Асталависта бэйби• 27 августа 2022

Скільки часу вам потрібно аби дійти до фіналу?

За умови гарного розігріву за скільки хвилин вам зазвичай вдається досягти кульмінації під час сексу?
автор Асталависта бэйби • 27 августа 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Пару минут(
А чого із сумом? Не маєте змоги втриматися довше?

Пустощі-веселощі• 27 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Можно після сексу зразу помастурбірувати, щоб кінчити
Можна, але ж то зовсім інші відчуття
Форточка с диоптриями• 27 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Можна, але ж то зовсім інші відчуття
Чому?
Пустощі-веселощі• 27 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Чому?
Тому що під час класичного сексу стимулюються і внутрішні ділянки. Оргазм набагато глибший і потужніший.
Форточка с диоптриями• 27 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Зрозуміло. Хай тоді чоловік пальцями вам закінчить.
Чумачечая Весна• 27 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
А у мене навпаки, коли член всередині, він ніби заважає максимально сильним скороченням.Саме під час оргазму.
Ми всі різні )
Ответ дляЧумачечая Весна
Ми всі різні )
Отакої...)

Форточка с диоптриями• 27 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Я при мастурбації навчилась отримувати максимально об´ємний і потужний оргазм. Просто треба мастурбувати пальцями ніби вібратором і періодично зупинятися на пару секунд.
Ответ дляФорточка с диоптриями
Це саме про клітор, чи про точку G?
Форточка с диоптриями• 27 августа 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Це саме про клітор, чи про точку G?
Про клітор
Пустощі-веселощі• 27 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Мені все одно не те. Самостійно я добре вправляюся, але з партнером є можливість стимулювання й інших ерогенних зон. Тоді накриває така потужна хвиля, що після тільки на бочок і спатки, навіть розмовляти не можу.
Форточка с диоптриями• 27 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
А ви користуєтеся якимись вібраторами при мастурбації?
Пустощі-веселощі• 27 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Про клітор
Якщо стимулювати тільки клітор ззовні, то і оргазм поверхневий. Так він може бути досить потужний, але все одно не те.
Якщо описувати відчуття, то від зовнішньої стимуляції оргазм схожий на електричний розряд по поверхні тіла, а від внутрішньої стимуляції - хвиля насолоди всередині, від голови до кінчиків пальців.
Пустощі-веселощі• 27 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
В мене є і іграшки, і без них можу. Для різноманітності або швидкої розрядки супер, але з класичним сексом не порівняти.
Форточка с диоптриями• 27 августа 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
У мене ще не було класичного сексу, тому я не знаю як це. А в чому різниця?
Пустощі-веселощі• 27 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Пояснити важко, потрібно відчути. Ну і все індивідуально.
СтелькаОТединицы• 27 августа 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Не маю
Ответ дляСтелькаОТединицы
Не маю
А одразу ще на другий/третій раз сил не вистачає у партнера?
Гороховая• 27 августа 2022
Полчаса вместе с разогревом
Губка Боб• 27 августа 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Тьху тьху тьху! Може і я так колись зможу) А у вас завжди так було, чи залежить від партнера
Партнер у меня один последние 11 лет, но с первым мужем тоже так было. А между ними были мужчины, но как-то неумелые почти все, что ли или ленивыеДо лет 22 оргазмов вообще не было, это до замужества. Но и я взрослая тетя, 45 ягодке
Просто Филя• 27 августа 2022
Ответ дляКраля-Галя
Як можна собі допомоги, якщо він зверху лежить?
Улыбнуло))
Он что, навалился, как плита?
Рука может пролезть)
ПоэтеСССа• 27 августа 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Які всі швидкі! Я у шоці
Мені треба хвилин 15-20)
Мені так само, щось дівчата перебільшують, навіть, чоловіку потрібно від 3 хв, а жінкам 1-2 - хм, круто, якщо правда