пані Солоха• 02 марта в 14:24

Ви б розлучилися, якби ваші діти просили?

Це їх тато. Але він не вміє бути татом, вони його не те що не люблять, а ненавидять. Сьогодні діти підійшли до мене і попросили розлучатися з татом. Ми його ненавидимо. Не хочемо бачити. Нам потрібен інший або ніякого.
Він на них кричить, бо хоче щоб вони його слухали, в молодшого ОКР, і це чоловіка бісить як він говорить. Сам виріс з татом алкоголіком,який також на нього кричав і нічому не навчив.
До мене чоловік відноситься добре, а от діти його бісять поведінкою і тп.
Мені це самій не подобається, я йому говорю постійно що це діти, що з ними так не можна, і ми сваримося,бо я не так виховую дітей.
В мене вже немає сил розриватися.
Вже не розумію чи сама хочу вже розлучитися чи я накручую себе.
Розумію що без нього буде дітям краще. Але як йому це сказати не знаю.
Дітям 14 і 9 років.
Можливо хтось був в подібній ситуації, як ви вчинили?
Мені дуже болить за дітей.
Боюся що вони мені потім не пробачать цього і закриються від мене.
Зробіть вибір:
вже голосів: 202
Розлучення, заради дітей
Налагодити(постаратися)
Інший варіант
Амелі на мілені• 02 марта в 15:28
Ответ дляДелиВерка
Я б за вас заміж не вийшла якщо сидіти тільки в тряпочку...
Ну так мужчина понимает что может вылететь
Мост_Устал• 02 марта в 15:29
Ответ дляДелиВерка
Ні, навіть якщо батьки дали, живуть довго, і я ж на тебе всю молодість потратила... Так що нікуди не піду, або я у цій квартирі /домі робив ремонт, меблі купував, гроші вкладав і тепер мене гонять!??? Такі ситуації бачила.
есть буква закона.
обои пусть обдирает и заберет свой телик.
а вообще нажитое делится пополам.
правда есть отбитые мужики,что там проще всего лишится и избавиться от монстра.
Мрію про пончик• 02 марта в 15:30
Ответ дляДелиВерка
Це жахливо. Чому мама дівчинку не взяла? Дівчинка не може жити з чоловіком, хіба що мати померла, це вже край, але ж мати жива...
С чего это? У меня сосед воспитывает дочь, мамаша свалила с начала войны.
Амелі на мілені• 02 марта в 15:30
Ответ дляМост_Устал
есть буква закона.
а вообще нажитое делится пополам.
Ну она ж ему не отдаст свою квартиру
Бадабум• 02 марта в 15:31
Ответ дляДелиВерка
Усі батьки кажуть он дивися яка та дитина успішна, свята, божа, порядна, тиха, люди за неї не говорять, не чути ту дитину, не видно, свята та праведна і подивись на себе! Під тобою земля вічно горить🤦🙄😤 ну таке, батьки мають щось говорити. Вони ж мають виховувати!
Нет, не все. Если у вас так было, это не значит, что это норма. Воспитывать можно по-разному
Мост_Устал• 02 марта в 15:31
Ответ дляАмелі на мілені
Ну она ж ему не отдаст свою квартиру
так и я об этом.
собственник -автор.
ДелиВерка• 02 марта в 15:31
Ответ дляМрію про пончик
Це дуже погано.
Так точно!• 02 марта в 15:33
Не розлучайтеся, але поживіть з дітьми окремо від чоловіка.
миссАрфография• 02 марта в 15:33
Ми з сестрою просили маму розлучитись з батьком. Він був деспотом та тираном, але не лише по відношенню до нас, до неї також.
У свої 17 я нарешті поїхала з дому в інше місто навчатись, у мої 18 мама таки пішла від нього.
Я жалію лише про одне - що вона не зробила цього раніше.
Мрію про пончик• 02 марта в 15:33
Ответ дляДелиВерка
Це дуже погано.
Зная эту выдру, скажу что дочери точно намного лучше с отцом.
Весела моль• 02 марта в 15:35
Ответ дляпані Солоха
Говорила і не раз, він заводиться, починає говорити що вони балувані мною.
Може так і є?
Борисфенка• 02 марта в 15:35
Ответ дляМост_Устал
это интересно.
вина лежит на обоих супругах.
у вас женщина не виновата, а только бацька.
