Жена сантехника• 28 августа 2022
Чи можна вирівняти такі зуби пластинкою?
26 років. В принципі воно мені не критично, але зайнялась здоров’ям зубів і думаю може вже і це виправити. Хто в дорослому віці носив, вони допомогли вам?
Брекети точно не хочу. Розглядаю хібащо пластинки.
P.s. будь ласка, не пишіть про колір емалі) ще буду прибирати зубний камінь.
Чорнобаївка• 28 августа 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ставили нещодавго пластину дитині і я консультувалася у ортодонта з приводу можливості вирівнювання за допомогою пластинки одного зуба у мене. Відповідь лікаря - дорослим пластини практично не допомагають, саме тому дорослим їх і не ставлять, так як результату або зовсім не буде або він буде мінімальний.
У мене знайома вирішила порівняти в дорослому віці тільки один зуб, теж ставила брекети.
Раздражевская• 28 августа 2022
Навіть ортодонт без кт вирок не винесе)
А тут порадниці)))
Я теж кричала, що брекети не моє, але в 37 вдягнула)
А тут порадниці)))
Цыпка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
в мене подруга носила 2 роки у віці 21-23. зараз 27, мала зламала їй капу і за декілька місяців почали зуби розповзатись. брат теж носив на перших роках інституту. йому вже 30, теж лізуть.
Мені 36, все на місці після носіння фіксаторів десь на протязі року після брекетів
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Аа)
По нижніх зубах у Вас різна висота зубного ряду. Робіть панораму і йдіть на консультацію.
Брекетів чому боїтеся?
біль, стан емалі після них, гігієна, може частина відпасти і вгорлі застряти (в брата таке було), не подобається зовнішній вигляд. на інших дівчатах наче і гарно буває, але для себе таке не хочу. краще буду з такими кривенькими трохи, воно мені жити не заважє і на самооцінку не впливає)
в мене є панорамний знімок, планую консультацію з ортодонтом, але вирішила тут поцікавитись ще)
Красота неземная• 28 августа 2022
Автор , а вы всегда планируете улыбаться именно с таким выражением губ?

Да, можно, но зачем?
Я пластинку носила с 7 до 9 лет и в нашу детскую стоматологию и взрослые приходили, но... Я не вижу у вас ничего критичного и страшного. Нормальные зубы.
И даже более того - вы смотрите зубы не попортьте от той пластинки или брикетов.
Если начнёте что-то носить - это будет давление на эмаль, и обязательно нужно будет ходить к стоматологу на восстановление эмали (раз в несколько месяцев - там, кажется, какое-то покрытие наносят).
Я не ходила в детстве (мои родители об этом не знали, да и я узнала совсем недавно) - у меня сейчас пломбы на тех зубах где крепились пластинки (вторые верхние зубы и шестые).
Оно вам надо?!

Да, можно, но зачем?
Оно вам надо?!

Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
Я вам советую обойти 3 врачей. Если единогласно озвучат, как исправить - смело дерзайте.
так, теж про це думала) щоб вже точно прийти рішення
дякую!
Чорнобаївка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Я ношу третій рік, у мене дуже складна ситуація. Жоден замок ні разу не відколовся, як може відпасти частина?!
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляЦыпка
всі люди різні, все індивідуально. в мене більше погантих прикладів, ніж гарних з брекетами.
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляКрасота неземная

Да, можно, но зачем?
Оно вам надо?!

Да, можно, но зачем?
Оно вам надо?!

