Украиночка• 29 августа 2022
Як допомогти чоловіку?
Війна розлучила , нас з його дочкою , ми виїхали ...а донька від першого шлюбу залишилась там ( її мама не відпустила) 5 місяців не бачились, внього депресія, винить себе, винить що він поганий тато... внас є спільна дитина, від якої він віддаляється ... сумління гризе..що він не може веселитись... про себе навіть не говорю..уваги ніякої...
Шматочок хмарки• 29 августа 2022
Там это где? Куда выехали вы? Там это области под оккупацией, Харьков/Николаеве или ЗУ?
Армейская• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Ми в Україні!
И куда вы так далеко выехали, что муж не может раз в месяц ездить к ребенку?
Украиночка
• 29 августа 2022
Ми виїхали з Херсону , зараз проживаємо в центрі України, в дитина підозра на РАС, тому залишатись там не могли..
Армейская• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
А муж предлагал БЖ и ребенку выехать? Он готов оплачивать для них квартиру и помочь с переездом?
Украиночка
• 29 августа 2022
Ответ дляАрмейская
Внеї своя сім´я , теперішній чоловік і спільна дитина ...ми хотіли забрати доньку ..її не пустила
Украиночка
• 29 августа 2022
Все що заробляє, висилає дитині щоб нівчому не була обмежена... ми знаєм , які там ціни на все... я не проти
Оскільки проживаємо в селі зараз , посадила город, є овочі свої...
Украиночка
• 29 августа 2022
Ответ дляАрмейская
Ви напевно не розумієте, що таке окупація , не так просто виїхати... і не так просто заїхати... а місце на вільну Україну коштує 6 тисяч гривень , а де які люди не працюють , бо немає вних вже роботи, наприклад я в декреті і на 860 грн далеко не розженусь.... доя того щоб виїхати, ми продали коляску дитячу, свої речі ..
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Ээээ. Я б еще и послала.
По скайпу пусть общается.
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
???
!!!!!
Я читаю тему поэтапно. Поэтапно и пишу. Вы не озвучивали откуда и куда уехали. От того и ответ такой.
Та_все_ок_будет• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Автор, ви дуже хороша! Скажіть йому, що дитина не сама, вона з мамою і все буде добре! Головне, що є зв язок! І матеріально він допомагає. Але зовсім все не треба відсилати, ви теж його сім я!
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
А каким образом высылает?
Украиночка
• 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
А каким образом высылает?
Карта , а вони вже обналічитись можуть , правда люди наживаються ...беруть по 10%
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Знаете, автор, если все это правда, в чем я не уверена, то стукнуть по башке мужу не мешало бы. Идет зима. И у вас ведь есть зимняя обувь у троих, зимняя одежда. Да? А отапливать дом в деревне вы чем будете? Кизяками?
Украиночка
• 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
Я вам скажу , правду ...немає ,..але я не горда, і в секонді одягнусь.. ми як і всі надіємся на краще, хочемо повернутись додому...
Кто крайний?• 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
Думаю решение остатся в оккупации, что бы не мобилизовали в Украине. На это больше похоже , любой нормальный мужик выехал бы с семьей , а там бы уже будь что будет.
Украиночка
• 29 августа 2022
Ответ дляКто крайний?
А ми і виїхали , і військоматі на обліку стоїть. Читайте уважно
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Для секонда тоже деньги нужны. Газ, уголь, дрова стоят денег. Уже с октября надо топить. Сколько вам лет? Вы так молоды и наивны или тролите до конца?
Украиночка
• 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
30, та ні ..не така вже наївна... все розумію..
Украиночка
• 29 августа 2022
Просто , біля нього і я себе винною почуваю..
І мене це морально важко...і немає мнні сенсу дурити вас , все ж анонімно...виговоритись хочеться
Луковая• 29 августа 2022
Його вини немає, мама дочки прийняла рішення, він допомагає чим може. Мало мам відпустили б дитину з татом і його новою сім´єю в невідомість в умовах війни, навіть якщо тато дуже хороший. Дитина вдома, у знайомій обстановці, поруч з мамою, бойових дій там зараз немає. Нехай допомогає чим може, але й не забуває, що ви теж його родина.