Украиночка• 29 августа 2022

Як допомогти чоловіку?

Війна розлучила , нас з його дочкою , ми виїхали ...а донька від першого шлюбу залишилась там ( її мама не відпустила) 5 місяців не бачились, внього депресія, винить себе, винить що він поганий тато... внас є спільна дитина, від якої він віддаляється ... сумління гризе..що він не може веселитись... про себе навіть не говорю..уваги ніякої...
Баба_Воля• 29 августа 2022
Верните его а Украину.

Ежик Хрюха• 29 августа 2022
А как его выпустили?
МУСЯкомарова• 29 августа 2022
Так а чё папа выехал и как? Пусть не грызет себя,а возвращается.
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ми в Україні!
Шматочок хмарки• 29 августа 2022
Там это где? Куда выехали вы? Там это области под оккупацией, Харьков/Николаеве или ЗУ?
Армейская• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Ми в Україні!
И куда вы так далеко выехали, что муж не может раз в месяц ездить к ребенку?
Солнечный зайчик• 29 августа 2022
Донька в окупації?

автор Украиночка • 29 августа 2022
Ми виїхали з Херсону , зараз проживаємо в центрі України, в дитина підозра на РАС, тому залишатись там не могли..
Армейская• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
А муж предлагал БЖ и ребенку выехать? Он готов оплачивать для них квартиру и помочь с переездом?
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ответ дляАрмейская
Внеї своя сім´я , теперішній чоловік і спільна дитина ...ми хотіли забрати доньку ..її не пустила
автор Украиночка • 29 августа 2022
Все що заробляє, висилає дитині щоб нівчому не була обмежена... ми знаєм , які там ціни на все... я не проти
Оскільки проживаємо в селі зараз , посадила город, є овочі свої...
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Ми в Україні!
И у него ножек нет?
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ответ дляАрмейская
Ви напевно не розумієте, що таке окупація , не так просто виїхати... і не так просто заїхати... а місце на вільну Україну коштує 6 тисяч гривень , а де які люди не працюють , бо немає вних вже роботи, наприклад я в декреті і на 860 грн далеко не розженусь.... доя того щоб виїхати, ми продали коляску дитячу, свої речі ..
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Ээээ. Я б еще и послала.
По скайпу пусть общается.
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
И у него ножек нет?
???
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
???
!!!!!
Я читаю тему поэтапно. Поэтапно и пишу. Вы не озвучивали откуда и куда уехали. От того и ответ такой.
Та_все_ок_будет• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Автор, ви дуже хороша! Скажіть йому, що дитина не сама, вона з мамою і все буде добре! Головне, що є зв язок! І матеріально він допомагає. Але зовсім все не треба відсилати, ви теж його сім я!
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
А каким образом высылает?
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
А каким образом высылает?
Карта , а вони вже обналічитись можуть , правда люди наживаються ...беруть по 10%

Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Знаете, автор, если все это правда, в чем я не уверена, то стукнуть по башке мужу не мешало бы. Идет зима. И у вас ведь есть зимняя обувь у троих, зимняя одежда. Да? А отапливать дом в деревне вы чем будете? Кизяками?
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
Я вам скажу , правду ...немає ,..але я не горда, і в секонді одягнусь.. ми як і всі надіємся на краще, хочемо повернутись додому...
Кто крайний?• 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
Думаю решение остатся в оккупации, что бы не мобилизовали в Украине. На это больше похоже , любой нормальный мужик выехал бы с семьей , а там бы уже будь что будет.
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ответ дляКто крайний?
А ми і виїхали , і військоматі на обліку стоїть. Читайте уважно
Баба_Воля• 29 августа 2022
Ответ дляУкраиночка
Для секонда тоже деньги нужны. Газ, уголь, дрова стоят денег. Уже с октября надо топить. Сколько вам лет? Вы так молоды и наивны или тролите до конца?
автор Украиночка • 29 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
30, та ні ..не така вже наївна... все розумію..
автор Украиночка • 29 августа 2022
Просто , біля нього і я себе винною почуваю..
І мене це морально важко...і немає мнні сенсу дурити вас , все ж анонімно...виговоритись хочеться
Бриджит_Фрикандо• 29 августа 2022
Но вами манипулировать тоже не нужно
Луковая• 29 августа 2022
Його вини немає, мама дочки прийняла рішення, він допомагає чим може. Мало мам відпустили б дитину з татом і його новою сім´єю в невідомість в умовах війни, навіть якщо тато дуже хороший. Дитина вдома, у знайомій обстановці, поруч з мамою, бойових дій там зараз немає. Нехай допомогає чим може, але й не забуває, що ви теж його родина.