Доброго дня! Планується поїздка до Варшави, речей буде мало, поки не можу визначитися як їхати.
Прямим до Варшави? Читаю що пишуть що не дуже зручний поїзд з 3ма полками. Але проскакую інфа що є і 1/2 містні купе. І ще роздумую поїхати Київ-Хелм/Пшемишль-Варшава... Але боюсь що можу не встигнути пересисті через перевірку на кордоні. Тому питання до тих хто їздив нещодавно - як довго можуть тримати поїзд на кордоні, і як взагалі потяг Київ - Варшава, і як там з місцями. Дякую
Физрукая• 22 августа 2022
Ответ дляСтрекозка
там знов потягом до Варшави
Або автобусом. Щоб не турбуватися про запізнення
Физрукая• 22 августа 2022
Ответ дляСтрекозка
так)), я просто хотіла одразу квитки купити
Можуть пропасти. На кордоні бувають затримки
Атятя_тётя• 22 августа 2022
Если будете ехать на Хельсинки, обязательно 1й вагон, вы быстрее всех пройдёте регистрацию, там через час поезд на Варшаву
incredible_cat• 22 августа 2022
Так, автор, розповідаю. Тиждень тому відправляла батьків.
Найкращий варіант - Київ-Хелм, Хелм-Варшава. Ніде нічого не запізнюється. Інтерсіті у Хелмі вас чекає, бо там 90% потяга на варшаву їдуть)
На потяг Київ-хелм краще ловіть люкс, якщо для вас 200 грн різниці неважливі, він комфортніший, але ловити треба за 20 днів, і в перші ж години як викидають.
Можна і купе, але там бувають проблеми з кондиціонером - душно. Але на купе квитки є майже завжди
На польський інтерсіті з хелма краще купувати квитки онлайн.
Можна і там на місці, але є ймовірність того, що будете їхати стоячи - воно вам треба?
incredible_cat• 22 августа 2022
Потягом Київ-варшава я теж їхала, у березні. Мені не сподобалось. Бо те купе на три полиці - то якийсь витвір хворобливої уяви. Завжди треба підлаштовуватись під сусідів, якщо хочете лягти чи сісти.
а третя полиця то взагалі жах, я не уявляю як там можна їхати (але в мене легка клаустрофобія)
Н@Диете• 22 августа 2022
Ответ дляincredible_cat
Погоджуся. Тиждень тому повернулася.
Додам, що інтерсіті Хелм-Варшава на сусідній колії. Бігати нікуди не треба. Квитки онлайн можна купити тут: intercity.pl якщо якийсь форс-мажор, їх через сайт можна й повернути.
Ответ дляincredible_cat
Дякую Вам дуже
, оце відповідь на усі мої питання))
Ответ дляН@Диете
Погоджуся. Тиждень тому повернулася.
А ще підкажіть Ви поверталися також Варшава-Хелм-Київ?
Бо мені також доведеться повертатися до Києва... то одразу хочу усі квитки купити)
Н@Диете• 22 августа 2022
Ответ дляСтрекозка
Так, тим же шляхом і поверталася - через Хелм . Назад теж саме - у потягів сусідні колії. Виїзжала із Варшави о 12 з чимось, о 15. 12 в Хелмі. Потяг на Київ о 16 годині.
Купуйте квитки заздалегідь. Я пізно кинулася, то довелося 2 години стояти в інтерсіті. Задоволення так собі:))
сміялися із сином, що ще трохи і залізли б на дах, як в Індії. Потім місця звільнилися і годинку їхали як білі люди:)
Загалом дорога комфортна. Мені сподобалася ця стиковка через Хелм.
Легкої поїздки!
Ответ дляН@Диете
Легкої поїздки!
Дуже-дуже Вам дякую
ЖД білети ловлю• 24 августа 2022
якщо потрібна допомога з викупом білета на потяг, коли білетів немає в системі, звертайтесь в особисті