Мульйонерша• 24 августа 2022
А ваши дети сейчас в коридоре? (В областях, где тревога)
Мне жалко детей будить. Лежу и не знаю, что делать, страшно. Суки.
Краденые абрикосы• 24 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Ніхто не спить, шоста серена за ніч по місту.
Ого,у нас вторая сейчас. И мне показалось,что ночью громче было ,чем обычно,и две. Я их перестала слышать,а тут аж проснулась.
культУра• 24 августа 2022
У меня никогда так не болела душа за Украину, как эти шесть месяцев, я реально стала украинкой только сейчас
Я_и_моя_собака• 24 августа 2022
Ответ дляк.Буланова
☝🏻 Очільниця іспанського Міноборони попередила, що війна в Україні буде “довгою, дуже важкою і дуже жорстокою”.
З посиланням на інформацію від розвідки вона зауважила, що Росія може знову атакувати Київ. Кто выживет в этой мясорубке, тот молодец, я так понимаю ((
Думаю, Испания- это немного не та страна, которая сильно теме и владеет информацией о ситуации у нас.
Крошечка-хаврошечка• 24 августа 2022
В ліжку. В нас це третя вже тривога. Почалися з трьох ночі. А от я не сплю.
Анонимба• 24 августа 2022
Ответ дляЛо Шарик
Доні рочок й сину 13, ще сплять
А я зі страху зараз в штани навалю(((( літаки гудуть капець
Де?
Кондуктор троллейбуса• 24 августа 2022
У нас в коридоре зеркальный шкаф во всю длину. Ну и того коридора - всего ничего. Нет смысла идти.
Марс атакует• 24 августа 2022
І я вночі прокидалась, тулилась до чоловіка.Сьогодні вдома, сподіваюсь, що все буде добре!Зі святом, Україно!Я тільки сьогодні гостро аідчула, яка це радість, бути незалежними, принаймні від свиноросії
Ответ дляДонаФлор
Только хотела написать. Ну епт, девочки - тема не про детские коляски.
Та я как-то по привычке. Мне скрывать нечего
Крошечка-хаврошечка• 24 августа 2022
Ответ дляМарс атакует
Раніше цей день і сприймався якось інакше...
No problems• 24 августа 2022
Ответ дляАнонимба
Де?
В сраці. Таке питаєте...слідкуйте за своїм містом і не допитуйтесь де і в кого гуде....
из_под_тишка• 24 августа 2022
Ответ дляМульйонерша
Вы молодцы. С вечера и я всех предупреждала, что именно этой ночью в паркинг пойдем. А дошло до дела - сил нет((
Лень вероятнее.
Ответ дляМарс атакует
У мене всі сплять, я не можу... я все рівно прокидаюся
Мульйонерша
• 24 августа 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Аналогично. А сейчас этот день очень особенным стал для меня!
Марс атакует• 24 августа 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так, зазвичай раділи додатковому вихідному, а зараз дійсно інакше
Я_на_кожухе• 24 августа 2022
Мої дівчата сплять у коридорі. Там великий матрас, зручно. Але тільки для двох. Вночі було чутно громкий вибух, тоді й пішли у коридор. Ми з чоловіком спали у ліжку.
І, традиційно, бажаю всій русні і ії ’лічінкам’ не тільки спати, а й жити у підвалах та коридорах! А їхнім вояка здохнути або залишитися каліками, бо хер вам, вонюча мерзота, а не вільна квітуча Україна🇺🇦❤️🇺🇦!
Зі святом, співвітчизники!
Dolce.Vita• 24 августа 2022
Ответ дляГалябалована
Хорошо хоч зранку в нас почалося, сусідні області не спали всю ніч, я читаю..
Такі так, втомлені але не зломленні
Дівчата, зі святом нашої незалежності 🍾🥂💖
Сижу_и_плачу• 24 августа 2022
Ответ дляк.Буланова
Та давно понятно дело труба, я в пригороде Киева, 15 км, сплю в кровати. Бомбоубежища есть наверное, но минут 20 нужно бежать
No problems• 24 августа 2022
Ответ дляsunholder
Мені здається дістанеться передмістю Києва
Саме так. В київ ні. А в область прильоти будуть.
месяцкие• 24 августа 2022
Ответ дляМульйонерша
Я тоже так думала-такой облом идти.Смотрю по камерам что никого нет,никто даже не спускается с соседей
Чеширская кошечка• 24 августа 2022
Ответ дляkirpichenko
Эх уже вся карта красная.
Вы в прошлой теме писали ,что всю эту ночь не спали.
Почему?
Крошечка-хаврошечка• 24 августа 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Почему?
Бо сусідні області не спали
Библиотекарь• 24 августа 2022
Як за 6 місяців зробити з усього народу бандерівців. Навіть з російськомовних, навіть з тих, хто до того про Бандеру й не чув.

Все буде добре. Не на тих напали!

Рюмка ДЗЫНЬ• 24 августа 2022
Ответ дляЗайка11
Доброго ранку дівчатка! Зі святом! Наша рідна, незламна , Україно🇺🇦🇺🇦🇺🇦!!! І я не сплю, сирена підняла ‚ настрій 💩, але треба зібрати себе до купи , у доньки сьогодні 4 рочки, дитина чекає свята!!!
Вітаю вашу донечку
. Нехай росте здоровою та щасливою!