База_птеродактилей• 12 августа 2022

Залізний порт.

Як би я хотіла ,зараз мати можливість поїхати на море в Залізний порт. В минулому році була там, але не повезло з погодою, тоді вирішили більше туди не їздити, а зараз би пішки туди пішла...
Клин_Кляйн• 12 августа 2022
Ну спробуйте, там гаряче мабуть).
Жартую.

Ситечко для мыслей• 12 августа 2022
Поїдьте на нормальне море
ПрипоРошенная• 12 августа 2022
.
автор База_птеродактилей • 12 августа 2022
Ответ дляПрипоРошенная
.
А ви не вкурсі, що не всі мають можливість їздити навіть в Єгипет чи Турцію? А на море хочеться.
Лизочек• 12 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Тогда вам в Одессу, жилье тем сейчас дешевое
Ситечко для мыслей• 12 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Європа зараз більш, ніж доступна
Ответ дляЛизочек
Нажаль зараз не час відпочивати, тим більше в Одесі .

Морковна• 12 августа 2022
Сьогодні ввечері чомусь глянула на магніт на холодильнику з цим написом. Мир був.
Ответ дляМорковна
А я відео дивилась, як зараз там пусто , все зачинено і нікого немає.
Пацан к успеху шел• 13 августа 2022
А я в Кирилловку хочу, в Белугу. Каждый год туда ездим на ДР мужа 14 августа
ПрипоРошенная• 13 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я спочатку не уважно прочитала вашу тему, написала дурість. Потім перечитала і не знайшла нічого ліпшого, на що виправити.... як на крапку просто.
Їздили і в Залізний Порт і в Лазурне. Але найкраще все таки сподобались Шацькі озера. Так, це не море, але там краще.
Главный котик• 13 августа 2022
Мені в ЖП не сподобалося
МоДнАя_КоШеЧкА• 13 августа 2022
и не думаю о тех местах.
Может когда-то что-то изменится, но на данный момент кнопка в сердце на паузе. Никаких страданий рыданий за ’крымской природой’
ПрипоРошенная• 13 августа 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
и не думаю о тех местах.
Залізний порт не в Криму ))
МоДнАя_КоШеЧкА• 13 августа 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Залізний порт не в Криму ))
точно.
Вот что значит не была там)))
Лизочек• 13 августа 2022
Ответ дляГлавный котик
Мені в ЖП не сподобалося
Я вообще не понимаю, что там может нравиться. Но вопрос же не в этом у Автора стоит. Мы просто тоскуем
Идущаяповолнам• 13 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ми в минулому році у Турцію за 15тис на 2х літали, можливо й зараз є такі ціни. Готель звісно бюджетний, але нам дуже сподобалося, кожного дня по місту гуляли. В зал.порту не була, була в Скадовську декілька разів, не сподобалося.
Катька Пушкарева• 13 августа 2022
Не люблю жп. Вечно там траблы- чистая вода, значит холодная- течение пришло. Грязная вода- теплая=медузы.
Ездишь, только время теряешь. То ли дело речка
Там кстати отдыхающие есть и отели работают на 1 линии и кафе.
Но не хочется и ехать.
Катька Пушкарева• 13 августа 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну спробуйте, там гаряче мабуть).
Жартую.
Нормально там все.

Болтушка Му• 13 августа 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Нормально там все.
Є відпочивальники ?
автор База_птеродактилей • 13 августа 2022
Ответ дляБолтушка Му
Є відпочивальники ?
Напевне мається на увазі, що тихо, а з відпочивальників хіба, що місцеві.