Анастасия -8220• 26 августа 2022
Подскажите, пожалуйста можно ли получить помощь с канцелярией для школы
Куда бы не обратились нет в наличии, один ответ. Может где-то поможет справка впо с горячей точки или ещё что нибудь, если кто нибудь знает подскажите пожалуйста
Майстерня домашнього текстилю• 26 августа 2022
В цнап, в благодійні фонди. Є Карітас, в них була реєстрація на отримання портфелів з канцтоварами для першачків, і сертифікати на канцелярію для учнів 2-11 класів.
Добро с Кулаками• 26 августа 2022
Хмельницкий, самі з Херсону теж шукаємо допомогу по канцтоварам. Були у церкві, дитина 6 класс, то давали лише маленьким нажаль((
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Погуглила, так, але про 2022 не знайшла інформації.
автор спробуйте кудись напишіть їм.
Ответ дляsobacura
автор спробуйте кудись напишіть їм.
Мій першокласник вже отримав рюкзачок, старшим ще не давали сертифікати. Просто реєстрація була раніше. Карітас Івано-Франківськ.
Alena-алёна• 26 августа 2022
В Умани Caritas предложили только тетради в линию и то очень маленькому количеству людей.
Ответ дляНеуловимый Джо
ви в якому місті живете?
справка ВПО є в вас?
С Мариуполя есть справка ВПО на данный момент в Краматорске