Хорошенькая• 12 августа 2022
Капець. Біженцям в Празі на вокзалі ніхто не допомагає(
Пенсіонери, жінка і маленька дитина 3 роки шукали волонтерів на одну ніч переночувати. Жодного волонтера немає, поліція відморозилась. Самий недорогий готель 100 євро. А вони начитались що жодного біженця в Європі ще на вулиці не залишали. Зараз там. Ні в кого немає номера волонтера?
Снегопадка• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Та москалиха вона 100%
Я теж так думаю. Тут багато москалів пасеться, прикидаються українцями.
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляВообще не факт
А беженка откуда?
Не пам´ятаю, а яке це має значення? З України.
Є дивна категорія блондинок, у яких в голові не вкладається, що йде війна. Вони впевнені, що в їх житті повинно все залишитися так, як було до війни. Якою ціною і за чий рахунок - їх не цікавить. ’Дайте мені волонтера, щоб доніс чемодан до поїзда’.
Допомогають тим, хто дійсно цього потребує.
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБожоле
Усюсю. Жах який. А що з українською ? Так і не подужали за все життя ?
Все. Видно аргументы кончились. Понеслась истерика про мову и русню
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляВообще не факт
Шо? Совсем ?
Как многих зацепило. Что сидят на шее нахаляву
Совсем все заберем і виживем вас совсем. Чекайте
Пингвинчик сизокрылый• 13 августа 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
в Пшемышле на вокзале (или рядом ) можно купить симку и поменять деньги?
Гроші точно можна поміняти, про сімку не скажу. Але там наших повно волонтерів, все підкажуть
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБожоле
Ніт. Свайо дєрьмо нє пахнєт.
Ну я хз. Пахнет вам или нет.
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Вам голову бобо?
Забыли свои речи?
Быстро вы , однако ,переобулись,мадам Ляшко😅Я не с ЗУ,я тоже в оккупации была ,если я верю в Бога ,а не в попа,если я говорю на русском,а не мови,,не ору батька мой бандера ,-этотне значит,что я меньше люблю страну ,чем вышеобозначеные и не ориентируюсь в том,кто нас убивает
Забыли свои речи?
Хто був в окупації, москальською не цвірінькає.
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Хто ютиться на вокзалах, що за байки?
Оці стражденні, що сьогодні в Празі на 6 годин житло шукають?
Оттесать вы таких не знаете лишь потому что сами живете в комфорте?
Разочарую вас-таких тысячи) очень неудобно опять получается))
И да
Западенцев там нет
Там восток) и юг
И да
Западенцев там нет
Там восток) и юг
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Большое значение.
Если она до этого две недели сидела в подвале то ее желание принять душ можно понять .
Помогают всем. И многие этим воспользовались
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляБожоле
Які аргументи ? :)) Що кацапи настільки дефективні, що не в змозі вивчити українську ?:)
Ну і які ж ваші аргументи ? Я вся вніманіє (с).
Як які, там вже 200 років все по методичці, а в Європу нові методички недовозять, от вона там і псіхує
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Так вы сразу президенту страны, которая вас приютила, скажите.
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляКошкинДом
Не за то место схватились,именно тогда я впервые узнала что с туристками подобного рода начали во Франции бороться учетом билетов,транзит остался бесплатным , а поездки платными
Дамы были из Стрия
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
И да
Западенцев там нет
Там восток) и юг
И да
Западенцев там нет
Там восток) и юг
Це це такі дивні ареали українських біженців на вокзалах? Була сьогодні на вокзалі в Гамбурзі, лише німецькі бомжи блукають.
Місто, місто скажіть.
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБожоле
Перечитайте ещё раз. Можете через гуглпереводчик.
Всего хорошего
Ответ дляВообще не факт
Большое значение.
Жінка, що я її зустріла в Празі, на а/c Флоренс не милася 2 тижні....вага в неї була десь 150 кг, з паличкою...Це був жах....
Любимка-анонимка• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Я была и цвырынькаю
и шо?
Малая еще та• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Точно. Вас хвилює, що схуднуть бюджети Німеччини, Ірландії і Швеції? Вони витримають, повірте.
Тут ви вже загнули... Бюджет - це податки! Іх люди платять, й не так, як в Україні.
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Может хватит? Самой не стыдно такую чушь строчить?
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляВообще не факт
Він вже в курсі, не валнуйтесь. Теж, каже, сидіть тут допомагайте тих москалюг гнати з Європи, у вас в Україні все засра..и і у нас все засира…б.
Каже: мочи москаля, спасай Європу
Царевна в уггах• 13 августа 2022
Ответ дляЛасковая_львица
А що вони з першого дня мали знати що вони будуть не під обстрілами? Чи ви забули що в перше місто в яке прилетіло був Івано Франківськ?
Вам хтось не дає зараз приїхати в житло для біженців?
А оно есть?
Ну первый день не знали, теперь то знают?пусть освободят жилье и едут домой,аэропорта нет ,бомбить нечего
Хотя че я))квартиры ж сдали,куда самим
От блин
Хотя че я))квартиры ж сдали,куда самим
От блин
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляБорисфенка
Місто, місто скажіть.
Вам сказали. Прага. Люди с ребёнком ночью остались на вокзале. Этого мало?
Борисфенка• 13 августа 2022
Ответ дляМалая еще та
І що? Ваші пропозиції які - всіх вигнати назад в Україну?
Ласковая_львица• 13 августа 2022
Ответ дляМалая еще та
До чого тут їх податки?