Мій не такий• 13 августа 2022

Сварка з чоловіком, розсудіть

Я люблю порядок, він для мене необхідний і важливий. Чоловік старається, але це далеко від того як прибираю я і я намагаюсь щоб він не готував на кухні. Поняття стосовно їжі у нас різні, в нього культ їжі, обов’язково м‘ясо, яке я постійно готую і інше. Мені байдуже що їсти, все одно потім йти у туалет.
Сьогодні я хотіла поприбирати і поїхати в центр гуляти. Чоловік затіяв робити бастурму і малосольні огірки. Я натякала кілька разів, що може не треба. Бо це все купити, зробити, поприбирати... знала, що він всю кухню заляпає. Він мовчав. Він завжди мовчить. В результаті почула, що я нию. Коли запитала, чому він мовчить і нічого не відповідає, сказав, що я говорю постійно херню. І був посланий слідом за рус кораблем. Тепер 6 вечора, його їжа готова, всі злі і не розмовляють. Хто не правий?
Астановитесь• 13 августа 2022
Ответ дляМій не такий
Це ж чому?
Мені байдуже що їсти, все одно потім йти у туалет.

Така позиція не для життя із чоловіком
90x60x90• 13 августа 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Бо чоловік хоче нормально поїсти і сам це готує.
Согласна с Вами.
Вот у меня муж готовит только когда я на работе, а он дома. А если у обоих выходных- то не готовит.
Я бы и не против была если бы в наш общий выходной он готовил, а я бы себе занятие нашла)
ЛЮБА• 13 августа 2022
Вы мужу весь мозг горчичной ложкой вышкрябли … вам все равно что есть , а ему нет, ему все равно на то что где то не так убрано … приготовил , вы быстро протерли и пошли гулять , нет вам нужен был скандал …
Запароленое одеяло• 13 августа 2022
Вы не правы.
Как с вами вообще можно жить, когда вы выносите мозг на пустом месте....
Дело было давно• 13 августа 2022
Ответ дляМій не такий
Тому що це зайняло цілий день. Ця їжа потрібна тільки йому. Чому ми маємо витрачати на це цілу суботу?
Можно же договориться, что в субботу вы делаете то, что интересно ему, а в воскресенье то, что хочется вам. Или должно быть только так как вам хочется?
Залізна пані• 13 августа 2022
вы душная
Дама_с_коготками• 13 августа 2022
Якби я зараз хотіла щоб чоловік заляпав мені кухню. Ви щаслива і не розумієте цього
Настя Снежок Воля• 13 августа 2022
Ответ дляМій не такий
Це ж чому?
Вы душнило
Вообще не факт• 13 августа 2022
Ответ дляМій не такий
А ваша прогулка нужна только вам
Стрекозей• 13 августа 2022
Вы не правы, а муж у вас хороший. Сколько лет вы вместе? Вы всегда ему мозг выносите?
Мизимец• 13 августа 2022
Ответ дляМій не такий
То може я візьму гроші і піду куплю духи, бо я так хочу? Так норм по вашому?
Конечно нормально . Заработали -имеете право
ким я тільки не була• 13 августа 2022
Мені байдуже що їсти, все одно потім йти у туалет.ЗОЛОТЫЕ СЛОВА!!!!!
Ацетилсалициловая кислота• 13 августа 2022
Ответ дляМій не такий
Ну а поездка куда вы хотите нужно только Вам, у вас терпеливый муж, я бы вас вслед русского корабля послала сразу, если бы Мои желания обесценивали
Ответ дляМій не такий
конечно это нормально, а что собственно не так?
Ответ дляТётушка Лошадь
Вы неправы. Вы реально странная
Это мягко сказано
Айболитная• 13 августа 2022
Боже! Бідний чоловік.
Мій дуже смачно готує і звичайно забруднює кухню , але я нормально до цього відношусь і істерики жодного разу не було. Є речі які полегшують прибирання, починаючи від миючих і спец.тганчірок до девайсів, а найбільше радію тому, що не я товчусь на кухні
Аннуитет• 13 августа 2022
Вы зануда, которая не умеет наслаждаться мелочами.
Атятя_тётя• 13 августа 2022
Ответ дляМій не такий
если вы их сами заработали ? да, а почему нет?
СирОжино пирОжино• 13 августа 2022
У нас мужу все равно что есть, он любит все, что я готовлю. А я люблю вкусно. И мы почти всегда готовим вместе, он мне моет, очищает, нарезает. Можем что то смотреть фоном при этом, или просто болтать. Матом ни разу не посылали друг друга за 18 лет. Нам вдвоем не скучно никогда. Если прям ехать гулять, то договариваемся заранее. Семья это компромисс, то, что устраивает обоих. Вы могли обсудить планы на выходные, например в субботу готовка и уборка, в воскр прогулка. Конечно логично масштабное готовить в выходные, как и прибирать.
БезВзяток• 13 августа 2022
Знаю такую как вы, драит сутками и всем мозг уже сожрала этим(( кстати, разводится и дочь съезжает к парню(хотя всего 17 лет ей((
Annetka_100• 13 августа 2022
Проблема в тому, що він не хотів їхати гуляти. Йому то не цікаво з вами. Можливо дорого, а можливо він втомлюється. Ви б могли не прибирати, але гуляти він все одно б не поїхав. Ви обрали менш болісний конфлікт. Сваритися через їжу і прибирання це дрібниці. Якщо сказати, що ви розумієте, що йому не хочеться витрачати на ваші забаганки час і зусилля, навряд він буде заперечувати. Тому краще відчипіться. Не змушуйте. Нічого доброго з того не вийде.
oboeva• 13 августа 2022
Я Юлю борщ, муж нет. Но я все равно готовлю борщ, представляю,если бы он мне сказал,не вари борщ, пошли убирать.)) Но я же борща хочу,а не яичницу, которую он взамен предлагает.)) Автор,что с вами, вы же не одна там живёте, муж таки прав.
Меня много• 13 августа 2022
Автор, ви як суворий вчитель, а не любляча жінка. То сказали б що самі йому ту бастурму приготуєте...він би щасливий був, і ввечері все було б гуд
СкрипяСердцем• 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
Які тільки недалекі люди бувають...те, що ви їсте - поживні речовини, які будують ваш організм, це здоров´я і краса. В туалет тільки зайве виходить. Ніяка сумочка і босоніжки так не прикрасять як здорове струнке тіло, гарна шкіра, зуби, волосся. Невже це дорослій людині не зрозуміло?