Helgushk@• 30 августа 2022

Глава Запорожской ова разворовал всю гуманитарку

Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:

- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими виродками:

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух https://www.facebook.com/starukholexander

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина https://www.facebook.com/viktor.sherbina.5

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова https://www.facebook.com/profile.php?id=1000097636...

Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡

Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
Атланта• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Так досі , націоналістів , боятся як вогня (
Тому обирають партії - фантікі
Я не вважаю свободівців справжніми націоналістами. Ті, хто пробився в 2014 році в Верховну раду- це були гопніки, які їли з долоні медведчука (читай кремля), і це лише моя особиста думка, але я вважаю, що вигідно піарити свободу було як раз кремлю, для красивої ілюстрації як Україну силою захопили бандерівці.

Справжні патріоти, націоналісти були за часів Народного Руху. Вони могли щось змінити в державі на краще, а ці-ні.

МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А може він став вже подвійним агентом
Нам й не снилося які можуть бути шпіонські страсті !
Так сук прикормлених путлером багато (
Може буть. Но як на мене, бурят майже янгол був. І корупції такої тоді не було.
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Предлагаю вам просветить своих соседей насчёт голосования за Зекоманду. И вы не отвечаете- встали уже на учёт сами- дочь, мама, сестра?
Все зрозуміло
По вашім запитанням , на обліку не стоїмо , за ЗЕ не голосували , партію обирала ’ Свобода ’
Про московські церкви всім кажу , що це фсб в рясах !
Атланта• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
ну й назви у вас , це ж після 30 років Незалежності !
Жовтневе українською.
Між іншим, я міняла паспорт. Вже тоді лєнінський район називався інгульський, але все одно вписали ленінський. Так і ходжу з таким паспортом
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
а чого вони прийняли собі підвищення за рахунок зменьшення витрат , депутати ці
Там лише 7 чоловік, яким підвищили. До рівня середньої депутатської зарплати. Но порохоботи таке не розкажуть, зато розганяють вже которий місяц
Натик0609• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
нет, официально уже Богоявленське, но все называют по-старинке, и так многим понятнее. Скажешь новое название, люди переспрашивают, понимаю, что не правильно...
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта

Це навмисно кремль зробив їх ’гопниками’ , бо боятся націоналістів при владі як вогня (
Народний рух був за м‘який нажаль (

Натик0609• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Так не крали ни при одном президенте, браво
так и войны не было....
Mariya Prokhorova• 31 августа 2022
Ответ дляНатик0609
Ого , класна назва )
Атланта• 31 августа 2022
Ответ дляНатик0609
А район не Жовтневый уже? Тоже Богоявленский?
fruhling007• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Слушайте, там уже работают гос следователи и прокуратура по делу. Значит доказательств вагон с телегой.
Ну сколько можно затыкать людям рты и врать, что воры это святые ангелы-патриоты и надо всем молчать?!
Все, що мені було треба- це офіційне джерело, лінк або посилання, а не фейсбук пост від невідомої людини в публічному просторі. Зрадники і крадії мають бути покарані, починаючи із найвищих чинів і я жодним чином їх не захищаю.
Натик0609• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
это разные районы! Жовтневый уже называется Вітовський.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляОль_Вія
ви вже свою полікували після биття нею і вересків, що Порох втікає?
Він нерукопожатий. Хай скаже дякую, що глава закрили на його вояж по Европі. У відрядженні яка країна зазначена була.
Дякувати Богу, що та мразота більше при владі не буде. Політичний труп
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляОль_Вія
о, знов петя винен))))))))
Винен. Чи думаєте провина цих дасть можливість закрити очі на його злочини? Недочекаєтесь. І як він відчує, що влади більше не побачить, то і кормушка для порохоботів закінчиться.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Правда? А принудительный военный учёт до 60 лет это что? Пряник на новый год?
Вы свою маму в военкомат запишете или пожалеете в силу возраста?
Ще раз, за підняття віку можете дякувати шоколадному свинорилу. Причому, як чоловікам так і жінкам.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляЛето72
241 депутат ВР від фракції СН, груп Довір, За майбутнє і створених на руїнах ОПЗЖ проголосували за перерозподіл грошей з злиденного українського бюджету з ЗСУ на дороги.

