БолеИменее• 24 августа 2022
Брекеты, какие ставили?
Кто носил или носит брекеты,какие ставили?я хотела сапфировые,но врач говорит керамические лучше,так как первые хрупкие
СовНарКом• 24 августа 2022
Метал. Який сенс переплачувати?
Найміцніші металеві, а натирають в перші дні всі однаково:)
Люда Людоедова• 24 августа 2022
У доньки стоять металічні.Але шкодуємо,що взяли звичайні.Краще трішки доплатити і поставити металічні саморегулючі.Там огляд 1 раз в 3 місяці.А то й можна 1 раз в півроку
Mirdarinka• 24 августа 2022
Зараз ношу сапфірові, стаж 1 рік і 3 місяці. Дуже задоволена, виглядають естетично, широко посміхаюсь) Не сказала би, що вони крихкі, один раз відклеївся брекет, але я сама винувата, не можна їсти горішки)
ГендиреХтор• 24 августа 2022
Ношу сапфірові вже півроку. Нічого не ламалося і не відклеювалося поки що))) Мій стоматолог каже, що дія однакова з металевими, питання тільки в естетеці.
БезобидныйКрокодильчик• 24 августа 2022
Ответ дляСовНарКом
Метал. Який сенс переплачувати?
Вам немає сенсу, мені є
Для мене метал виглядає не естетично і мені це важливо
Що за звичка оцінювати всіх по собі
СовНарКом• 24 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Вам немає сенсу, мені є
Що за звичка оцінювати всіх по собі
Сама придумала - сама образилась😂
Я вам щось нав´язувала?
Чи радила?
Ви автор?
Які до мене претензії?
Носіть, що хочете. Це слова мого лікаря, а я вже ношу брекети 2 раз за 10 років. Тому і кажу, що немає різниці.
Є різниця лише в тому, як ви себе почуваєте в них. Комплексуєте чи ні.
Я вам щось нав´язувала?
Чи радила?
Ви автор?
Які до мене претензії?