Матраскин Брат• 15 августа 2022
✅ Департамент надання адміністративних послуг повідомляє:
відкрито запис на вересень до черги на оформлення паспортів громадянина України та паспортів для виїзду за кордон.
Щоб записатися чи отримати консультацію, звертайтеся за телефоном (0512) 30-01-12.
Або приходьте до відділення ЦНАП за адресою: Миколаїв, просп. Богоявленський, 1.
Нагадуємо, що оформлення паспортів здійснюється в Одесі, тому слід завчасно перевірити наявність необхідних документів.