Saudade• 15 августа 2022

«Белых мало, черных много» что за расизм?!

Девочки, часто читаю тему, пишут там, мол, хочу уехать из Англии, там много черных.

Не нравится Франция, мало белых

И все в таком роде.

Я никогда не разделяла людей на тон кожи, я искренне не ожидала, что мы будем вот так писать! Вы что, девочки? Это же расизм!
автор Saudade • 15 августа 2022
У меня глаза на лоб лезут, когда вижу такие выражения. Меня это поражает и вызывает негодование. Это ж надо быть таким темным лесом. Ладно геи, лесбиянки, это наш конформистский народ еще не может принять, окей.

Но «много черных, не нравится» вы че?!

автор Saudade • 15 августа 2022
И никто не делает замечания, будто так и надо!
ksusha1155• 15 августа 2022
Бояться просто їх
Лоренсо Л• 15 августа 2022
згоден вже якесь марення. деякі вже думають якщо у людини улюблений колір блакитний то він гей.. я сам у шоці сиджу від такого
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляksusha1155
Бояться просто їх
Чого їх боятись? То якісь звірі чи що? Росіяни білі, і нічого. Краще бути поруч з росіянином чи негром? Я в шоці…
ok1904• 15 августа 2022
Що Ви такеи напридумали?
В Англії багато яких, яких? Там індусів/ пактстанців/ китайців / поляків/ румунів багато, хасидів але не афроамериканців, не більше ніж в Києві
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляok1904
Що Ви такеи напридумали?
Але ж пишуть, повляв, не подобається за кордоном, БАГАТО ЧОРНИХ.

Це що таке?

ksusha1155• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade
Недостатній рівень культури. І можливо чорношкірі викликають асоціацію із кримінальним світом
Bonya_A• 15 августа 2022
А Ви не в курсі що кожен має право на свою думку навіть якщо вона поза межами Вашої чи суспільної? І ніхто не повинен Вам звітувати
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляBonya_A
Расизм — це не думка!!! Це не норма!
grechka827• 15 августа 2022
Расизм це не від великого розуму , це ущербність і душевна бідність
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляBonya_A
Тоді педофіл теж має право, так?

Расизм — це моральний злочин!
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Мені огидно читати, що це пишуть наші українки, я була кращої думки про них.

Он уже вище написали, що мають право бути расистами.
ok1904• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade

Це що таке?
Очі втомлюються від різних рас, в Україні око відпочиває бо всі однотипні по кольору шкіри. Я коли повернулася з першої поїздки до дому 2018 рік, то так мамі і сказала: як класно, ми тут всі білі, голова не болить, в мене очі довго звикали до різноманіття рас.
Tammy21• 15 августа 2022
Ответ дляBonya_A
Так-так, на прикінці двадцятих минулого сторіччя, в Німеччині теж з ’думки’ починалося. У Руанді в 90-х просто ’думки’ по радіо висловлювали. У Середньовіччя теж... просто ділилися думками.
Пс. Чому не дуже інтелектуальні люди думають, що кожна їх думка має право на повагу?
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляok1904
Та це я можу зрозуміти, я й сама втомлююсь когнитивно, коли так, як ви кажете.

Але дискримінація за кольором шкіри — це огидно.
Natalia505• 15 августа 2022
Ответ дляgrechka827
100%
Лоренсо Л• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade

теж, взагалі не розумію такого. начебто хочемо в Євросоюз а деякі так поводяться
автор Saudade • 15 августа 2022
А, і ще.

Бачила тікток з негритянкою, така красуня, і вона розповідала, що часто їй на вулицях Києва (!) кажуть — Україна для білих.

Але її дуже підтримали в комментарях. Сама вона українка, народилась тут.

ok1904• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade

От в Відні я цього дискомфорту не відчувала, а до циган (їх там тьма) в Україні я звична, а в Англії , було не звично.
Пакісианські,китайськи квартали, в кварталах хасидів в Лондоні більше 30 тмс живе
Natalia505• 15 августа 2022
Ну не знаю, вони мені такі гарні чорношкірі, особливо жінки.
grechka827• 15 августа 2022
Ответ дляksusha1155
В тупих і обділених - так
автор Saudade • 15 августа 2022
Ви ж розумієте, що по таким висловам взагалі іноземці малюють по нам картину?

Тобто, якщо я скажу, що українка, але до цього три українки отаке от скажуть, то мене вже вважатимуть тупою расисткою.
lana_banana04• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade
А, і ще.

’негритянка’ - это как нас хохлами называют
ok1904• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade

Та нема ніякої дискримінації, я часто любовалася жінками гарними з темною шкірою, жаль фотки не тут , просто бомбєзні , доглянуті, багатовбрані жінки, якщо англійки як ми , то пакистанки і афроамериканки яскраві, тюнінговані(губки, нігтмки, бровки _ т.д), не соромляться бренди носити
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляlana_banana04
Вона так свій нік записала, мені це згадалось) Може, самоіронія.
Tammy21• 15 августа 2022
Спасибо вам огромное за темку!
По моим наблюдениям, те, для кого цвет имеет значение, делятся на два типа - незадумывающиеся и, расисты чистой воды. Первые, обычно, быстро приходят в себя в нормальной среде, вторых уже ничего не исправит, но хорошая законодательная база и драконовские штрафы могут помочь им хотя бы не верещать о своем белом превосходстве на каждом шагу.
А вообще проблема-то глобальная, она во всех странах есть.
Irina-5d24• 15 августа 2022
Автор, а ви були у Франції? Нормально все? Ви знаєте, що в деяких районах краще не з´являтися? А знаєте як вони вірішують суперечки? А чим заробляє більшість? Справа не в кольорі шкіри, як на мене хоч зелені хай будуть, але подавляюча більшість не асимілюється, влаштовують бійки, продають наркоту, крадуть. У Франції погано виходить з асиміляцією алжирців, наприклад
автор Saudade • 15 августа 2022
Ответ дляTammy21
Спасибо вам огромное за темку!
Аминь.

Нам очень не хватает драконовских штрафов и законодательной базы во многих аспектах.

И у меня есть ощущение… Что если начнут вводить реальные законы и реальные штрафы, распоясавшийся народ восстанет против такой дисциплины. Вот тебе и цивилизация😡
grechka827• 15 августа 2022
Ответ дляSaudade
А, і ще.

Ага та для білих😂😂😂😂😂тільки мій чоловік вірші Сосюри читає на пам‘ять і гімн України співає на кожному повороті, але він чорний.
А ще пішов українцям перекладати на французьку, а вони кажуть: гаварі па рускі ми нє панімаємукраінскій, нас сложна😂😂😂😂😂