Хорошенькая• 12 августа 2022
Капець. Біженцям в Празі на вокзалі ніхто не допомагає(
Пенсіонери, жінка і маленька дитина 3 роки шукали волонтерів на одну ніч переночувати. Жодного волонтера немає, поліція відморозилась. Самий недорогий готель 100 євро. А вони начитались що жодного біженця в Європі ще на вулиці не залишали. Зараз там. Ні в кого немає номера волонтера?
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
Та ж не судіть всіх по собі і вас не судитимуть
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляВообще не факт
Она ещё и айтишница???
Помню ее пост, там таинственно намекала кто она и скоро поведает тайну, для чего она здесь
А то..партизанка,психолог семейных отношений и поивоспитанию детей и невесток,айтишница и тд
С ноги на советчицу залетела
Рашистов голыми руками давить обещала и партизанить
Счас рассказывает о халяве)
С ноги на советчицу залетела
Счас рассказывает о халяве)
Малая еще та• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Шоб вы отмахались
Сидите себе там на шарик,хатынку сдаёте ,так не трындите и не поучайте
Вас оттуда кочергой не выгнать,вы ж беженка со Львова 😂прости госпади
Этот как в отеле:полотенце на лежак ,знаем вас
Мені здається,що це теж Борис
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Що за дивна вибірковість? А з північними регіонами що робити - Волинь, Полісся?
Північні регіони, теоритично, під загрозою можуть бути: Житомирщина, Сумщина, Чернігівщина.
Рівне і Волинь-теж саме, що і Львів, Івано-Франківськ, Чернівці,Закарпаття, Хмельницький і Тернопіль.
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляHel.g
Люди что-то озверели
Так, ми нечюткіє. Трагедія ночівлі на вокзалі Праги не торкає наші душі.
Наездница• 13 августа 2022
Ответ дляHel.g
Люди что-то озверели
Это, наверное, нормально. Все злые. Но в такой теме, где две женщины и ребёнок нуждаются в помощи. Это жесть.
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
С ноги на советчицу залетела
Счас рассказывает о халяве)
С ноги на советчицу залетела
Счас рассказывает о халяве)
Ви не боїтесь що і вас розкулачпть партизани - бандерівці?
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Я щиро не розумію, в чому трагедія 4-6 годин почекати на вокзалі автобуса?
Ви якщо з Харкова в Одесу їдете з пересадкою, також на вокзалі вимагаєте безкоштовну ночівлю?
А вам надо чтоб была трагедия? Пожалеть, посочувствовать, возможно как-то помочь никак?
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Ванга? Ок, через пару місяців звіримо прогноз.
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Весь Львів і Львівська область виїхали? Незрозуміла вас.
Виїхало ДУЖЕ багато!Навесні кожен другий-третій біженець з України з західних регіонів.
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Звідки вам москалям знати, як нам бандерівцям краще?
Ууууух ми вам ще покажем і по Європам відловимо по задниці надаємо, все відберемо, тому ми і сидимо у вас під боком, чатуємо, збираємо інфу, групуємось щоб вас звідти вижити
Главное не обосритесь,а то времена СС давно прошли
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
С ноги на советчицу залетела
Счас рассказывает о халяве)
С ноги на советчицу залетела
Счас рассказывает о халяве)
Только свою невестку воспитать не может)
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Багато закрито, багато відкрито. Не всі потрапили в Париж, яке ж горе для біженців.
Про роботу взагалі не аргумент, нема в Європі стільки робочих місць.
В Німеччині міста вже не приймають, лише містечка і села.
Пупс• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Весь Львов и львовская область возле аэропорта
А заодно Черновицкая,иванофранковская и тд
Вот у всех аэропорт из окна😂😭😂
Пысы
Если правда то причина уважительная
Вот у всех аэропорт из окна😂😭😂
Пысы
Если правда то причина уважительная
Блін, всі такі мудрі.... Я не виїждала нікуди, тут в Україні залишилась. В моє маленьке містечко в Львівські області, де всі думали що безпечно, чого до нас прилітати буде, вже було 2 прильоти!!! І це не Яворів))) Так, кожен має право виїхати і ніхто не знає, що буде завтра. В Кременчугу теж все було тихо і спокійно, до пори до часу
Хто хоче, то нехай їде, не осуджую нікого
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Вот это и хреново. А Европу торкае, помогают
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Здавайте їх в СБУ
Я їм пишу коментарі, закликаючи до сумління
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
І шо?
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляВообще не факт
Мені є кому співчувати і кого жаліти, повна Україна людського горя.
А отакі ’недоглянуті і незаколисані’ біженці дратують. На всю Європу волатимуть, як вони настраждалися на нічному вокзалі Праги, бо квитки по 200 євро купувати не хотіли, чекали по 15. Світ має просльозитися?
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Я вам вже вище написала- не судіть людей по собі
Снегопадка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Бо весною бомбили всі міста? Бо захід так само проснувся від вибухів 24 лютого, як і вся інша Україна, бо весною брали Київ і невідомо що було б дальше? На заході України не люди?
КошкинДом• 13 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
’западенський акцент’. Ясно москалиха в темі. Банимо.
Удалено администрацией...
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Свит уже прослезился. И деньги собирал и койку дал. Но многие сидя на их помощи топчут своих же
Снегопадка• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Часи совка давно пройшли, і бандерівці - герої. На їх честь ставлять пам´ятники і називають вулиці. А рашисти можуть казитись.
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Та що ви кажете. Приймають. Не приймає Берлін, Гамбург, Мюнхен. Але окрім них, є тисячі інших міст. Села приймають всі. Тільки тут села цікаві - з однієї сторони вулиці містечко А, а з другої сторони вулиці село В. Отак і живуть, бідолахи. А нашим таке не підходить, тіко Мюнхен.
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляСнегопадка
Так от бачите як казиться
Снегопадка• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Удалено администрацией...
Фу москалиха проклята