Ms. Анонимная• 23 августа 2022
Нова пошта-шахрайство до Дня Незалежності!
Всі мабуть чули про акцію нової пошти до дня незалежності? Не поспішайте відправляти посилки! На сайті написано: "Що необхідно робити для участі в Акції?
Для участі необхідно протягом періоду проведення Акції відправити посилку у поштомат або отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання"
.Консультанти кажуть, що відправлено має бути тільки з 24 по 26. Я замовила 4 посилки, підрахувала так,щоб прийшло 25 на поштомат, а консультант каже, що буде повна оплата!
Кажу нащо ж писати: або отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання" Ніде не написано, що накладна має бути створена з 24 по 26!
Консультант кинула слухавку!!!
Ms. Анонимная
• 23 августа 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
novaposhta.official
добрий вечір!
Посилочку можна принести у відділення, або самостійно створити накладну та відправити через поштомат ❤️
добрий вечір!
Ви офіційний представник компанії нова пошта?
Хлопаю ресницами• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Ні, з інсти інфо від нп.(відповідь одному клієнту).
Хомяк с пастой• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Совсем не вижу повода для шуток, написано не точно, лучше б укрпотой заказала:( сейчас у многих каждая копейка на счету:(
Та понятно