Helgushk@• 30 августа 2022

Глава Запорожской ова разворовал всю гуманитарку

Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:

- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими виродками:

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух https://www.facebook.com/starukholexander

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина https://www.facebook.com/viktor.sherbina.5

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова https://www.facebook.com/profile.php?id=1000097636...

Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡

Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
+ к Демсокире, Гудименко сапером работает, а не сидя в бункере получает полковника, клеймя гражданских что не бегут умирать с голыми руками под танки.

Пости Гудименка добре мені допомогли на початку війни !
Одуження йому , він доречі десь з Запоріжжя , земля козаків )

МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Потому что заносили кому надо. Еще до войны не раз читала про конверты для ОП
Не зовсім для ОП, цими грошима депутатам зарплату видають. Але невідомо куди їх щас дівають, бо депутатів з початком вторгнення відрізали від кормушки. Отримують конверти одиниці
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Дальше ничего не будет. Завтра высшее руководство выйдет к народу, толкнет мощный спич о патриотизме + новой партии Хаймарс и наградит непричастных да накажет невиновных.
Они своих крыс не сдают.
Саме так, принцип мафії, обкатаний на Трухіну і інших: своїх не здаємо, робимо вигляд, що нічого нечуємо, а плебеям рано чи пізно надоїсть і переключаться на друге
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
а чого вони прийняли собі підвищення за рахунок зменьшення витрат , депутати ці
NST• 31 августа 2022
С. . .ки, конечно еще те. Очень хочется верить, что не открутятся
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Они своих крыс не сдают.
Ні в нас є антікорупційний прокурор , який незалежний від президента
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляСоната любви
Петро Дербаль
Все більше і більше спливають обгрунтовані підозри і навіть факти того цинічного паскудства, що наша влада не втекла з Києва тільки тому, що згідно з Оманськими договорняками вона мала підписати в Києві капітуляцію перед Ху%лом . Після чого зректися влади на користь Мураєва або Януковича , а самим благополучно втекти з всіми награбовними багатствами в Росію.

Саме тому всі єрмаки, татарови, смірнови і портнови перші два тижні взагалі не появлялись в інформативному просторі і сиділи тихо як миші в нірках бо очікували, що Київ таки впаде і буде захоплений ра-истами ... Але як виявилось ВСУ та український народ були категорично проти таких планів і зіпсували колаборантам свято.

І тільки через два тижні , коли стало остаточно зрозуміло , що бліцкриг зірвався , а ВСУ і весь український народ піднялись на спротив і творять чудеса героїзму щурі з ОПи президента повилазили з своїх бункерів , оглянулись і зрозуміли що треба рятувати ситуацію , різко змінили плани і риторику... Так появилась легенда про героїчного ’боневтіка’ і надцять спроб штурму російським десантом президентської резиденції, про які звісно ніхто ніколи нічого не чув і не бачив. ))

Але для Єрмака і Ко це звісно тільки ширма і коли перший щок пройшов вони обережно продовжили свою чорну справу по деморалізації та підготовки до капітуляції України ... Наїзди на ВСУ і Залужного , закулісні інтриги по порятунку від розгрому росіян під Бучею і Херсоном, звільнення самих ініціативних і заслужених генералів ВСУ зі своїх посад, втручання в справи Генерального Штабу Єрмака і Безуглої , злив Херсону, Маріуполя і Запорізької АЕС, здача в полон захисників Маріуполя і ігнорування навіть згадки про них, спроби перекласти провину за свідомий злив півдня України і вигородити себе любимих, багаторазові намагання організувати сепаратні перемовини по капітуляції або перемовин про постачання зерна за кордон на катастрофічних з огляду на безпеку умовах для України і новий скандал з приховуванням поставленої союзниками зброї, - це далеко не повний список чорних справ ОПи президента за кулісами офіційних публічних виступів Боневтіка під патріотичні спічі для лохів з числа ’мудрого наріда’ та деяких світових лідерів ...

Ось саме ці відомі всім події і факти все більше насторожують і переконують , що наша влада зовсім не відмовилась від своїх першочергових планів по здачі України , але тільки підкоригувала і приховала їх під патріотичними гаслами.

Що робити і як цьому протистояти ? Це очевидно - тільки в беззастережній підтримці і єдності з ЗСУ і її керівництвом , а також в консолідації з позицією США та Великої Британії по протидії кремлівським кротам в коридорах нашої влади . Бо без підтримки Заходу ми програємо не тільки боротьбу з колаборантами , але і війну ... . На наше щастя, Захід здається на цей раз вже серйозно взявся за наших кремлівських щурів і вже не відступить - в нашому політикумі настають серйозні тектонічні здвиги .

