роботою і не тільки з нею, я скоро завию тут
Всех анонимов аноним• 12 августа 2022
У вас ссоры из- за разных векторов желаний и действий. Вы хотите в Украину, он подальше. Конечно, мира не будет. Разберитесь с собой сначала. Хотите ли Вы быть с мужем неважно где, или в своей стране без него, что важнее Вам конкретно, без учета его мнения. Сможете ли Вы одна в стране, где сейчас ноль гарантий, что дома проснетесь и работу очень сложно найти. Реально, одна без мужа выживете?или проще остаться с ним.
Rikitikitavi_2022• 12 августа 2022
не повезло, связались не с тем и не в то время
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
Реально, я завжди могла прекрасно вижити без мужика.
Війна, звичайно, інша справа. Поки мій бізнес нормально працює, що буде далі ніхто не знає

Агент Пинкертона• 12 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Чому не з тим? Чоловік автора громадянин іншої держави і дивно від нього очікувати що він буде патріотом України і залишиться тут за будь-яких обставин. Здоровий глузд йому підказує що треба їхати там де спокійно і стабільно.
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Мій чоловік до речі патріот яких мало, але от в цю війну він справді їхати не хоче, ніяк хоч я триста раз буду переконувати що там спокійно, а зараз ще цей жіночий облік з 1.10
ША все! я пришла• 12 августа 2022
Блин, тут куча женщин мечтают о такой ситуации,как у вас. Как бы выйти замуж за иностранца и сбежать.(((
Сама уже замужем, но не очень вас понимаю. Здравый смысл включите. Лучше рожать детей и спокойно жить в норм.стране, а не ждать что бомба на голову упадет.
Агент Пинкертона• 12 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
Ну то він має рацію.
Rikitikitavi_2022• 12 августа 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
не повезло ей, я ее понимаю, будет теперь страдать потихоньку в итоге, уже все, тут выбор или эмиграция или развод
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляША все! я пришла
Блін, ну мені в моїй країні нормально, ну ким я буду в США? Поломийкою, домогосподаркою?
А ще мама в мене одна з бабцею якій 91 рік і моя собака яку я не перевезу за океан
Сусановна• 12 августа 2022
Ответ дляША все! я пришла
Удалено администрацией...
Сусановна• 12 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
А любимой женой не хотите быть и жить в мире? Почему сразу поломойкой? Тут бизнес, а там только шанс стать поломойкой? Что-то плохо сочиняете..пишите ИсЧо.
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляСусановна
Удалено администрацией...
Слухайте, до чого тут Вася?
Я не шукала як прилаштувати задницю до іноземця. Я виходила заміж по любові і працювала над стосунками, от воно все летить під три чорти, я не знаю що мені робити.
Сусановна• 12 августа 2022
У меня друг иностранец, и я бесконечно благодарна ему, что он меня вывез из Украины с дочкой и мы не живем в этом аду в Украине.

автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляСусановна
А ким я можу бути в США?
Любимой женой це що таке - соц статус, кар‘єрний ріст?
Сусановна• 12 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
А ким я можу бути в США?
Откуда я знаю кто вы по специальности, ваши знания языка и умения?
Не буду• 12 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
А ким я можу бути в США?
Це все дурниці. Біситесь з жиру, в той час як інші чекають чоловіків з війни або в розлуці закордоном.
Толкова людина знайде себе і на іншій планеті, а безтолкові буде нити всюди.
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляСусановна
Спеціальність в мене - банківська справа, рівень знання мови - середній.
Зубрити англійську щоб працювати в банку підтверджувати диплом? Я не хочу я в Україні ледве позбулась цієї чудо роботки
Сусановна• 12 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
Слухайте, до чого тут Вася?
Ну и выходили бы замуж по любові за местного. Ежу понятно, что существует вероятость, что рано или поздно можно жизнь устраивать в стране мужа раз муж-иностранец. Странная как раз Вы если Вы этого не понимаете.
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляНе буду
Чому це дурниці? Аби ляпнути
Incol• 12 августа 2022
Мабуть потрібно визначитися в пріоритетах, що для Вас на першому місці чоловік і сім´я в спокійній країні чи інше. Можливо варто спробувати прийняти його сторону, якщо є можливість, подивитися. Поживіть, як поки ситуація складається, не поспішайте, а особливо напередодні зимового сезону. дайте собі і йому час на переосмислення всього, а потім вже ще раз остаточно повернетеся до цього питання, Вам же є що втрачати. Гарними чоловіками нині не ’розкидаються’.
ША все! я пришла• 12 августа 2022
Ну в говорят США страна возможностей. Сделаете там бизнес, если жилка эта есть.
Берегу и стерегу• 12 августа 2022
многие через это проходят в отношениях с иностранцами, я тоже была в такой ситуации - через год поняла что хочу жить в Украине, еще 2 года помучалась и вернулась, эммиграция не для всех. вам придется выбирать или муж или Украина.
Не буду• 12 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
Чому це дурниці? Аби ляпнути
Не аби ляпнути, абсолютно об´єктивно.
автор ОноВамнадо • 12 августа 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
От тож, останнє що ви написали мене і пригнічує страшно