А у нас макарошки• 16 августа 2022

Хто зараз в пошуку, вам важливий фінансовий стан чоловіка?

Наприклад, якщо залицяється ( " ухаживает"), є кіно, кафе, дозвілля, але зірок з неба не хапає, розглянули би такого кавалера ? Чи через терни до зірок?) Чи вплинула війна на ваше бачення ?
автор А у нас макарошки • 17 августа 2022
Ответ дляНе любовница
Вчора ходила на побачення з тіндера . Гуляли на набережній , купив мені хот-дог і каву. Чуваку 36. Питання - як думаєте чи піду я на друге побачення?)))
А нащо ви погодились на хот дог, якщо не хотіли?)

Не любовница• 17 августа 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Я хотіла їсти ! Побачила, що рестораном не пахне, подумала, що краще хот-дог+ кава, аніж голодній блукати по набережній 😄
Ответ дляНе любовница
Ну значить вам було норм) Ви могли піти з побачення, поїсти де вам хотілося. А я от вчора якраз про хот дог думала) з баварською сосискою і пивом......)
Не любовница• 17 августа 2022
Ответ дляА у нас макарошки
як би я тікала так з кожного побачення, де не кормлять, то можна взагалі вдома сидіти і ні з ким не знайомитись)) зараз рідкість, коли в ресторан звуть, навіть працюючі чоловіки
Ответ дляНе любовница
)))