yaryna29• 23 августа 2022

У чоловіка є сестра. Живемо всі в одному місті.

Живемо з чоловіком і 2 дітьми. У чоловіка є сестра, теж з 2 дітьми. Живемо всі в одному місті. Чоловік і його сестра не підтримують таких стосунків як рожина. Я маю на увазі зустрічі. Кафе разом, походи вгості один до одного. Цього нема. Більше того її діти не дуже в курсі що наші діти і вони, близька родина. Не спілкуємся не вітаємо зі святами. Хоча як в неї виникла потреба залишити дитину свою на ніч, дала до нас. Не вкладається таке в голові. Мій чоловік захищає її, не знала не могла. То ти така сяка купа образ. Як бути
Вэнди Стар• 23 августа 2022
Зачем вам кого-то переиначивать?
Не общается - и хорошо, меньше вам мороки.

ARAIL• 23 августа 2022
А зачем Вам с ней общаться ? Ценность кровного родства очень сильно преувеличена.
Ляля Убийвовк• 23 августа 2022
Не доставать мужа і не дорікати йому сестрою.
ARAIL• 23 августа 2022
Ответ дляВэнди Стар
Зачем вам кого-то переиначивать?
Как вариант, Автор из семьи, где помнят десятиюродную тетю деверя, где по первому звонку пятиюродного дяди бросают свои дела и едут перевозить мебель, где не представляют иной круг общения, кроме родственников.
nahaka• 23 августа 2022
Автор, нащо ви створюєте собі проблеми? У вас багато вільного часу?
Вэнди Стар• 23 августа 2022
Ответ дляARAIL
ну ничего плохого в общении с родственниками и общими праздниками в принципе нет..
но если не задалось общение. возможно не нравится автор сестре ( имеет право) - не заморачиваться этим и в своей семье устанавливать свои правила! не озираясь на других..
еще я с мужем бы не ссорилась из-за родственников)) моя позиция всегда главнее...
natella579• 23 августа 2022
Це називається родичі, коли їм треба. Раз у вас нема ніяких родинних стосунків з нею і вона не вважала за потрібне їх мати з рідним братом, я б в слідуючий раз відмовила б. І чоловікові так і поясніила би.

А які у них були стосунки в дитинстві і взагалі між членами чоловікової родини? Може то для них норма. Бувають такі родини де ніхто нідокого не виявляє особливої уваги - кожен сам по собі.
sur_sur• 23 августа 2022
Ответ дляARAIL
А де живе ваш деверь і хто це взагалі?
морячка• 23 августа 2022
Та як бути? Візміть дитину на ніч, сподіваюсь не немовля? Не дуже важко це зробити, навіть для сторонньої людини, а тут хоч якісь родичі.