Цыпка• 29 августа 2022
Дитина повернулася від бабусі і каже, що не хоче з нами жити(
Донька, 9 років, поїхала в село до бабусі. Все літо там провела. Сьогодні приїхала додому. Спочатку все було добре. Ми говорили, спілкувалися, розповідала як вона гарно проводила час. Коли прийшов час лягати спати почала плакати, огризатися. Я терпіла, думаю стрес, їй треба звикнути. Огризатися почала ше більше, на шо я їй сказала, щоб вона не говорила так зі мною і щоб не огризалася. Вона почала кидати речі, плакати, кричати. Я її залишила в спокої. Це не припинилося. На що чоловік зірвався і почав на неї кричати, що вона занадто багато собі дозволяє. Дитина ще більше почала плакати, каже шо не хоче з нами жити, шо ми її не розуміємо і сваримо. Я з ним поговорила, бо крики були зайві, і він ще гірше тим зробив. Малу якось заспокоїла, вона пішла спати. Я розстроїна. Ми скучали, чекали, а тут таке. Але я її розумію - літо закінчилося, треба їхати додому, школа, одноманітність, не те що в бабусі - свобода, цілують в попу, все дозволяють. Це просто стрес? Це пройде? Адаптується? Чи це ненормально? Чоловік теж ... псіханув дуже даремно ( не знаю як себе з нею поводити. І сідати собі на шию не хочу їй дозволяти, але і шкода, бо розумію її почуття (
Баррикадница• 29 августа 2022
Бабуся більше дозволяла, а тут повернення у рамки, нічого звикне.
Пенек Возмездия• 29 августа 2022
У мене менша донька відверто більше любить бабулю. Як їде до неї - щаслива, ні разу сльозинки за мною не вронила. А як бабуля їде від нас - ридає за нею.
Не знаю, що Вам сказати, автор. Гірко, звісно
Барабасиха• 29 августа 2022
Коли прийшов час лягати спати почала плакати, огризатися.
можна про це докладніше?
бо складається враження, що мова про дитину років трьох
можна про це докладніше?
ШапкаУшанка• 29 августа 2022
Ви пишете, що дитині треба звикнути і за пів дня починаєте пресувати і кричати на неї.
Ви самі не розумієте???
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляС перепою
В каком месте за пол дня она успела сесть Вам на шею?
Вона мене вдарила в жарт. Думала шо це буде смішно. Я сказала що мені це не приємно. Підвищувала голос, зверхньо спілкувалася.
КинДза• 29 августа 2022
Тобто,в бабусі не було режиму і дитина лягала,коли хотіла. Свобода, літо, ніхто нічого не забороняв.
Звикне, дайте час
С перепою• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Сколько раз за 3 мес папа навещал дочку?
Налогообложу• 29 августа 2022
Я тоже в таком возрасте истерила. Меня били потом… рыдала ещё больше.
А это все от того что с вами хуже чем с бабушкой.
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Так. Бо реально ми її чекали, накупили всього самого смачного, любимого. Ми за нею дуже скучили. Ну ок, їй то не треба. Но хамство я теж не буду від неї терпіти, незалежно від обставин
котопёс• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
автор, вы что ребенка все лето не видели?
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Ви самі не розумієте???
А треба було хамство і удар по голові проігнорувати? Чи як?
Барабасиха• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Я вище відповіла.
а навіщо вам дитина?
це ж треба постійно бути в напруженні, щоб вона ’на шию не сіла’
Пенек Возмездия• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
А Ви бачились з нею напротязі літа? Навіщали? Як надовго?
Вся такая растыкая• 29 августа 2022
Честно, но даже когда взять в пример те редкие случаи, что моих детей глядела бабушка, то мои дети - это мои дети, мои правила, мои наставления и никто кроме меня не имеет на них влияния. Сама родила - сама воспитываю. Все вне правил, потому что я их мать и меня надо слушать безоговорочно только из-за этого. Но у меня все лояльно, отношения прекрасные, я очень понимающая и всегда поддержу, даже в самых худших подростковых случаях
Барабасиха• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
невдячна худоба
Залатавая• 29 августа 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Ви самі не розумієте???
Дати дитині звикнути і повернути її м´яко у рамки так і залишилось гарним наміром. Не більше. Тепер батькам трохи соромно за себе і шукають на кого скинути провину. Чи то дитина зіпсувалась чи може то бабуся розбестила...
Налогообложу• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Купили это хорошо… но оно нах не надо когда не обнимают, не говорят что любят, нет душевных разговоров.
Уж поверьте.
Наорали двое родителей… вот это встреча.
Уж поверьте.
котопёс• 29 августа 2022
Ответ дляНалогообложу
Уж поверьте.
вони дуже скучили зато))
С перепою• 29 августа 2022
Ответ дляЦыпка
Какой удар по голове? Вы же выше написали, что ребенок так хотел пошутить, может неудачно, но точно не с целью избить Вас.
С перепою• 29 августа 2022
Ответ длякотопёс
вони дуже скучили зато))
И не отвечает сколько раз ’любящий отец’ за лето видел ребёнка.
Но тортик купили
Цыпка
• 29 августа 2022
Ответ дляБарабасиха
можна про це докладніше?
Так і було. Згадала що забула подзвонити бабусі. Кажу помиєшся і дзвони. Каже ні, мені треба вже. І почала плакати, бо забула подзвонити. Кажу ну добре, дзвони. Бабуся не взяла трубку, через це почала ше більше плакати. Кажу іди мийся потім набереш. Ні, треба вже ... І почала кидати речі. І пішло поїхало.
Залатавая• 29 августа 2022
Ответ длякотопёс
вони дуже скучили зато))
Дитина не виправдала очікувань...
Налогообложу• 29 августа 2022
Ответ длякотопёс
вони дуже скучили зато))
😂
И виновата девочка во всем этом.
Странно что ещё ремня не дали, как мне в детстве.
Совсем не занимаются воспитанием 😈
Бедный ребёнок на шею сел 🤪
И виновата девочка во всем этом.
Совсем не занимаются воспитанием 😈
Бедный ребёнок на шею сел 🤪
котопёс• 29 августа 2022
Ответ дляС перепою
Но тортик купили
так и автор наверное не частила)