Ms. Анонимная• 23 августа 2022

Нова пошта-шахрайство до Дня Незалежності!

Всі мабуть чули про акцію нової пошти до дня незалежності? Не поспішайте відправляти посилки! На сайті написано: "Що необхідно робити для участі в Акції?
Для участі необхідно протягом періоду проведення Акції відправити посилку у поштомат або отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання"
.Консультанти кажуть, що відправлено має бути тільки з 24 по 26. Я замовила 4 посилки, підрахувала так,щоб прийшло 25 на поштомат, а консультант каже, що буде повна оплата!
Кажу нащо ж писати: або отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання" Ніде не написано, що накладна має бути створена з 24 по 26!
Консультант кинула слухавку!!!
peti• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Цітую: ’або отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання’
Де написано, що посилка повинна бути відправлена у ці дні?
Відправити протягом періоду проведення акції. Не отримати, а відправити. Читайте уважно.

к.Буланова• 23 августа 2022
Ответ длядамаБезСобачки
або отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання

Отрмання наложкою. Я зрозуміла так.
Коряве в них пояснення.
Яка наложка в поштомат?
Народ, шо ви всі курите ???
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2022
Ответ дляДиректриссимо
хорошо, если накладная создана 26.08, и отправитель отправил 26,08, но я не как не получу 26.08, то мне полная оплата, если придет на поштомат 27.08?
нет
дамаБезСобачки• 23 августа 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
я честно говоря, когда прочитала впервые, тоже подумала про наложку, но !!! если бы я захотела отказаться от товара, кто у меня ее обратно примет и проверит на целостность?
а нема. Я пару раз попалася... спочатку сплата, а потім відкривається комірка. Такая якась наложка безналожки.
Black Umbrella• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
У коментарях нової пошти в інстаграм багато людей радіє, що їм вже відправили посилки та вони будуть по акції, не одна я попалась
Автор, вы просто не поняли условия акции.
дамаБезСобачки• 23 августа 2022
Ответ дляАнтонина матушка
блииин....вы можете получить посылку за 1 грн в поштомате, если накладная была создана с 24 по 26 августа, так понятно стало? А не отправили вам 22, а вы получите ее 25 за 1 грн.
ну якби написано відправка АБО отримання.
Про дату формування нічого нема.
Можливо вони це й мали на увазі, але коряво зформулювали, навмисно чи ні, але ввели в оману.
Автор права.
Скорая помощь• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
’або отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання’ означает лишь то, что есть вариант что отправитель оплачивает посылку, а есть вариант, что получатель. Это або как раз про оплату 1грн получателем
Это не про даты 24-26.

Автор, ну срок действия акции 24-26. Подумайте логически, как в ней могут участвовать посылки, что высланы ранее 24го?

У меня тоже были сомнения. Ьак я на страничке нп в Фейсбуке нашла ответ в коментарияз за минуту. Кто вам мешал уточнить правила акции?
Антонина матушка• 23 августа 2022
Ответ длядамаБезСобачки
Про дату формування нічого нема.
Автор права.
Хз, я с первого прочтения поняла. Накладная должна быть сформирована 24-26. Даже чисто логически подумать.
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2022
Ответ длядамаБезСобачки
Про дату формування нічого нема.
Автор права.
та есть там про дату формування
цитата:
В Акції беруть участь лише експрес-накладні, відправлені у період дії Акції
а акция с 24-26

дамаБезСобачки• 23 августа 2022
Ответ дляpeti
Я не розумію , люди сліпі чи шо.
Чорним по білому написано
відправити посилку у поштомат АБО отримати посилку у поштоматі
Навіщо вигадувати, додумувати і ліпити казна що.
Скорая помощь• 23 августа 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
То нк про наложку, а про оплату доставки 1 грн получателем
Скорая помощь• 23 августа 2022
Ответ дляДиректриссимо
Нет. Цена будет 1грн.
Скомуниздила• 23 августа 2022
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 23 августа 2022
Ответ дляк.Буланова
Яка наложка в поштомат?
Народ, шо ви всі курите ???
ви не в курсі, що можна відправити та отримати наложкою в поштоматі? Правда, ця послуга не надається в повному розумінні, лише переплата грошей.

