Просто болталка• 12 августа 2022
Хто боїться здавати кров, як себе заспокоюєте?
Бо така тривога, що аж нудить. Нічого не можу вдіяти
Випила би чарку, але не можна)
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
А что именно Вас так пугает?
Не знаю, страшно коли беруть
Мини-бикини• 12 августа 2022
Запитайте лікаря чи можна в вашому випадку (залежить від аналізу) випити заспокійливе і яке.
Мені дозволив лікар пити гідозепам… бо я непритомніла навіть..
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляМотылек
Не дивіться на процес та і все.
Навпаки дивлюся, бо як не бачу, то зовсім жахаюсь
Ваша прЭлесть• 12 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
Не знаю, страшно коли беруть
Боитесь, но не знаете чего?
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Боитесь, но не знаете чего?
Отож, як дитина мала
Мотылек• 12 августа 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
А что именно Вас так пугает?
Есть такая фобия. Как страх высоты. Ничего не поделаешь. Люди сознания теряют от этого.
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ длявиканастя
Из вены?
Я из пальца боюсь, стараюсь отвернуться
Об’єктивно мені не боляче. Але перед процедурою так страшно, що ноги підкошуються і нудить
Ваша прЭлесть• 12 августа 2022
Ответ дляМотылек
Страх высоты логичен. Высота - потенциально смертельная опасность.
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляМотылек
Ну так, висоти так само боюся
Ваша прЭлесть• 12 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
Отож, як дитина мала
Ребёнок боится боли и неизвестности
Мотылек• 12 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
Ну підіть не самі, хай вам хтось сидить і зуби забалакує. Дитина, чи подруга, чи чоловік. Я не може на процес дивитися, коли відвертаюся, взагалі по барабану, що робиться.
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляМини-бикини
О, треба спитати, вже думала цей варіант. Може, буду виглядати дивною) але нехай)
І вночі спати не можу перед здачею крові
Зяблик протестант• 12 августа 2022
Тю, это не страшно.
Я только приехала с плазмолифтинга. Набрали кровушки, прогнали и назад вкололи. Красота)
А вам если по здоровью, вобще нефик бояться. Просто надо и все. Один коль
Мотылек• 12 августа 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Це теж фобія. Доволі, поширена.
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляШвидка Настя
Чому?
Думаю, це через те, що в дитинстві брали страшним лезом і було дуже боляче
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляМотылек
Мені було би краще, якби можна було самій той палець пробити. Боюсь саме того, коли інша людина це робить)
Мотылек• 12 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
Ну так, висоти так само боюся
Може у вас гемофобія, а ви ще і дивитесь на кров. Ось попробуйте не дивитися
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляМотылек
Так крові не боюся наче. Не помічала такого
А так якийсь ірраціональний страх
когдадеЦкие• 12 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
если вы в обморок не падаете, то можно и побояться.
я боюсь когда толстую иглу в вену тычут. боюсь, но терплю
Точный_сантиметр• 12 августа 2022
Ответ длявиканастя
Из вены?
Я из пальца боюсь, стараюсь отвернуться
А я наоборот, хоть из каждого пальца одновременно, но это лучше, чем из вены.
Все, что можно,где объем большой не нужен, прошу брать из пальца.
Мотылек• 12 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
Так купіть скаріфікатор, є такі що самій можна робити. Прийдите до медсестри, тицьніть собі самі і все.
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ длякогдадеЦкие
О, та це взагалі жах…
Точный_сантиметр• 12 августа 2022
Когда с первого раза в вену попали и взяли 5 мл, это нормально ещё.
Но если несколько полных шприцов набирают, меняя их, а игла в вене при этом, или сразу не попадают и начинают ковыряться, то все,чувствую, что начинаю отъезжать.
Просто болталка
• 12 августа 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Аж погано стало від прочитаного
Точный_сантиметр• 12 августа 2022
Ответ дляПросто болталка
Аж погано стало від прочитаного
Меня саму в жар бросило от воспоминаний
Швидка Настя• 12 августа 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
як донор здаю раз на три місяці, мені приємно, що за мною доглядають, дбають, порхають, от таку установку собі придумала з 2014 року, тоді здала вперше для бійців АТО.