язззззь!!!• 23 августа 2022
Где вы сегодня будете спать?
Результат:
вже голосів:
1050 (86.49%)
В кровати
113 (9.31%)
Тыц
39 (3.21%)
В коридоре
10 (0.82%)
В укрытии
2 (0.16%)
В ванной
ТАЗератти• 23 августа 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Зеля, ти?
Арестовіч.В нього бойовий вихід на форум домогосподарок
Коробка с карандашандрами• 23 августа 2022
В кровати. 2 недели назад выехала из прифронтового города, и вот 2 недели сплю на кровати, вместо коридора. блаженство)
Катастрофа• 23 августа 2022
ми сьогодні будемо спати на чердаку будинку в якому орендуємо міні-кімнату бо вимушено переміщенні. якщо буде тривога - спустимося в подвал.
Rocka Rolla• 23 августа 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Желаю всем спать спокойно и сладко эти ночи, и все последующие. В своих кроватках.
дякуємо і вам мирної ночі
Безпринципная• 23 августа 2022
Мы сейчас в гостинице в другой стране. Если с подушкой и одеялом отправлюсь спать в коридор-меня наверно не поймут
Ручки-Крючки• 23 августа 2022
Ответ дляТАЗератти
Самогубець

Ягодка опять• 23 августа 2022
Ответ дляЖерица ночи
У нас жва раза бахнуло, сейчас, но в чатах тишина. Река
Поля, не слышали ничего.
Дона Ко Ко• 23 августа 2022
На підлозі, на матрасі.
Ніяк не купимо ліжко, вже більше 5 років.
Планували переїзд, зірвалося.
неДодекаэдр• 23 августа 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
В Европе?
Ненька наша• 23 августа 2022
Сегодня видела огромный самолёт в небе. Нереально большой. Место писать не буду
Меня прет))• 23 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
К чему это? Вы прекрасно поняли о чем речь
ОхиИВздохи• 23 августа 2022
Повернулися з-за кордону, не можу поки що знову до цього всього звикнути. Не спала прошлу ніч майже. Коли брала білети, навіть не подумала за цю дату
бювет_в_обед• 23 августа 2022
Николаев, в убежище с июня каждую ночь подряд. Приеду домой в Киев и смогу позволить роскошь - поспать в кровати.
Доктор Варвар• 23 августа 2022
В кровати, больше негде. Коридор маленький, в нем только стоять. Харьков.
ОхиИВздохи• 23 августа 2022
Ответ длябювет_в_обед
А что вы делаете в Николаеве, если дом в Киеве?
ЛижТолько• 23 августа 2022
В гардеробі. Знайомі з тих органів, сказали, що почнеться все о 3 ночі сьогодні і будуть бити з трьох сторін.
Це вперше за війну буду спати не в ліжку.
Дуняша• 23 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
Гардероб - это шкаф?
Армейская• 23 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
А чого так нудно ’знайомі’, а не кум двоюрідного внучатого племінника сусідки?
Любящая болтать• 23 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
Ну и к чему это написали?
Катастрофа• 23 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
Боже, яке кончене. Ей Богу! Ви - позорище славної української нації раз таку охінею написали у відповідь тих, хто не знає чи проживе цю нічь і завтрашній день. Ви або недалека, або стебетесь, або таки кончене. Гарного відпочінку вам