Баррикадница• 26 августа 2022

Позняки Києва, як ви проголосували за школу - онлайн чи оффлайн?

автор Баррикадница • 26 августа 2022
В нас в 315 майже половина за те шоб ходити

Цветок Мира• 26 августа 2022
Ответ дляБаррикадница
Все правильно
Мои дети в две разные ходят и в двух будут занятия (будут ходить)
Муууумие• 26 августа 2022
111я я в обох дітей за дистанційне. Поки інформації немає. Попередньо змішане навчання.
ДеньгиНеСдаю• 26 августа 2022
Да весь город за очное.
Хотя я плохо представляю как это будет происходить.

Война-войной, а делаем вид, что у нас нормальная жизнь
БЦАшка• 26 августа 2022
Ответ дляБаррикадница
Скажу вам больше, будет офлайн в 315, пока официально не объявили
Аннуитет• 26 августа 2022
Он-лайн звичайно!
Цветок Мира• 26 августа 2022
Ответ дляАннуитет
Он-лайн звичайно!
Жаль Ваших детей
Бамбарбия! Кергуду.• 26 августа 2022
А что толку?! У нас большинство проголосовало за дистанционное, в итоге смешанное, вторая смена и 6 уроков каждый день, в школе до 18:40.
snejs• 26 августа 2022
Харьковский массив офлайн голосовали

Аннуитет• 26 августа 2022
Ответ дляЦветок Мира
Жаль Ваших детей
А мені вас, хоча ні, недолугість невиліковна у вашому випадку (
Тому просто констатація факту!
Цветок Мира• 26 августа 2022
Ответ дляАннуитет
Тому просто констатація факту!
Так в Вашем классе, если Вы из Киева, тоже больше половины недолугих?
ЗдесяЯ• 26 августа 2022
Славянская гимназия, в нашем классе из тех кто в Киеве - 14 за офлайн, 2 за онлайн, остальные выехали.
Аннуитет• 26 августа 2022
Ответ дляЦветок Мира
У нашому класі всі обрали он-лайн навчання, тому що розуміють ситуацію
Цветок Мира• 26 августа 2022
Ответ дляАннуитет
Поняла
Не знала, что в Киеве может быть онлайн
Сколько знаю,все голосуют за выход на учёбу
Анонимчик• 26 августа 2022
8й кл. Київ. Центр.
4 офф, інші онлайн.
А у молодшої 2й , в цій же школі і офф і онл, не зррзуміло як це буде
Аннуитет• 26 августа 2022
Ответ дляЦветок Мира
Поняла
Не знала, что в Киеве может быть онлайн
Вони можуть голосувати за все, що завгодно. Питання, бомбосховища готові? Ви особисто перевіряли?
Вашій дитині там буде зручно, комфортно і, головне, безпечно, провести там годину-дві, більше?
Цветок Мира• 26 августа 2022
Ответ дляАннуитет
А у нас в Киеве днем тревоги есть?
oven80• 26 августа 2022
Ответ дляЦветок Мира
А у нас в Киеве днем тревоги есть?
Так, звичайно. На щастя, не щодня
Красавица писяная• 26 августа 2022
У нас директору сказали запускати школу оффлайн. При всьому тому що бомбосховище в жахливому стані. І не розраховане на всіх дітей школи. От скажіть кому це вигідно. Добровільно примусово(((

Аннуитет• 27 августа 2022
Ответ дляЦветок Мира
А у нас в Киеве днем тревоги есть?
Якщо декілька днів немає, це гарантія, що вже не буде?
Ви дивна
Аннуитет• 27 августа 2022
Ответ дляЦветок Мира
Поняла
Не знала, что в Киеве может быть онлайн
Голосують, так, це зрозуміло, що діти хочуть до школи.
Але голосування змінюється після того, як батькі дізнаються про стан та готовність бомбосховищ
Цветок Мира• 27 августа 2022
Ответ дляoven80
Так, звичайно. На щастя, не щодня
Не помню, когда последний раз(не считая 24) в Киеве были тревоги днем
В августе не было
oven80• 27 августа 2022
Ответ дляЦветок Мира
В августе не было
У понеділок було три тривоги вдень і одна ввечері. Точно пам´ятаю, що це був саме понеділок і три з чотирьох тривог мене застали на роботі. Просто я була два тижні у Києві вперше від початку війни з 1 по 12 серпня. І ще у четвер були тривоги.
oven80• 27 августа 2022
8 серпня і 11 теж