PORKA• 13 августа 2022
Порадити подрузі розійтися з чоловіком. Які підстави потрібні? Коли це виправдано
Чи ніколи не варто?
Учора подруга поділилася що хоче піти від нього і чекає моєї підтримки. Я підтримала, що треба йти.
Типу «ну, ти б вийшла за нього, якщо б знала що так буде?»
Каже «ти що? Ні!»
От, кажу, тоді навіщо так жити?
Але сьогодні дуже кортить слова забрати, для мене це відповідальність, відчуваю себе погано, незручно і взагалі..
Чоловік не працює, вона працює у дві зміни і утримує сім‘ю, ремонт вдома робила сама, їздила на заробітки щоб зробити.
Щоб ви порадили такій подрузі?
Вона гарна, розумна, классна, добродушна, з хорошою енергетикою.
Але містечко мале, найти другого чоловіка буде ой як не легко
Каже «ти що? Ні!»
От, кажу, тоді навіщо так жити?
Щоб ви порадили такій подрузі?
PORKA
• 13 августа 2022
Ответ дляВесела бджілка
Краще не вмішуйтесь. Вона сама має приймати це рішення
Я вже вмішалася, виходить. Що робити тепер?
Гарачый Шыкалад• 13 августа 2022
А без нового мужа жизнь не жизнь, что ли?
Странный итог ваших рассуждений. Муж гавно, но стоит ли бросать, потому что с поисками нового сложности
Весела бджілка• 13 августа 2022
Ответ дляPORKA
Нічого не робити. А що ви робити хочете?
PORKA
• 13 августа 2022
Ответ дляВесела бджілка
Подзвонити і сказати що беру своі слова назад
PORKA
• 13 августа 2022
Так дівчата, закриваю тему, бо не зочу щоб вийшла в популярні.
Дякую!
Я зрозуміла. Якось буду викручуватися
Дякую!
Я зрозуміла. Якось буду викручуватися
Гарачый Шыкалад• 13 августа 2022
Ответ дляPORKA
Детский сад какой-то. В любом случае решение она будет принимать самостоятельно, и неважно кто что советовал и говорил.
Весела бджілка• 13 августа 2022
Ответ дляPORKA
Не треба нічого казати. Лише після цих ваших слів вона рішення не прийме.
Якщо ще буде починати таку розмову - кажіть, що рішення складне, але нехай сама його приймає
Вся в кредитах• 13 августа 2022
Ничего бы не советовала. Это ваше субъективное мнение, что она красивая , умная, классная. Раз живет с таким, уже не умная. Может она такая в жизни с мужчиной, что никому такая не надо. У меня сестра с виду безумно красивая, классная, но это только с виду. Для мужчины она такое себе
PORKA
• 13 августа 2022
Ответ дляВесела бджілка
Добре, дякую.
ПуГоФФка• 13 августа 2022
Точно уже ничего не говорить. Если она у Вас такая умничка, то сама примет решение
Зубачистка• 13 августа 2022
Ответ дляPORKA
Навіть не вздумайте так робити
Гарачый Шыкалад• 13 августа 2022
Ответ дляPORKA
Ничего не делайте, а на будущее помните хорошую поговорку ’ двоє в драку, третій в с.аку’)
PORKA
• 13 августа 2022
Ответ дляВся в кредитах
А моя дійсно гарна і харизматична