звічно що ні) при посмішці нижній ряд в мене взагалі не видно. я так сфоткала щоб всі зуби було видно просто))
коли розмовляю, то нижні видно буває. ну і звісно залежить з якого ракурсу дивиись)
от стан емалі один з головних мінусів брекетів для мене. не знала що від пластинок теж псуються(
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляЧорнобаївка
не знаю, якось відкололась. всі перелякались дуже, викликали швидку.
Губы_зубы• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
дякую!
Дерзайте! Решились - доведите до конца! Потом будете довольны и сами себе благодарны) Удачи вам)
P.S. Не бойтесь больших сумм. Как правило, вы их платите частями во время лечения. Не так накладно получается. У меня тяжелый случай был: аппарат, брекеты, импланты, виниры - как подбила сумму в конце - можно было автомобиль б/у купить)))
Статус Ква• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
це речення з гугла я теж бачила)) мене цікавить реальний досвід
Це не з гугла, а реальний досвід лікарів. Ніхто в 26 років пластинки вам не поставить бо вони неефективні в такому віці.
Аноним_Галя• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
вони наче коштують дорого(
Вам ровнять абсолютно нечего. Не страдайте ерундой
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляГубы_зубы
я планувала взагалі тільки відбілити, а виявилось в мене купа скритого карієсу, ще і зуби мудрості почали вимахуватись одночасно)) і зібний камінь в мене, хоча раніше не помічала його. вже теж нормально так витратила на це все, тому вже думаю може гулять так гулять))
але ваш списочок реально тягне на авто, це так)
Чорнобаївка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Правду пишуть, не шукайте ґудза. Якщо прикус ок і зуби не стираються, то й не чіпайте.
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
саме так слово в слово з гугла)
Чорнобаївка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
саме так слово в слово з гугла)
Автор, це правда. Кістка сформована, не допоможе пластинка.
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляЧорнобаївка
ну якщо в моєму випадку реально не буде сенсу, значить так тому й бути)
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляАноним_Галя
як моя мама кажете
Чорнобаївка• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
Мені два ортодонти ставили зйомну пластинку для розширення верхньої щелепи, мені то було як мертвому примочка. Поки не потрапила до третього і вияснилися речі, які попередні двоє навіть не помічали. Або не казали мені. Шукайте доброго лікаря - моя Вам порада.
Леди_на_драндулете• 28 августа 2022
у вас проблема не на уровне зубных рядов, у вас узкая верхняя челюсть, при улыбке не видно четверки. т.е надо ортодонтическими апаратами расширить верхнюю, а потом брекетами подогнать оклюзию.
насчет пластинки, я лечилась у ортокраниодонта и носила такого плана пластинку, как ставят детям, но у меня было односторонне расширение, одна сторона была сужена и опущена. и пластинка реально работает,челюсть расширилась и почти выровнялась, но потом надо носить ретенционную для закрепления, все это очень долго. и самая главная проблема, что потом всеравно надо делать полное смыкание, и без брекетов или спиливания собственных зубов, это сделать нельзя. поэтому не нужная вам такая пластинка. возможно ортодонт предложит по другому расширить вч и сделать нормальную окклюзию
Ситечко для мыслей• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
читала, що дорослим теж допомагають, але все індивідуально. в мене наче не дуже складний випадок
То проконсультуйтеся у лікаря. До чого тут порадниці зі своїми порадами, навіть якщо тут і є стоматологи. Я вирівняла брекетами у вашому віці, і з тих пір ношу ретейнери, бо з часом результат може ’попливти’
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
просто цікаво. може в когось був саме такий досвід. а для чого форуми?
Аноним_Галя• 28 августа 2022
Ответ дляЖена сантехника
як моя мама кажете
Прислушайтесь к маме.
Все эти выравнивания потом надо закреплять, иначе они все равно уезжают на свое место.
Ладно там у людей правда проблемы, а у вас ’думаю, чем бы мне заняться’
Капитанша• 28 августа 2022
Це тільки я проблеми не бачу?
Дуже гарні зубки. Нічого їм не потрібно.
Бывает и такое• 28 августа 2022
Ответ дляЦыпка
У доньки зараз під питанням такий апарат. Чекаємо, поки всі сімки виростуть
А яка назва, хочу почитати.
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляАноним_Галя
Прислушайтесь к маме.
Може ви і праві, дякую!
Жена сантехника
• 28 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Це тільки я проблеми не бачу?
Дякую!