Не умею мерить• 29 августа 2022
Перевела дитину в іншу школу 5клас. Донька плаче не хоче йти. Як ваші діти справи
Зміна школи пов´язана зі зміною ройону проживання в місті. Як ваші діти переживали зміну навчального закладу?
Таки в курсе• 29 августа 2022
Перевела в онлайн школу в тому році в вересні. Сину зайшло,в звичайну школу не бажає йти
Очень добрый аноним• 29 августа 2022
Нормально переживали, первый день шли с опаской, но уже к концу учебного дня со всеми перезнакомились и ходили без проблем
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Сама так хвилююсь. Донька не швидко йде на контакт з дітками, якщо товаришує то це обмежене коло, не так як є дітки то можуть спілкуватися з усіма.
Сегодня на диете• 29 августа 2022
Сначала все переживают, потом познакомится с детьми и втянется.
Серьезная баба• 29 августа 2022
Скажу особисто за себе, бо в мене ще першокласник) Мої батьки часто переїжджали, тому я змінила 5 шкіл. До 13 років було легко змінювати. А вже після 13 років, коли я перейшла в свою вже останню школу, мене дуже штормило. Ми ще й населений пункт змінили, варіантів не було. Проте пройшло півроку - і все норм, звиклася там, знайшла нових друзів) Просто зачекайте, та й усе
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляСерьезная баба
щось поки тяжко нам навіть новина далась, що йде в нову школу. Тільки починаємо розмовлять, плаче, сльози горохом.
Плету интриги• 29 августа 2022
Дочка в 3 классе с радостью ушла в дистанционную школу, возвращаться в обычную категорически не хочет.
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляПлету интриги
ми пеходимо в ліцей хз офлайн навчанням
Серьезная баба• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
У мене в той період, про який писала, було аналогічно. Як згадаю, аж шкода себе стає. Я постійно плакала, на душі був як камінь, знаєте, таке відчуття є, коли погано. Я благала залишити мене в старій школі і казала, що буду добиратися на автобусі в сусіднє місто щоранку по 1-1,5 години)))
По факту, жодні пояснення батьків не працювали, тому я тупо проплакала півроку. А потім звиклася. І у вас все буде добре)
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляСерьезная баба
прямо бачу нашу історію, щоб не говорила нічого не чує, плаче і все.
Майстерня домашнього текстилю• 29 августа 2022
Перегорюйте разом з дитиною, посумуйте разом з нею. Не треба умовляти, як все буде добре, дайте смутку вийти.
Г@Л@В@ломка• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
Автор, підскажіть будь-ласка не по темі. Ви отримали якись підсумковий документ оцінювання рівня знань дитини за молодшу школу?
Задолбулька• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
ми пеходимо в ліцей хз офлайн навчанням
Дитина в 5 класі.
До пенсії будуть ’ми’ говорить?
Доль Чекомбана• 29 августа 2022
Мой муж перестал учиться , из отличника скатился на тройки. До сих пор вспоминает. Он готов был ездить в другой район. Но это было в его 13-14 лет.
Родителям было все- равно.
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
так в нас був табель, з оцінюванням знань по рівням( високий, середній, задовільній) похвальні листи давали відмінникам.
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляЗадолбулька
Дитина в 5 класі.
До пенсії будуть ’ми’ говорить?
по темі нічого написати?
Пацака-задирака• 29 августа 2022
Это зависит от миллиона тонкостей. Моя меняла школы каждые 2 года. В одном классе ей было хорошо, в другом сразу не складывалось - переводила тут же в другой и все ок. Через 2 месяца будет видно
Г@Л@В@ломка• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
Це за 4й клас чи підсумковий за всі 4 роки навчання?
Светка-пипетка• 29 августа 2022
Ви же разом переїжджали, це не справа одного дня. Ви мали її давно до того підготувати
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
в кінці кожного раку видавали підсумкові табеля
Светка-пипетка• 29 августа 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Листи за один рік дають.
Г@Л@В@ломка• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
Ага, дякую
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляСветка-пипетка
давно й готували, розмовляли, вона постійно й говорила що не хоче, а коли все вирішилось то взагалі засмутилась
ЖаннаНеАгузарова• 29 августа 2022
складно переживала, хоч і пішла в один клас з подружкою в нову школу
так і не звикла
в четвер йде в іншу нову школу, вже якось легше (поки що сприймає), бо це було її свідоме рішення :-))
так і не звикла
ЖаннаНеАгузарова• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
знайомих дітей нема? друзів?
в класі будуть всі нові діти?
Не умею мерить
• 29 августа 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
знайомих дітей нема? друзів?
в класі будуть всі нові діти?
нажвль ні всі чужі діти, але ще будуть такі ж дітки які прийшли з інших шкіл
ЖаннаНеАгузарова• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
тобто в клас добирали дітей до старих?
таке мені не дуже подобається
бо адміністрація зазвичай таких дітей не адаптує, а коли всі новенькі - зазвичай є психолог працює та вчителі поблажливо ставляться, що новий набір і всі рівні
таке мені не дуже подобається
Светка-пипетка• 29 августа 2022
Ответ дляНе умею мерить
Ну тоді лише їй співчувати...