Борщец• 12 августа 2022
Чому тут завжди накидуються на автора і будуть виправдовувати будь яких фріків?
Тільки аби автору наперекір?
От нащо?
Ніякої об‘єктивності тут не буває.
Можна описати фріків Європи, невихованих і наглих знайомих, фрікових подруг і будеш винна ти і проблема буде в тобі.
Навіть якщо логіки в тому нема.
90% візьмуть і накинуться на автора, будь вона і триста разів права
От нащо?
Ніякої об‘єктивності тут не буває.
Навіть якщо логіки в тому нема.
Борщец
• 12 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Наверное автору этой темы в другой теме все рот закрыли)))) и она создала новую
Ні.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Одного разу створила тему зі свого боку і була винною, а через місяць від імені знайомого, описую ту ж ситуацію один в один і знов «я» винна))
Висновок: завжди винен автор.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Висновок: завжди винен автор.
ШобВам_КакНам• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Ні.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Висновок: завжди винен автор.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Висновок: завжди винен автор.
Глупый вывод

Сколько вам лет???

Мааарковная• 12 августа 2022
Неадекватные форумчанки отвечают здесь ради своих же безсмысленых ответов, а не потому что они вникли и способны понять. Желание бороться. Видимо их сильно прессовали и сейчас они показывают какие они дерзкие и не дадут спуску никому. Из тяжелой артилерии по воробьям.
Мэри Попкинс• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Ні.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Висновок: завжди винен автор.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Висновок: завжди винен автор.
Висновок то другой: вы на самом деле не права.
Но, похоже, вы всё равно не поймете, т.к. у вас детское мышление. А уже ж пора становится взрослой и брать ответственность на себя, раз уж вы тусуетесь на взрослом форуме.
ШобВам_КакНам• 12 августа 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Я думаю что автору 45+
Надежда наш компас• 12 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Бред
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3178900
Далеко не ходити. Моська слон, і там ще наче є такі. Автор її питала про те що вона пише, ні. Але ця моська вирішила, що можна гіана накидати на вентилятор. Вчора тема була про хату, яку батьку в спадок відписали. Там одна автору таке писала, що капець.
Борщец
• 12 августа 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Чого б це?
Коли я від імені знайомого описала ситуацію, то вже знайомий був неправий.
Головне хто автор
Мэри Попкинс• 12 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Я думаю что автору 45+
Это ж ничего не меняет. В 45 спокойно люди верят в магические таблетки и в то, что их все любят и ДОЛЖНЫ им поступаться во всем.
Детское мышление может быть и в 60. В принципе, довольно распространенное явление
Угги в горошек• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Ні.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Висновок: завжди винен автор.
Просто почитала тему в топі про Європу.
Я про себе ще давним давно пам‘ятаю.
Висновок: завжди винен автор.
не знаю, що там в темі про Європу, не читала. А ви ніколи не замислювалися, що у людей буває протилежний погляд на вашу (чи будь-яку іншу) ситуацію?
Надежда наш компас• 12 августа 2022
Ответ дляsobacura
А чого всі такі злякані писати відкрито?
Річ у тім, що якщо я напишу відкрито, ви і поняття не матимете хто я і що. Нема ніяких данних. Так що я вибираю писати так. Але я пишу часто в політичних темах і там немає анонімів. І не боюсь писати про свої погляди. А в таких темках, то чого б і не анонім. Це мій вибір. Тим паче я нікого ніколи під анонімом не ображаю.
Мэри Попкинс• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Чого б це?
Головне хто автор
Не морочьте голову. ’Описала ситуацию’ - ну естественно именно описала, а не голые факты выдала, поэтому и ситуация поворачивается в сторону описанных эмоций
Борщец
• 12 августа 2022
Ответ дляУгги в горошек
Так массово, що офігевша від голих людей на пляжі автор щей не права, бо нічого зазирати.
Та я б також очманіла там!
Я була в Європі на морі, такого на щастя не бачила.
А для порадниць це нормально, голі мужики і жінки при дітях.
Автор щей дивна в кінці
Та я б також очманіла там!
Автор щей дивна в кінці
Угги в горошек• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Ця тема також доводить те ж саме.
шо те ж саме? що тут всі як зграя накидуються на автора?
це не форум однодумців, всі мають право на свою думку і погляди, навіть якщо вам це не подобається.
Надежда наш компас• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Чого б це?
Головне хто автор
Вас вже зробили винною)) Хоча кожна, яка тут більше року знає, що ви написали правду. Я з 14 року, як не напиши, як свора собак нападе. Адекватних мало.
Мэри Попкинс• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Та я б також очманіла там!
Автор щей дивна в кінці
Та я б також очманіла там!
Автор щей дивна в кінці
Для советчиц не нормально, что автор про пляжи Европы стала лезть с осуждениями к людям, а не голые люди.
Борщец
• 12 августа 2022
Ответ дляМэри Попкинс
Тобто якщо я завтра гола покупаюся біля вас, вашоі дитини і чоловіка то винною я не буду, хіба що ви якщо осудите мене? А якщо не осудите то все ок?)
Мэри Попкинс• 12 августа 2022
Ой, ладно, тема скучная, авторы и советчицы, по мнению автора темы офигевшие, пойду я отсюда.
Мэри Попкинс• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Ну да, купайтесь, а что такого? Мы все люди и все практически одинаковые. Мне реально все равно, глазеть точно не буду
Кофр для ноги• 12 августа 2022
Ответ дляУгги в горошек
починаючи з вас напевно
Угу, дурннь думкою багатіє. Тримайтесь
Угги в горошек• 12 августа 2022
Ответ дляНадежда наш компас
ви в курсі тем автора-аноніма? і достеменно знаєте, що автором у тих тема була написана правда? дивно якось.
Спелый баклажан• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Та я б також очманіла там!
Автор щей дивна в кінці
Та я б також очманіла там!
Автор щей дивна в кінці
А вы ей поверили? А если она врет и сделала вброс? А стадо должно запустить примитивную реакцию с осуждением. На это и расчёт
Борщец
• 12 августа 2022
Ответ дляTammy21
О, а давайте я підтвержу ваше твердження. Накинуся на вас, хоч ви і праві частково. Таке не приємне відчуття від вашого посту, що аж помитися захотілося.
Помийтеся сходіть. Мабуть, була причина прийняти на власний рахунок
Борщец
• 12 августа 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Я не розбираюся троль чи ні, правда чи брехня. Я стараюся радити уявляючи сттуацію такою як пише автор. Це безкоштовно, за надруковані букви з мене грошей не беруть, і для мене не принципово чи правдива історія.
Спелый баклажан• 12 августа 2022
Ответ дляБорщец
Аааа….. вопросов больше нет
про распятого мальчика тоже будете обсуждать?
Борщец
• 12 августа 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Аааа….. вопросов больше нет
Ні то ні