SVETILO-a766• 30 августа 2022
Я у свій час відвідувала пробний урок по бухгалтерії, але викладач уточнила, що все буде вивчатись поверхнево, бо в неї не вистачить часу все нормально пройти тому я обрала інші курси. Колеги закінчували кошторисника, то дуже скаржитись на чоловіка їх викладача, бо він їх змушував писати позитивні відгуки
TaniaKolin• 30 августа 2022
Проходила 8 років тому авторський курс по бухгалтерському обліку у викладача Колосова О.Ф. - цікаво та зрозуміло подавала інформацію.
5 років тому - курс по фінансовому обліку в Excel - брала індивідуальні заняття.