Helgushk@• 30 августа 2022

Глава Запорожской ова разворовал всю гуманитарку

Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:

- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими виродками:

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух https://www.facebook.com/starukholexander

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина https://www.facebook.com/viktor.sherbina.5

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова https://www.facebook.com/profile.php?id=1000097636...

Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡

Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
Атланта• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Нижний абзац прочтите
Голову ода призначає президент і лише він за законом.
Схоже на чергову заказуху проти Єрмака.

Атланта• 31 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Всмысле как?
Того и приняли закон якобы не надо на украинском печатать на товаре состав и тд
Потому что это все была гуманитарка на иностранном языке
Вы знаете сколько нам Европа высылала, фура за фурой с едой заезжали ? Можно было накормить всех потерявших работу и всех кто в опасных зонах и ещё б осталось
В Николаеае раздают. Во Львовской области тоже
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляHelgushk@
Ермак это тема для многостраничных обсуждений, но если прижмут старуха может он его и сдаст
Не, это вам не крейсер мацква, этот корабль отлично держится на плаву.
Днепр Елена• 31 августа 2022
Сенсация очередная... Только вот много несостыковок-продажа гуманитарки через 2 самые крупные торговые сети, которым с их оборотом и суммой за ввод позиции ассортимента и драконовскими договорами и нафиг не нужна эта мелочевка. Второе - факт продажи не доказан, а обыск это не всегда доказательство вины.
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляБрюнеточка777
Зато с каждого поста - люди помогите на ЗСУ . Мерзоти !!!!
И «велике будівництво» возвращается.
ВР проголосовала законопроект 7669, которым отменила норму, согласно которой средства из государственного дорожного фонда направлялись на обеспечение потребностей сектора обороны.

Правильно, зачем армии эти средства, есть же волонтеры и неравнодушные граждане…
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляСоната любви
Петро Дербаль
Все більше і більше спливають обгрунтовані підозри і навіть факти того цинічного паскудства, що наша влада не втекла з Києва тільки тому, що згідно з Оманськими договорняками вона мала підписати в Києві капітуляцію перед Ху%лом . Після чого зректися влади на користь Мураєва або Януковича , а самим благополучно втекти з всіми награбовними багатствами в Росію.

Саме тому всі єрмаки, татарови, смірнови і портнови перші два тижні взагалі не появлялись в інформативному просторі і сиділи тихо як миші в нірках бо очікували, що Київ таки впаде і буде захоплений ра-истами ... Але як виявилось ВСУ та український народ були категорично проти таких планів і зіпсували колаборантам свято.

І тільки через два тижні , коли стало остаточно зрозуміло , що бліцкриг зірвався , а ВСУ і весь український народ піднялись на спротив і творять чудеса героїзму щурі з ОПи президента повилазили з своїх бункерів , оглянулись і зрозуміли що треба рятувати ситуацію , різко змінили плани і риторику... Так появилась легенда про героїчного ’боневтіка’ і надцять спроб штурму російським десантом президентської резиденції, про які звісно ніхто ніколи нічого не чув і не бачив. ))

Але для Єрмака і Ко це звісно тільки ширма і коли перший щок пройшов вони обережно продовжили свою чорну справу по деморалізації та підготовки до капітуляції України ... Наїзди на ВСУ і Залужного , закулісні інтриги по порятунку від розгрому росіян під Бучею і Херсоном, звільнення самих ініціативних і заслужених генералів ВСУ зі своїх посад, втручання в справи Генерального Штабу Єрмака і Безуглої , злив Херсону, Маріуполя і Запорізької АЕС, здача в полон захисників Маріуполя і ігнорування навіть згадки про них, спроби перекласти провину за свідомий злив півдня України і вигородити себе любимих, багаторазові намагання організувати сепаратні перемовини по капітуляції або перемовин про постачання зерна за кордон на катастрофічних з огляду на безпеку умовах для України і новий скандал з приховуванням поставленої союзниками зброї, - це далеко не повний список чорних справ ОПи президента за кулісами офіційних публічних виступів Боневтіка під патріотичні спічі для лохів з числа ’мудрого наріда’ та деяких світових лідерів ...

