Закусенец• 12 августа 2022

А ваші чоловіки слухняні?

Поїхав з кумом на дачу. Дала з собою їжу більш менш адекватну (йому не все можна ). Сказала в магазин не заходити. Дзвоню - голос вже такий як треба (бухнули). Що їсте, питаю? Шашлики. Ну твою ж дівізію... Тобто звернули в магазині забарилися нормальною їжею.
Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Сиджу така зла. Ви собі не уявляєте. Я сьогодні півдня на кухні стирчала, щоб вони там з їжею не заморочувалися і гівна не нажерлися. А нє, свиня болото знайде.
Уявляю, я теж багато часу проводжу на кухні (
Але чомусь коли я була після операції, він мене звичайно лікував, оберігав, але коли йшов на роботу щось не дуже хвилювався, що я їстиму)
Тому я просто лежу і чекаю, коли «явиться»

автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Ну ви ж не перший день з ним живете. Чи це так неочікувано для Вас?
Ну одне діло, коли просто вони понажералися, а інша справа, коли лікар каже - все, приплили, ніякого алкоголю, шашлику тощо.
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
Голодна?
Хомяк с пастой• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Ну шо ж Вы так мало того, что за свинью замуж вышли, так она ещё и говно кушает
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Ну виходила я за здорову свиню. А зараз свиня вже не та. Могла б і лікаря послухатися, якщо жінку не хоче слухати.
Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Голодна?
Ні
Я жіночка під 40, не збираюся голодали через нього )
Не ті роки, щоб через таке голодом себе морити
Зараз налию собі келих вина і пішло воно все …
Благоуханочка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
А що б ви зробили?
Я сьогодні своєму зварити встигла лише каву. І погнав до хлопців,
Що вони там їдять не знаю, але голодними не будуть, точно.
Але мій не п´є алко взагалі. Міг випити ще до армії.
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
Ні
Молодець! Може і собі таке зробити. Приїде а тут я в хламіну з подругами. Хай мене потім до ладу приводить. А я така, блін, мася, нам так весело було! Ну ти ж розумієш, то жіночі приколи.
Мой_ужин• 12 августа 2022
Ви точно про чоловіка? Не про синочка, якого клята невістка ’не тим’ годує?

Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Автор, та вони дістають шок, як захворіють. Та я ніколи не хворів, що за ….?Хочуть по- дурному повипендрюватися , як діти малі
Хомяк с пастой• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
❤️ Вы замечательная)
Приедет домой, получит нагоняй от недовольной жены и включит мозги
Заблокируйте ему секс. Пусть в следующий раз соображает что выбирать)
Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Я така втомлена, що не хочу ні його, ні подруг. Вина хочу, але з ліжка впадло злізти
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
Його батько вже довипендрювався - цироз. Мій правда не п´є так як батько але раз в місяць може з хлопцями пива попити. Потім лікар заборонив. То він отямився, схуд ( я його посадила на більш менш адекватну їжу). Аналізи дуже непогані стали. І от прийшло літо.
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
Одужуйте скоріше!
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляХомяк с пастой
❤️ Вы замечательная)
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
Ну як не я , то він сам точно не буде.
Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Одужуйте скоріше!
Я не хворію, просто втомилася
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
Я не хворію, просто втомилася
Тоді відпочивайте. Чогось я вас неправильно зрозуміла. Вибачте.
КонхфЭдкаТузик• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
не розумію, у вас дорослий чоловік, чи маленька дитинка? вам комфортно з дитинкою, якій треба весь час попу підтирати?

Мой_ужин• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Ну як не я , то він сам точно не буде.
Що не буде? Не буде жити як хоче? Не буде радіти? Не буде щасливим, хоча би на зустрічі з другом? Вірю, я вам вірю.
КонхфЭдкаТузик• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
І набухався.
і часто він бухає?
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
і часто він бухає?
Повернувся до старого графіку раз в місяць. Але пиво і в невеликій кількості. Але по голосу сьогодні чула, що сьогодні так нормально нажерся пива.
Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
Все ок)
Може я незрозуміло написала. Операцію я перенесла кілька років тому
Мотылек• 12 августа 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Мой очень послушный. Все указания выполняет чётко и беспрекословно. После данных ему распоряжений отвечает как по уставу: Будет сделано, служу своей жене и семье с честью. В конце целует ноги.
Просто целует, не лижет? Недоработка
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
В його батька цироз.теж жив як хотів.
Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
А мій приблизно 4 міс не пив нічого і палити кинув, певно злякався
А тепер видно попустило)
Печенюшка• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
В його батька цироз.теж жив як хотів.
А проблема в чоловіка з печінкою?Якщо так, то краще горілка, ніж пиво. Звичайно, в помірних дозах
Мой_ужин• 12 августа 2022
Ответ дляЗакусенец
В його батька цироз.теж жив як хотів.
У вас є хронічні хвороби? Певно що є. Він вас лікує? Контролює?
автор Закусенец • 12 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
А тепер видно попустило)
Так і мій так само. Слухняно їв все чим годувала. Не пив. Не палив. Порівняли аналізи - супер! А лікар сказав, що тре вже на пігулках сидіти. Тобто наочно все перевірили. Нє, не дійшло.
Хомяк с пастой• 12 августа 2022
Ответ дляМотылек
Просто целует, не лижет? Недоработка
Не… я конечно контролирую, чтобы порывы были сердечными и искренними) Я знаете ли честность люблю. Пока мне достаточно его припадания к ногам.

Вылизывает он другие части тела и в другое время.