Хто зараз на Хрещатику ?Передавайте привіт !
Возрастная• 24 августа 2022
Ответ дляTatyana_1975
Дівчата, а хто розуміє, чому його не люблчть британці?
Тому що балувані.
Tatyana_1975• 24 августа 2022
Ответ дляYuliya82
Бо ціни космос на все піднялися і також скандалів багато Ща ним тягнеться
Вони його не любили одразу....
Ответ дляKsu160576
а що він ціні піднімає особисто? моя клієнтка у Лондоні, на харчі ціни як у нас, проїзд дорого, а комунальні як у нас
П.С. сама не була і не стверджую
Не він, а правляча партія, яка лобіюю прийняття певних законів. Я теж не політичний експерт чи оглядач, але читала саме про таке пояснення