Жінка народила дітей і доростила їх до 9-14 років, саме час підключитися татусю до виховання. Але у нього нема клепки в голові, на жаль. Називати дітей дебілами і верещати - це не виховання, це інфантілізм дебіла.
Мост_Устал• 02 марта в 15:38
Ответ дляБорисфенка
мне уже жаль этих деток.
как жить с таким папкой...(((
Борисфенка• 02 марта в 15:40
Ответ дляМост_Устал
мне уже жаль этих деток.
как жить с таким папкой...(((
Та можна жити, якщо папці по бошці трохи настукати і відправити разом з дітьми майструвати щось чи у футбол грати. Тільки тоді папка почне верещати, що перетрудився.
Омлетик• 02 марта в 15:41
Я вигнала недочоловіка. Раніше думала що син холерик, постійно нервовий, істеричний. Не стало чоловіка і виявилося що в мене чудова дитина. І коли приходить колишній на 1-2 години побачитися з сином, він відразу стає таким як раніше, значить це чоловік на нього так впливав. Добре що він приходить 1-2 рази в місяць і що я вчасно показала йому на двері
Амелі на мілені• 02 марта в 15:41
Ответ дляБорисфенка
Папа опоздал с воспитанием, это надо с рождения. А теперь поздно
Борисфенка• 02 марта в 15:42
Ответ дляАмелі на мілені
І зараз не пізно. Легше всього нічого не робити і верещати, що діти не такі.
Мост_Устал• 02 марта в 15:45
Ответ дляпані Солоха
дети,которые не знают слова ’нельзя’,залипают в телефоне,уроки делают кое-как,за хлебом не выйдут, тарелку за собой не уберут не вызовут обожания,хотя имеют право на безусловную любовь.
ваш муж воспитывался в селе.
там не забалуешь, потому и смотрит на воспитание детей, имея свой детский опыт.
Борисфенка• 02 марта в 15:46
Ответ дляМост_Устал
ваш муж воспитывался в селе.
Тато захотів робити з ними уроки, ходити по магазинах, прибирати за собою посуд, щоб дітям приклад був? Навряд чи.
палка-копалка• 02 марта в 15:46
Ответ дляАлина-1240
Мое мнение-вы распустили детей
Уверены? Я когда-то тоже просила маму развестить. Потому что всю жизнь лупленая была, маму не бил, но мозг выносил конкретно. Еще и на мне в итоге его старость: обеспечить, приготовить, убрать за ним
Мост_Устал• 02 марта в 15:47
Ответ дляБорисфенка
вы считаете,что там домашний тюлень?
я не знаю эту семью, потому ваши вопросы не мне.
Алина-1240• 02 марта в 15:47
Ответ дляпалка-копалка
В старпосте автора про лупление нет. Если б было-в душеизлияниях это б выступило на 1 план
Люблю_смаколики• 02 марта в 15:48
Обьясните детям автор, что другому «папе» они и нак»й не упали. Возможно тогда семейные взрослые вопросы в вашей семье начнут решать взрослые.
Пушап Мі мі• 02 марта в 15:48
Ответ дляМост_Устал
не так просто выпхать мужика если он не собирается уходить.
хорошо что хата автора.
Маніпулятор звичайний.Треба так само до нього кричати матом точно таке ж відношення як він То хитра скотиняка він
Борисфенка• 02 марта в 15:48
Ответ дляМост_Устал
вы считаете,что там домашний тюлень?
Я вважаю, що там домашній дебіл. Який вірить, що просто покричати на дітей достатньо для виховання.
палка-копалка• 02 марта в 15:49
Ответ дляАлина-1240
Крики и ор это тоже тирания
Мост_Устал• 02 марта в 15:50
Ответ дляПушап Мі мі
если ещё и мама будет орать как слониха в гоне, то всем в дурдом.
Алина-1240• 02 марта в 15:51
Ответ дляпалка-копалка
Крики и ор это тоже тирания
50на 50. Если дети на голову вылазят, и вы орать будете
Мост_Устал• 02 марта в 15:52
Ответ дляпалка-копалка
Крики и ор это тоже тирания
папка не видел нормального отношения к себе в деццтве.
откуда ему знать что детей воспитывают не ором, а беседами и личным примером?
Борисфенка• 02 марта в 15:52
Ответ дляпалка-копалка
Крики и ор это тоже тирания
Це ще й безсилля. ’Твоє виховання, вони дебіли, я ні при чому’.