гражданинГрубиян• 15 августа 2022
Чим краще відправити посилку до Польщі?
Порадьте чим дешевше і швидко відправити посилку до Польщі?
гражданинГрубиян
• 15 августа 2022
Ответ дляКнопус
Дивлячись який розмір і з якого міста.Краще попутчиками чи перевізниками.
Маленька посилочка, дитячий костюм. Це не знайомій людині, товар. Тому передавати через когось не зручно. Пошту треба
Кнопус• 15 августа 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Не має сенсу передавати-в Польщі речі дешевше,ніж у нас.Перевізники не будуть ради 200 грн брати.Тільки напевно укрпошта чи інша пошта
ПуГоФФка• 15 августа 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мист экспресс мне муж передает
А яка вартість орієнтовно?
Ядвига Юсьлегко• 15 августа 2022
Ответ дляПуГоФФка
А яка вартість орієнтовно?
Подивіться на сайті їх,останній раз була акція -550 грн за 15 кг платив,йшло 10 днів,під двери кур´єр приніс
гражданинГрубиян
• 15 августа 2022
Ответ дляКнопус
Я ж про пересилку питаю)).
Це замовлення, індивідуальний пошив спортивного одягу. До чого тут одяг, що дешевше у Польщі)
гражданинГрубиян
• 15 августа 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Дякую велике!