Беззубовна• 29 августа 2022

Лечение алкоголизма

Девочки,подскажите,кто лечил (кодировал)мужа от алкоголизма?Ситуация такая-много лет муж кодировался ,кололи укол,на год хватало.В последний раз сорвался через три месяца(на год уже не хватило этого укола).Я вот теперь думаю,что нужно менять метод.Кто сталкивался?Помогите!Тем,кто будет писать-бегите,сразу отвечу-я его не брошу.
Просто каралева• 29 августа 2022
Мені говорили про Сашу Афганця. Дуже гарні відгуки. Зі свого боку рекомендую реб центри, як що вони зараз ще працюють.
Чебуратор• 29 августа 2022
К психологу надо вам обоим.
Насильно не тащите, нужно, чтобы сам хотел
Просто каралева• 29 августа 2022
Якщо лікар то краще нарколог психотерапевт. Такі є.
Ревнивая жена• 29 августа 2022
Тоже почитаю.муж стал выпивать,пока ищем психолога
Просто каралева• 29 августа 2022
Мені тільки від теми захотілося випити, холодного червоного вина. А на годиннику 8.37. От життя настало...
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 августа 2022
Сосед, уже пенсионер, всю жизнь кодироваться, на какое то время хватало. А последний раз, так закодировали, что больше не пьёт и даже не курит. От врача зависит.
Потрындельница• 29 августа 2022
Після звернення в центр Дар вже більше 10 років не вживає нічого кріпше квасу (справка була на 5 років).
Курити став
Просто каралева• 29 августа 2022
Ответ дляПотрындельница
Курити став
Ого, центр у Києві? Дуже гарний результат.
Инста_Богиня• 29 августа 2022
Алкоголику нужно менять сознание, чтобы он сам захотел, а не остановить его уколами на время. У меня двоюродный брат такой: уколят- нормально, время пройдет(это год)- сразу запой. А впоследний раз вообще шикарно: ’друзья’ по чарке посоветовали, что мол если не пьешь, то хоть от колес кайфони. И понеслась. Моя тётя с ним ой как ’наживается’.
Гладковыбритый шишун• 29 августа 2022
Ничего этим чертям не сделать, если алкаш САМ не захочет бухать. А Вы просто испортите себе жизнь.
Статус Ква• 29 августа 2022
Ответ дляПросто каралева
І це з´явилося після отієї поголовної заборони на алкоголь. З початком війни.
Чим більше ’ зась’- тим неконтрол ованіше ’ хочу!’
Потрындельница• 29 августа 2022
Ответ дляПросто каралева
Так в Києві, але який з них не знаю, я тоді вже жила у мами, колега з роботи з ним їздив. Гаче казав за Позняки.
Семенна Семеныч• 29 августа 2022
Знаю, що гарантовано допомагають реабілітаційні центри віруючих. Мій брат звільнився від наркотиків , алкоголю та куріння саме там. І таких прикладів знаю дуже багато
Точная копия плова• 29 августа 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
І прийняв їхню віру? Ходить до їх церкви, чи відпустили?
Просто каралева• 29 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Їх ніхто там не тримає силоміць.
Точная копия плова• 29 августа 2022
Ответ дляПросто каралева
Їх ніхто там не тримає силоміць.
Ви не відповіли. Він прийняв їх віру?
Просто каралева• 29 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Ви не відповіли. Він прийняв їх віру?
Немає ніякої їхньої віри. Є віра в Бога, це не окрема релігія як буддизм чи іслам. Ще багато працюють по програмі 12 кроків.
Просто каралева• 29 августа 2022
В усякому разі це те, що мені особисто відомо.
Точная копия плова• 29 августа 2022
Ответ дляПросто каралева
Ок. Не буду сперечатися, я не релігійознавець.
Однак на питання Ви все одно не відповіли.
irisha.rom• 29 августа 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тут не від лікаря залежить, а від людини, як налаштована. Закодуватися аби родичі не набридали, то це не надовго, а якщо сам дуже хоче і буде старатися, то і результат буде. Ще від оточення і сім´ї дещо залежить, якщо в нього під носом постійно влаштовувати застілля з алкоголем, то надовго не вистачить
Просто каралева• 29 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
На яке питання? Чи є в них своя релігія яку потрібно прийняти, не думаю. Бо як що чоловік читає біблію і розповідає як Бог його позбавив залежності то це точно не буддизм. Можливо це якась трохи інша подача слова Божого але ніяких обмежень там немає. В мене гарна знайома фітнес тренер і вона допомогає залежним. Збираються, моляться, співають, допомогають, підтримують один одного у тверезості. Швидше як збори анонімних наркоманів тільки з молитвами.
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 августа 2022
Ответ дляirisha.rom
Сейчас ему 77 лет. До приблизительно 60-ти, он срывался, начинал пить. Последний раз они закодировали его ’пожизненно’, это не моё выражение. Семья та же, обстановка та же. Если захочет, напьется. Но не хочет!
Один знакомый, даже конфеты с ликёром, не ест.
Я не спорю. Но прогресс есть и в науке.
Точная копия плова• 29 августа 2022
Ответ дляПросто каралева
Я вам поставила конкретне питання. Чи Ваш брат , якого вилікували у РЦ при церкві , охрестився в тій церкві, чи прийняв їх віру і став їх парафіянином? Але Ви чомусь заглиблююжтесь в теми, яі мене не цікавлять.
Проста ввдповідь. Так чи ні?
Просто каралева• 29 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Проста ввдповідь. Так чи ні?
Ну про брата взагалі мова не йшла. Ніякого хрещення моя близька людина не приймала. Нас вже похрестили при народженні. Я про це чую вперше, від вас.
Просто каралева• 29 августа 2022
Груп багато куди хлопці, дівчата ходять але там ніхто, нікого не хрестить.
Запретный фрукт• 29 августа 2022
В таких церквах християнська вiра. Нiякої iншої там немає. Ви просто читаєте молитву покаяння i все, а потiм ребцентр. Якщо потiм не хочете туди ходити, то Ваша справа.
Точная копия плова• 29 августа 2022
Ответ дляПросто каралева
Як це не йшла?
Це ж ви писали?
Я просто запитала про стосунки з церквою після лікування. Він відвідує цю церкву, прийняв віру , ходить на їх зібрання?
Я ж не змушую Вас відповідати. Просто запитую, бо мені важно знати.
Точная копия плова• 29 августа 2022
Ответ дляПросто каралева
Вибачте, вже побачіла що то не Ви писали про брата.
Не зрозуміла чого Ви почали мені писати.
Я конкретно людині про брата ставила питання
Пикарда• 29 августа 2022
Советчицы у которых пьют мужья, у меня к Вам один вопрос - зачем Вы их терпите? Я ещё понимаю если алкаш отец, как у меня, или брат, сын. Родственники бывшими не бывают. Оно ведь чем дальше, тем хуже потому что человек мозги пропивает. Был у меня один, ангелов видел и говорил что у него дар. Насчёт шизы не скажу, но бухарик точно.
Семенна Семеныч• 29 августа 2022
Ответ дляТочная копия плова
Ніхто не заставляє , все добровільно. Але брат захотів сам змінитися , зараз щасливий , тепер допомагає іншим звільнитись від залежностей, також допомагає переселенцям. І так ходить до церкви . 3 роки спокою