Ось чому немає трансляцій засідань ВР
А ви шо? А проголосований проект говорить інше. Прям протилежне.
І цікаво, звідки ви притягнули то фото? З методички?
Ознайомлюйтесь
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/144...
lana-od• 31 августа 2022
Ответ дляHelgushk@
Как вам маштабы девочки? Сейчас запад посмотрит на такие дела и фиг что нам отправлять будет.
Расстрел! Только расстрел! И поверьте, там замешан далеко не один глава администрации. 100% часть бабла шла наверх.
И снова люди Ермака!
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Все зрозуміло
Чудово, ми подібні по всіх ваших пунктах.
Саме тому вважаю кришування згори масштабного мародерства- державною зрадою.
Якщо президентська команда непричетна - цей дерибан має скінчитись. Якщо він продовжиться- то відповідь ми всі знаємо.

Стійке враження, що декого 24.02 всім Генштабом витягали з під ліжка, поки він пручався і кричав що не хоче воювати, йому війну не оголосили урочисто з документами.
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Примусовий облік жінок прийнятий у жовтні 2021. Можете назвати прізвище тогочасного президента і хто монобільшість?

lana-od• 31 августа 2022
Ответ дляlisulya
Непонятно только как они могли через АТБ это продавать. Вот в это не сильно верится. Это же национальная сеть, а не просто себе районный магазинчик
В сети супермаркетов Копейка (юг Украины) продаются польские консервы, которые выдавали моим родителям - пенсионерам в гуманитарке. Совпадение?
lana-od• 31 августа 2022
Ответ дляHelgushk@
Ермак это тема для многостраничных обсуждений, но если прижмут старуха может он его и сдаст
Пока жопу Ермака прикрывает президент, ему ничего не будет! Только я не понимаю, почему Зеля так в него влюблен! Он даже слышать ничего не хочет!
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Вы не входите в близкий круг обсуждаемых персон. А значит, всё что вы предполагаете- это всего лишь ваши домыслы. Ваше драгоценноє мнєніє появилось после парочки прочтëнных постов на фейсбуке от порохоботов, отрабатывающих бабло, а вы думаете, что это ваше.
Звідки ви знаєте? Куди я вхожу чи не вхожу?
fruhling007• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Мовчали ми про азовців !
А потім Оленівку - отримали !

А звалище ботів та троллей , це є телеграмм канали
Не заперечую, і Viber, і Телеграм, і Facebook, і Youtube - все це може поширювати неперевірену і фейкову інформацію.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Друга половина вашого допису не піддається взагалі здравому смислу.
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляlana-od
Та про що ви говорите)
Відкрився факт крадіжки на мільйони у.о. Особами, яких керувати призначили з АП. Не бачу жодної реакції зверху. Повна тиша.

Зате Кривоноса помиями облили на всю країну. Посмів захистити жінок і дітей без папірця, не здав місто. Не сховався - тож його знищують, а пацюків кришують.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Опять она прочитала что-то где-то, и теперь выдает чужие оговоры за свое личноє мнєніє. Вы даже не представляете, как смешно звучит, когда человек с улицы рассказывает что и где продают, когда вам никакой должности никто в жизни не предлагал и не предложит.

У нас есть сбу и прокуратура. Пусть разбираются. А вы тем временем подумайте, как в информационном пространстве поддерживается нужная тема и как происходит манипуляция сознанием и внушается нужный месседж через медиа.
Мадам, перестаньте судити по собі… не всі, такі як ви мають найбільше досягнення - борщ. Деякі мають освіту і достатньо високі посади з відповідним колом знайомих.

Тому,ще раз, не судіть співрозмовника по собі, виглядаєте досить не розумною)) хоча чому тільки виглядаєте ? 🤣
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Зеленський коли псіханув, то не подивився, що то його друг дитинства. Без пояснень звільнив. Так само і з прокурором. Там наче хтось новий (не слідкувала). Саме час попрацювати на довіру суспільства та на власну репутацію.
Як це без пояснень? Чи то там в вашій методичці Ермак написав. Тоді вимагайте, щоб давали повну інформацію.
47 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України «Невиконання (неналежне виконання) службових обов´язків, що призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків або створило загрозу настанню таких наслідків, є підставою для усунення такого військовослужбовця від виконання службових обов´язків»
ellllena.ua• 31 августа 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Бугагашенька. А когда об этом люди с марта криком кричали везде - им рты затыкали, неначаси. И кем только не обзывали.
Ну как бы ква.
Справедливости ради, Зеленский имел с этой бандой диалог, когда приезжал в Запорожье в начале июня. А Некрасова решила, что он нанес визит с целью поселфиться с ней. Теперь отгребет по полной. Благотворительница
Alice_Sherman• 31 августа 2022
Автор, это всковырнули малый прыщ и столько обнаружилось.

А если хорошо взяться за гнойники на теле Украины, то там такое полезет.

Поэтому люди и эмигрируют миллионами.
В войну твари не гнушаются красть.
mamarama• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Корабельный.