Меньше было бы погибших ((
У столиці планують ухвалити рішення про обов’язкову примусову евакуацію мешканців певних районів
Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.
«Люди, які живуть біля об’єктів критичної інфраструктури, завжди мають усвідомлювати, що по цих об’єктах можуть завдати удару», — зазначив чиновник.
Наразі такого рішення про примусову евакуацію не ухвалено, але тренування евакуаційних комісій уже відбувається.
А Вы будете уезжать если решение примут?
Ответ дляAlika_1
Интересно, вы зарегистрировались в августе 22 года и сразу создаёте темы: политика, общество. Они если можно так сказать, деструктивны. Какая ваша цель?
Яка в мене може бути ціль.
По правді сказати зовсім ніякої.
Тема для розмови, хто що про можливий, я так розумію фейк думає.
По правді сказати зовсім ніякої.
Чашечка чая• 26 августа 2022
Ответ дляСпогад
Перед війною я запасалася б їжею, а не стояла в три кілометри чергах, щоб взяти пакунок гуманітарної допомоги.
Так о войне говорили с осени)
Чашечка чая• 26 августа 2022
Ответ дляСпогад
Так би й написали, що про евакуацію, я виїхала б в Івано-Франківську область, кума вже давно кликала до себе, а мені все не було часу, тепер обмірковую.
А прочитать начальный пост вам тяжело было?
Николь1986• 26 августа 2022
Что за хрень?! Не хватало еще из Киева эвакуироваться! Хрен им! Я отсюда ни ногой!
Ответ дляfruhling007
Теж, до речі, подумала, що вкид. Один район чи навіть мікрорайон або квартал Києва - це як невеличке місто/райцентр. Куди переселити тисячі, а то й мільйони людей?
Згодна.
В нашому будинку біля критичної інфраструктури 200 квартир. В кожній мінімум по 3 людей. А багато квартир 3-4 кімнати, тобто людей більше.
І таких будинків 5. + Хрущевки, сталінки.
Тобто лише в нашому мікрорайоні тисяч 10 точно.
Куди їх діти?
Байрактарочка• 27 августа 2022
Куда будут эвакуировать? Почему сейчас, когда в Киеве спокойнее чем в других регионах? Может что-то не договаривают? Почему принудительно?
Так много вопросов и так мало ответов
Соната любви• 27 августа 2022
Ответ дляСпогад
Ждали когда начнется, чтобы не колошматить людей, а теперь считают что в неизвестно куда евакуировать будет хорошо.
они ничего не ждали.
у них были совсем другие планы и договоренности, поэтому и не готовили страну к войне.
так как задача была совсем другая.
а им вообще плевать, куда будут эвакуироваться люди.
они себе миллиарды зарабатывают.
так как задача была совсем другая.
они себе миллиарды зарабатывают.