Анастасия -8220• 26 августа 2022

Подскажите, пожалуйста можно ли получить помощь с канцелярией для школы

Куда бы не обратились нет в наличии, один ответ. Может где-то поможет справка впо с горячей точки или ещё что нибудь, если кто нибудь знает подскажите пожалуйста
Неуловимый Джо• 26 августа 2022
ви в якому місті живете?
справка ВПО є в вас?

Майстерня домашнього текстилю• 26 августа 2022
В цнап, в благодійні фонди. Є Карітас, в них була реєстрація на отримання портфелів з канцтоварами для першачків, і сертифікати на канцелярію для учнів 2-11 класів.
Добро с Кулаками• 26 августа 2022
Хмельницкий, самі з Херсону теж шукаємо допомогу по канцтоварам. Були у церкві, дитина 6 класс, то давали лише маленьким нажаль((
sobacura• 26 августа 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Погуглила, так, але про 2022 не знайшла інформації.

https://caritas.ua/portfelyk/ автор спробуйте кудись напишіть їм.
Ответ дляsobacura

Мій першокласник вже отримав рюкзачок, старшим ще не давали сертифікати. Просто реєстрація була раніше. Карітас Івано-Франківськ.
Alena-алёна• 26 августа 2022
В Умани Caritas предложили только тетради в линию и то очень маленькому количеству людей.
автор Анастасия -8220 • 26 августа 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
ви в якому місті живете?
справка ВПО є в вас?
С Мариуполя есть справка ВПО на данный момент в Краматорске