Ось саме ці відомі всім події і факти все більше насторожують і переконують , що наша влада зовсім не відмовилась від своїх першочергових планів по здачі України , але тільки підкоригувала і приховала їх під патріотичними гаслами.

Що робити і як цьому протистояти ? Це очевидно - тільки в беззастережній підтримці і єдності з ЗСУ і її керівництвом , а також в консолідації з позицією США та Великої Британії по протидії кремлівським кротам в коридорах нашої влади . Бо без підтримки Заходу ми програємо не тільки боротьбу з колаборантами , але і війну ... . На наше щастя, Захід здається на цей раз вже серйозно взявся за наших кремлівських щурів і вже не відступить - в нашому політикумі настають серйозні тектонічні здвиги .

В ОПі це прекрасно розуміють і тому любою ціною намагаються лишити нас підтримку Заходу через свої багаточисельні зашквари ... АЛЕ!!позбудемось цієї цинічної колаборантської нечисті в патріотичних шкурах ...
Похожий по смыслу пост опубликовал и Тарас Черновол.
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляPieceOfcake
Дівчата, чому взагалі у нас таке можливо: жінок, які, не хотять йти на війну шеймять, а подібне бидло, шо розкрадало Україну 31 рік, живе-поживає, добра наживає. Потім йому ще й медаль дадуть
Тому що тиснути на слабких та вразливих простіше за все і не страшно. А перед отакими «поважними людьми» голови схиляють, бо «жираф большой, ему видней». Ось вам і вся «мотивація».

Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Если завтра не начнется грандиозный трус крысиного гнезда, а будет обычное: с добрым утром, дорогая страна!- это значит что нас сдали жрать будут снаружи и изнутри.
А я очень боюсь, что так и будет. Эти, наверху реально не понимают, что народу уже нечего отдавать, карманы вывернуты наизнанку.
Это из серии «искусство общипывать гуся так, чтобы он не кричал» (с) гетьманцев. Наверное, полагают, что не всех гусей еще общипали или недостаточно тщательно.
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляCarin
И поспорить могу: посадят десяток-другой фигурантов типа охранников на складах с гуманитаркой. Все реальные воры получат условно или сбегут из страны, если еще не сбежали.
Читала, что некрасовой нет в Украине уже пару недель как, якобы в командировке.
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляСоната любви
потому что есть 73%, готовые поддержать.

акакаяразница, хуже не будет, по приколу.

а когда в итоге получают, я вам ничего не должен, возвращается все на круги своя :
он хороший, боневтик, неначаси
а когда станет начаси, тогда начнется заново - неначаси, надо же отстраивать страну, поэтому начаси будет потом, когда-нибудь, а сейчас неначаси, боневтик.
Самое опасное, что «не на часі», может очень дорого обойтись чуть позже по общему итогу.
Атланта• 31 августа 2022
Ответ дляДнепр Елена
Да это вообще нереально, чтоб такие уважающие себя торговые сети сознательно продавали гуманитарку. Даже если такое и было, то это больше похоже на то, что им подсунули поддельные документы и тупо продали то, что «растаможили» из контейнеров.
Атланта• 31 августа 2022
Ответ дляСоната любви
Петро Дербаль

