Хорошенькая• 12 августа 2022
Капець. Біженцям в Празі на вокзалі ніхто не допомагає(
Пенсіонери, жінка і маленька дитина 3 роки шукали волонтерів на одну ніч переночувати. Жодного волонтера немає, поліція відморозилась. Самий недорогий готель 100 євро. А вони начитались що жодного біженця в Європі ще на вулиці не залишали. Зараз там. Ні в кого немає номера волонтера?
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Ну і чим вони заважають біженцям які зараз їдуть?
Тим, що в тому безкоштовному житлі мають жити жителі України з зони бойових дій.
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Що ви пишете?
У вас хоббі, ви випиваєте і тут строчите?
Ага,ви он й не пьєте,а наче не трезва
Може просто глупа?
мадам Везувий• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Ага
Це та шо в Києві зняла квартиру й вимагала господарів під кулями речі їй відправити а в іншій темі вирішила обісрати орендаторку,тіки затупила,шо взяла з неї кошти й не заселила й спалилася) таке трохи глупє
Цього не пам´ятаю, пам´ятаю що страждала більше всіх. Тільки десь щось і зразу тягне сюди і нагнітає ’Ой плачу, ой що це буде, ой всі помруть, як шкода, як шкода, ну нічо, Україна переможе’.
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Заважають вони чим?
Нехай приїжають і живуть в іншому безкоштовно у житлі, в чому ваша проблема?
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Заважають вони чим?
Її проблема в тому, що вона москалька. Вигадує різні казки.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Багато хто вже повернувся і в Київ і у Львів. Ніхто не боронить виїзжати тим, хто в зоні бойових дій живе.
Багато хто повернувся, а багато хто і ні, ще трошки ’халяви’ треба назбирати.
По Київу зовсім інша ситуація, тому поруч зі Львовом його писати недоречно в цій ситуації.
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Я читаю взагалі в шоці
Київська квартира, орендаторка, гроші, хтось має жити в чиємусь безкоштовному житлі
Снегопадка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
То їдьте збирайте халву самі. Що вам заважає?
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Неначе сам святий апостол Петро пише слова Господа нашого……хто що має робити, де жити, що і поруч з чим писати
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
До чого тут статус біженця? І чому ви вирішили що можете вирішувати хто має на нього право?
За вас вже давним давно вирішили хто на що має право ті люди які мають повноваження вирішувати
Так, в Україні вже давно вирішили, що допомогу мають право отримувати ВИКЛЮЧНО жителі кількох областей.І в ЄС теж до цього скоро прийдуть.На данний момент вони вже допомагають в певних питаннях вибірково, питаючи звідки ви приїхали.
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Напевно мацкальський паспорт😂по ньому це все не світить
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Ну прийдуть без вас розберуться, що ви розпинаєтесь?
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Спалилася ти, москалька. У працюючих нема безкоштовного житла.
Яка з тебе айтішниця,як ти тупе?
Безкоштовне для тих,хто не працює,а живуть кодлом
Спецом навіть розлучаються,щоб окремо чоловік отримував і дружина
До того ж можливо працювати й мати соціальне житло
Це як матері-одиначки в Україні,так і тут западенки-вони всі нюанси рознюхують перші
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Я читаю взагалі в шоці
А це у москалів фіча така, львівські займають місця донецьких у Європі. Типо якщо вигнати западенців з Європи, то туди заселяться маріупольці чи херсонці.
А поки що вони сидять біля лінії фронту, бо в Європі тісно.
Цирк.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
О, тепер нам москалі розкажуть про мову Богдана Хмельницького, це щось новеньке.
Скажіть нам для зразка щось яскраве.
Я вам розкажу про мову моїх землякі,які завжди пишалися, що вони українці.А ви з-під кого будете? З-під мадяр, чи ляхів, чи циган?
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Яка з тебе айтішниця,як ти тупе?
Я поки бачу що всі нюанси рознюхали ви
У вас ус відклеївся
Снегопадка• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Сто пудів, якась москалиха тут казиться, треба святою водою кропити
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Мля, нема слів. Точно, з під циган я
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ длямадам Везувий
Гу якщо це ловелове або ледільвів то це воно
В неї декілька акків
Доречі воно тіки палиться,зразу тікає
Чудна
В неї декілька акків
Доречі воно тіки палиться,зразу тікає
Чудна
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Заважають вони чим?
Іншого комфортного немає!Є койка в притулку, чи житло в глухому селі без роботи.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Мабуть те, що на відміну від вас,маю совість
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Звідки це знаєте?
І яка є робота в мільйоннику без знання мови?
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Ой, ой, а в Берліні всі роботою забезпечені, трудяться х ранку до ночі і самі за житло платять?
Чи згідно вашої москальською версії, і працюють, і житло безкоштовне?
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Заважають вони чим?
Іншого нема й повернутися ,на відміну від вас,нема куди
У вас ,звісно,не совісті ні проблем,ну,хіба шо ,квартиру здати
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Поки про це знаєте лише ви
Снегопадка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Москалиха має совість? Це щось новеньке.
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Яка з тебе айтішниця,як ти тупе?
Неможливо працювати і мати соціальне житло, залиште ваші казки москалям.
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну нехай до вас повернуться, запросіть людей до себе
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
До речі, ви бачу володієте інфою, можете надати списки вільного житла, от тих коцок і тд, адреси, кількістб?
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Цирк.
Можешь її вилизати,саме той час
Одне «біженка» й інше» партизанка»