Поясніть свою версію фрази ,,отримати посилку у поштоматі з оплатою на момент отримання,,
ПростоБелка• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
От і я так зрозуміла...
Доречі, мої покупці - також (
Я також, прочитавши зрозуміла, що має бути або відправлення в ці дні АБО отримання і тоді буде безкоштовно. І я якраз вникала в написане.
Скорая помощь• 23 августа 2022
Ответ длядамаБезСобачки

Прочитайте чуть выше мой комментарий.
Это так отвечают менеджеры нп.
Страхованная• 23 августа 2022
Ответ длядамаБезСобачки

Отрмання наложкою. Я зрозуміла так.
Коряве в них пояснення.
Ага, наложкою, в поштоматі
ПростоБелка• 23 августа 2022
Ответ дляСкомуниздила
Удалено администрацией...
Чому вона туга, вони самі написали або відправлення в ці дні або отримання. Як це ще розуміти?
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2022
Ответ длядамаБезСобачки

это не наложка , а послеоплата
и кстати, и отправитель и получатель платит по 1 грн.
т.е. если у продавца , например 100 посылок и он пожлобится оплатить эти 100 грн (кот.ему никто не возместит), то посылка придет за 50 грн

Страхованная• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Вони навмисно написали щоб заплутати.
Написано некоректно, але як ви собі уявляєте, наприклад, посилка прибула 21-го, то для отримання 24-26 людина буде чекати, щоб забрати 24-26, поштомат буде зайнятий і недоступний для відправки
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2022
короче, завтра затестим сами в своем кабинете и узнаем правду)
Хомяк с пастой• 23 августа 2022
Ответ дляЗлойанОним
ви так нахабно звинувачуєте у шахрайстві Нову пошту спешл фо ю у вкладенні, скрін з сайту НП
Так, не мешайте людям возмущаться
дамаБезСобачки• 23 августа 2022
Ответ дляСкорая помощь
Это не про даты 24-26.

Автор может думать все что угодно. Есть условия акции. Это едиственный источник условий акции. А там написано непонятно.
Очень-очень• 23 августа 2022
Я от заказала у різних продавців але адресу дам завтра щоб вони не створили ттн раніше
кнопкодав• 23 августа 2022
Ответ дляMs. Анонимная
А где написано, что отримання должно быть с 24 по 26?
Вы правда не понимаете смысл фразы, которую написали сейчас?
автор Ms. Анонимная • 23 августа 2022
Ответ дляСкомуниздила
Удалено администрацией...
Миле, ви завжди така хамка, чи до дня прапора?
Скорая помощь• 23 августа 2022
Ответ длядамаБезСобачки
.
Откушу что там торчит• 23 августа 2022
А в чем шазрайство? Вам что в карман залезли? Или может вы того ,не доперли условий акции,а уже орете,что вас надурили. Таким хрен а не акцию. Платите полную стоимость.
katrusia-52• 23 августа 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Хм... не знаю, у чому тут фішка, але я саме так і зрозуміла - повинно бути відправлено з 24 по 26...
Все верно, никакого обмана.
Автору нужно было изначально уточнить в службе поддержки если были сомнения
ЗлойанОним• 23 августа 2022
Ответ дляк.Буланова
Яка наложка в поштомат?
Народ, шо ви всі курите ???
я Вас зараз дуже здивую, але післяплата у поштомат існує! Спочатку ви сплачуєте зі своєї картки, відчиняєте комірку, а якщо не забираєте, гроші повернуться на картку, ось така дивина))) ні, я, я так не отримую я просто читаю умови на відміну від автора