Любавишна• 29 августа 2022

Як підрахувати калорії

Привіт
Почала я рахувати калорії і якось воно дивно виходить

От рецепт млинців на 2 яйця, 500 мл молока, 300 грам муки і цукру грам 50. На сайті рецептів сказано, що буде 2 порції і 320 калорій
Зайшла на сайт, де підраховують калорії і в мене вийшло 1600 калорій. і це без олії, солі, соди. Ну якщо подивитись калораж продуктів, 350 грам муки, 500 мл молока. То десь так і виходить.
То це правильно. і порція тут 2 млинці, а не 5, як я розрахоувувала? Бо прикинула, що тут якраз на 3 людей їжі на раз.
люблю_тортики• 29 августа 2022
Ще ж 2 ложки олії?

Самая СоветЧиваЯ• 29 августа 2022
Взвешиваю продукты, вношу в фет сикрет.
Самая СоветЧиваЯ• 29 августа 2022
И 50 гр сахара это уже 190 к
Гл. Амурная• 29 августа 2022
Блинов из пол-литра молока - это явно больше двух порций
Краденые абрикосы• 29 августа 2022
Обычно калории считаются на 100 грамм ,вы как-то непонятно написали.
автор Любавишна • 29 августа 2022
Ответ дляГл. Амурная
ну напевне. я робила вафлі на 2 яйця, 200 мл молока і муки 5 ложок. Виходило на 3 людей.
Це ми забагато їмо чи я неправильно рахую?
Краденые абрикосы• 29 августа 2022
Ответ дляЛюбавишна
Как это на троих, каждый ест по-разному

автор Любавишна • 29 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
на 100 грам млинців?
люблю_тортики• 29 августа 2022
У меня немного другой рецепт, вышло 1250 ккал, все блины. Взвесить их все и потом посчитать сколько выходит на Вашу порцию ккал
люблю_тортики• 29 августа 2022
У меея вышло на 100грм 160 ккал, если 200грм-320,как у Вас!
автор Любавишна • 29 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Как это на троих, каждый ест по-разному
ну от так. я вперше цим питанням зайнялась. готую, ставлю на стіл. і не особо рахую, хто там що зїв. плюс-мінус прикидую, що одинаково
автор Любавишна • 29 августа 2022
Ответ длялюблю_тортики
Ну я млинці просто готую і їм. хочу наперед прорахувати, а не потім вже важити готові

Загалом я рахую правильно і треба їсти по 1-2 млинці?
Краденые абрикосы• 29 августа 2022
Ответ дляЛюбавишна
на 100 грам млинців?
Ну вы приготовили килограмм скажем блинов ,всего 2000кк. И считаете потом сколько грамм съели, не по порциям,а по граммам.
На этикетках пишут в ста граммах продукта столько-то калорий.
Краденые абрикосы• 29 августа 2022
Ответ дляЛюбавишна
Вы должны заранее знать сколько вам можно съесть в граммах, чтоб уложиться в калораж на день.
автор Любавишна • 29 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
отож. а для цього треба знати, скільки брати тих же яєць і скільки готувати млинців
Краденые абрикосы• 29 августа 2022
Ответ дляЛюбавишна
Так есть счётчики,вносишь ингредиенты и на выходе видишь калорийность готового блюда. Блины вообще блюдо не для похудения,или поддержания стройности ))
автор Любавишна • 29 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
це як приклад було. 3 інградієнта, простіше побачити суть питання
дякую. мабуть таки підрахунок правильний
Гл. Амурная• 29 августа 2022
Ответ дляЛюбавишна
Якщо ви хочете схуднути, порція їжі 200-250 г, у вас рецепт на 1 кг млинців
автор Любавишна • 29 августа 2022
Ответ дляГл. Амурная
таки так. не звернула увагу що реально виходить майже 1 кг =(

tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляЛюбавишна
Ні, 3 оладки + чайна лодка меду - 400 калорій)))