14 августа 2022

Як цікаво провести час у Білій Церкві?

Доторкнутися до історії, архітектурних пам"яток, релігійних храмів, можливо, є сучасні цікавинки на природі? Де там побувати, окрім "Олександрії"?
Zelenkа 14 августа 2022
Посидіти в якомусь із закладів в БРУМ-і в центрі з терасою всередині, подивитись на торгові ряди 18 століття
Замкова гора і Костел Іоанна Святителя (якщо всередині відкрито, зайти подивитись)
Тільки після парку у вас будуть ще сили кудись їхати? До речі, в парку музей є, будете йти до Палієвої гори, загляніть, вхід гривень 20
Все туристичне типу чашки-магніти можна купити в Мар‘яні в центрі, але сб-нд вихідні дні
Люблю_джаз 14 августа 2022
из Александрии выйти на остров любви. из неё же дойти до замковой горы, там набережная неплохая
Saudade 14 августа 2022
Я вам пораджу трошки класично: купуйте білет на потяг і тікайте

Ну, можете на Лєван поїхать, спробуйте прогулятись тихо по району з безпритульними собачками,
Zelenkа 14 августа 2022
Ответ дляSaudade
Я вам пораджу трошки класично: купуйте білет на потяг і тікайте

Ну, можете на Лєван поїхать, спробуйте прогулятись тихо по району з безпритульними собачками,
Не Лєван вже, а проспект Незалежності!)) Ще на Ярмоли можна сісти біля парку на 21-й і в кінець)
Saudade 14 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Не Лєван вже, а проспект Незалежності!)) Ще на Ярмоли можна сісти біля парку на 21-й і в кінець)
Ой вей а я і не знала, що коїться, ти диви.

Ну, проте собаки там дійсно незалнжні, там їх ціла мафія
Zelenkа 14 августа 2022
Ответ дляSaudade
Ой вей а я і не знала, що коїться, ти диви.

Ну, проте собаки там дійсно незалнжні, там їх ціла мафія
То ви срачі в ФБ пропустили, як так) Собаки і на Клініці є, не треба аж на Лєван їхати) А на Піоні навіть скажені
Saudade 14 августа 2022
Ответ дляZelenkа
То ви срачі в ФБ пропустили, як так) Собаки і на Клініці є, не треба аж на Лєван їхати) А на Піоні навіть скажені
Та що скажені знаю, то класика вже, без них БЦ не БЦ вже.

На ФБ мене немає, навіть жалкую тепер.
Zelenkа 14 августа 2022
Ответ дляSaudade
Та що скажені знаю, то класика вже, без них БЦ не БЦ вже.

На ФБ мене немає, навіть жалкую тепер.
В парк вже є абонементи, до речі) Саме час вводити під час воєнного стану
автор муха в кедах 14 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Посидіти в якомусь із закладів в БРУМ-і в центрі з терасою всередині, подивитись на торгові ряди 18 століття
Замкова гора і Костел Іоанна Святителя (якщо всередині відкрито, зайти подивитись)
Тільки після парку у вас будуть ще сили кудись їхати? До речі, в парку музей є, будете йти до Палієвої гори, загляніть, вхід гривень 20
Все туристичне типу чашки-магніти можна купити в Мар‘яні в центрі, але сб-нд вихідні дні
Дякую за змістовну відповідь. Парк не плануємо відвідувати, були вже 2 рази.
Що таке БРУМ?
Zelenkа 14 августа 2022
Ответ длямуха в кедах
Дякую за змістовну відповідь. Парк не плануємо відвідувати, були вже 2 рази.
Що таке БРУМ?
Торгові ряди 18 сторіччя, там багато кафешок із столиками як всередині закладу, так і всередині торгової площі тих часів. Дуже атмосферне місце. Я особисто раджу кав‘ярню Cube, поїсти не підкажу там де. Якщо суші, раджу Татакі, це поряд на Ярослава Мудрого. Там поряд парк Шевченка, нажаль, атракціони зараз не працюють.
Це все центр☺️
Zelenkа 14 августа 2022
Ответ длямуха в кедах
Дякую за змістовну відповідь. Парк не плануємо відвідувати, були вже 2 рази.
Що таке БРУМ?
Суші акція з 15 до 19 щасливі години, я просто так беру😀
Чу Ча 14 августа 2022
Ответ дляZelenkа
В парк вже є абонементи, до речі) Саме час вводити під час воєнного стану
Не хочу нікого образити, але у нас і так все коштує практично задарма . Живу кілька років в Польщі. Тут за вхід до музею, парку розваг, на підйомник, наснагу родину з 2 дітьми треба викласти від 500 до 2000 грн і більше.
Наприклад вчора буди у замку, екскурсія тривала 30-40 хвилин( якщо чесно - нема на що дивитися)- заплатили 188 злотих(1500 грн), за вхід на оглядову вежу - по 65 злотих (2100) . За підйом на Каспрів верх - 3200 , за квитки в Енерджіланлію - теж приблизно так само .
Тому вартість у 20 грн - смішна і не покриває потреб парку для підтримання його у належному стані
автор муха в кедах 14 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Торгові ряди 18 сторіччя, там багато кафешок із столиками як всередині закладу, так і всередині торгової площі тих часів. Дуже атмосферне місце. Я особисто раджу кав‘ярню Cube, поїсти не підкажу там де. Якщо суші, раджу Татакі, це поряд на Ярослава Мудрого. Там поряд парк Шевченка, нажаль, атракціони зараз не працюють.
Це все центр☺️
Дякую!
Zelenkа 14 августа 2022
Ответ дляЧу Ча
Не хочу нікого образити, але у нас і так все коштує практично задарма . Живу кілька років в Польщі. Тут за вхід до музею, парку розваг, на підйомник, наснагу родину з 2 дітьми треба викласти від 500 до 2000 грн і більше.
Наприклад вчора буди у замку, екскурсія тривала 30-40 хвилин( якщо чесно - нема на що дивитися)- заплатили 188 злотих(1500 грн), за вхід на оглядову вежу - по 65 злотих (2100) . За підйом на Каспрів верх - 3200 , за квитки в Енерджіланлію - теж приблизно так само .
Тому вартість у 20 грн - смішна і не покриває потреб парку для підтримання його у належному стані
Я писала ціну на вхід в музей, а не в парк, ціни приведені автору для інформації, а не для порівняння із Польщею🙂
кошкомышь 14 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Торгові ряди 18 сторіччя, там багато кафешок із столиками як всередині закладу, так і всередині торгової площі тих часів. Дуже атмосферне місце. Я особисто раджу кав‘ярню Cube, поїсти не підкажу там де. Якщо суші, раджу Татакі, це поряд на Ярослава Мудрого. Там поряд парк Шевченка, нажаль, атракціони зараз не працюють.
Це все центр☺️
А ми були на атракціонах тиждень тому
Zelenkа 14 августа 2022
Ответ длякошкомышь
А ми були на атракціонах тиждень тому
Сюрприз і колесу огляду працюють? Чи ви про машинки? Для мене то не атракціони просто))