В ОПі це прекрасно розуміють і тому любою ціною намагаються лишити нас підтримку Заходу через свої багаточисельні зашквари ... АЛЕ!!позбудемось цієї цинічної колаборантської нечисті в патріотичних шкурах ...
все просто, раз не можеш запобігти, то треба очолити, а потім тихим сапом, тихим сапом

Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляОль_Вія
Ну так обирати треба у владу не трухіних же !
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Каким образом фашисты оказались в Буче за считанные часы?
Ещё спросите, каким образом жены и дети верхушки были вывезены заранее самолётами в ЕС, пока остальным врали о безопасности.
Жены министров под снарядами не бежали в поезда и не стояли сутки на границе- держа в зубах младенцев и кошку.
Лето72• 31 августа 2022
Коли Юрій Швець розповідав про розкрадання гуманітарки , ОПа йому навісив ярлик - бувших агентів кгб не буває.
А всією гуманітаркою керує Єрмак, як і всім іншим.
Арестович відповів тоді Швецю -
Те, кто руководит, имеют полноту информации, действуют сообразно и, между прочим, несут за свои решения полноту ответственности.
Мы их уполномочили на это на выборах, не забывайте.
От тільки Єрмака ми не обирали. Його обрав Зеленський. Нехай відповідає
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Если завтра не начнется грандиозный трус крысиного гнезда, а будет обычное: с добрым утром, дорогая страна!- это значит что нас сдали жрать будут снаружи и изнутри.
А я очень боюсь, что так и будет. Эти, наверху реально не понимают, что народу уже нечего отдавать, карманы вывернуты наизнанку.
не почнеться, подивіться, хто в кінці березня очолив гуманітарний блок
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляОль_Вія
Досить зраду розгоняти ,як очолів тай й піде , у нас - креатив !
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
И «велике будівництво» возвращается.
ВР проголосовала законопроект 7669, которым отменила норму, согласно которой средства из государственного дорожного фонда направлялись на обеспечение потребностей сектора обороны.

Правильно, зачем армии эти средства, есть же волонтеры и неравнодушные граждане…
кожен займається тим, що в нього найкраще виходить
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Самое опасное, что «не на часі», может очень дорого обойтись чуть позже по общему итогу.
воно вже дорого обходиться, і треба бути або ідіотом, або навмисно закривати очі, щоб це не бачити
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляЛето72
Арестович відповів тоді Швецю -
Ви також сліпо не довіряйте Швецю , зараз ми живемо в епоху інфи , треба дотримуватися ’ гігієни простору інфи ’

В кожній країні є корупція , але дуже важливо які вона має розміри !
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Вот тварь тот, кто это написал. Зеленский и только он единолично решал, как будут выписаны условия переговоров. И если он ЛИЧНО решил, что «будем драться», то это и повлияло в общем на настроения в стране. Похоже лузеры, так же как и коллаборанты и оплаченые кремлëм боты, опять начали дрыстать дерьмом. А сидели ж тихо и не высовывались.
ух, як дЄрмакоботи почали дристати
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляОль_Вія
Єрмак , всі вже знають !
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
ви вже свою полікували після биття нею і вересків, що Порох втікає?
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova

В таких масштабах как у нас, в состоянии войны- в нормальных странах нету такой коррупции. Только у нас орда советников и чиновников из АП- не отправив в армию ни единого из своих сынков и внуков гонит под пулеметы женщин принудительно.

Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
ну ніхто жінок не гоне !
Не маніпулюйте !
Лето72• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova

Ми не кожна країна, ми країна у війні.
Я розібралась з довірою
Людям Міші Подоляка не довіряю, тобто вам.
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
ну ніхто жінок не гоне !
Не маніпулюйте !
Правда? А принудительный военный учёт до 60 лет это что? Пряник на новый год?
Вы свою маму в военкомат запишете или пожалеете в силу возраста?
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Зэля запустив, Але мужнiй генерал Кривонiс зламав його плани. Тепер той обiдився i справу на нього склепав
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А в 14 хто винен був? Досить методички шоколадного відпрацьовувати. Ви не не чули і не знали, що планується вторгнення? Навіть після того, як посольства виїхали повністю з України?
о, знов петя винен))))))))
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
з коштів міжнародної допомоги
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
адресуйте це 73%ним, я тут ні до чого
НеллаСимпсон• 31 августа 2022
в харьковской области гуманитарки тоже почти нет, получаем по пачке муки и макарон в месяц а то и реже. А в это время много польских и турецких товаров на полках в АТб
Оль_Вія• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Досить правді ліпити зелений ярлик ’розганяти зраду’. А на рахунок ’піде’, то можу побитись об заклад, що вас в цьому плані чекають дуже великі ’несподіванки’ Ці - не Порох, і не яник
mari_klim• 31 августа 2022
Ответ дляNinjavan
В Запоріжжі взагалі діч. Коли ввели фільтрацію на в´їзд до окупованих, то навіть волонтерський транспорт мусив стояти по кілька днів. Той, що для евакуації та ввезення гуманітарки (особисто ми ніфіга не мали від Запорізької ОДА, все, що мали - від Одеси та міжнародних).
Ходили чутки, що для того, щоб заїхати, треба заплатити) Ми грошей не мали, тому не перевіряли. Але на той момент це все було схоже на штучну корупційну схему)))
Про Злату та потяги з гумкою говорилт ще у кінці весни) Щось дуже ’вчасно’ все відкрилось. Прям ппц
Ага, надо же, как неожиданно!!!
Такое ощущение, что мало поделились. Сверху недосчитались. А теперь показательная порка. Чтобы остальные не жадничали больше
Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Голову ода призначає президент і лише він за законом.
Схоже на чергову заказуху проти Єрмака.
Йоперний балет