Вот тварь тот, кто это написал. Зеленский и только он единолично решал, как будут выписаны условия переговоров. И если он ЛИЧНО решил, что «будем драться», то это и повлияло в общем на настроения в стране. Похоже лузеры, так же как и коллаборанты и оплаченые кремлëм боты, опять начали дрыстать дерьмом. А сидели ж тихо и не высовывались.
darsi• 31 августа 2022
Ответ дляsmillla
Честно , от Старуха не ожидала такого. Не хочу верить что он теме. Злата да , там даже по лицу видно
В таких схемах обычно главный не до конца в курсе, но деньги берет, когда заносят .
darsi• 31 августа 2022
Ответ дляKristina157
Днепр, Сельпо в центре,лично покупали месяц назад чипсы Lays,полностью все надписи на польском,чай Липа, все на упаковке на польском,томатную пасту в жестяных баночках по 140 г,все на польском. ВОПРОС:ОТКУДА,и очень показалось,что это гуманитарка,до войны в сельпо таких товаров с надписями только на польском не было
Может, частично и свой импорт есть? Сомневаюсь, что чипсы были в гуманитарке.
agata116• 31 августа 2022
жах, думаю, що в інших областях України таке саме, якщо не гірше....
просто ДнІще((
Шаленабджилка• 31 августа 2022
Негажери
GirlSuper• 31 августа 2022
Так само і у нас.Нічо не змінилось.І не зміниться (
VShpak• 31 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Всмысле как?
Я писала о гуманитарке ещё в июне !!!
Нам из Европы и всего мира шли тонны !!!
А до людей ничего не доходило … циничные твари
Fora74• 31 августа 2022
Ответ дляlisulya
Непонятно только как они могли через АТБ это продавать. Вот в это не сильно верится. Это же национальная сеть, а не просто себе районный магазинчик
Через подставные фирмы, ФОПы, используя админресурс

Днепр Елена• 31 августа 2022
Ответ дляdarsi
Не может, а много лет у Сильпо есть импорт и не только у Сильпо
ltmusja• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Дальше ничего не будет. Завтра высшее руководство выйдет к народу, толкнет мощный спич о патриотизме + новой партии Хаймарс и наградит непричастных да накажет невиновных.
Они своих крыс не сдают.
Рука руку моет
sashik77• 31 августа 2022
Ответ дляfox...m.x
Чего же, были темы, что в атб товары схожие с гум.помощи. Но некоторые оправдывали, и само атб потом в новостях цинично врало. Это дно.
Я і зараз в сільпо бачу молоко довгого терміна зберігання, яке бачила в гуманітарці. Польське здається.
sashik77• 31 августа 2022
Ответ дляkontaty
Всех нап.дорить, конфисковать майно, лишить гражданства и пустить в голой ж.. по лесам! Уже не хватает ни слов, ни эмоций от этого бл.дства
В нас хоч кого небудь наказали? Ну хіба що бабок з стихійного ринку ганяють. І рибалкам штрафи виписуют - то самі велики крадії
sashik77• 31 августа 2022
Ответ дляAllize_di
Згадала ці написи в АТБ ’ не гуманітарна допомога’.
На парканчику писали?
sashik77• 31 августа 2022
Ответ дляДнепр Елена
Ну чого. Був скандал з епіцентром де продавався військовий одяг не для продажу. Докі проблемні, епік -то не ми, товар вилучено.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 31 августа 2022
Ответ дляTania07
Страшне. Але мені здається, що в кожній області таке є. Просто слідчі ще не добрались. Як так можна? І так бідні ті люди. Розкрадати ще гуманітарку для них?
Так сколько писали про это люди.... Очень долго. А взялись только сейчас. Реально практически ничего людям не давали.
ksusha1155• 31 августа 2022
Ответ дляTania07
Ви не помічали гуманітарку в атб? В києві повно. І в ск-маркеті. Лежить собі, всім пох...
ksusha1155• 31 августа 2022
І шо посадять? Ну хоч помріємо.
sashik77• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
ага а вони такі - ми не бвачили і не чули. Вони мають відповідати за свій товар!!! А так, да, дуже зручно. Епцентр там не розгледів в доках проблеми і вилучив товар тільки тоді коли люди скандал підняли. От тоді все розгледіли. І надписи не для продажу та і докі якісь не дуже добрі.
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Масштаби вражають, але українці самі це все допускають.В мене була тема про продаж гуманітарки, але в особисті відписались тільки люди, що бачили продажу типу на розкладках.І там було про запорізьку гуманітарку і її кражу.
Шановні, але волонтери і впо можуть підняти розголос в пресі, скаржитись в прокуратуру і на урядові лінії.А на крайняк тихцем спалити парочку складів(шучу, канешна)
У нас так и было. Люди не молчали, писал везде! А к власти как пришли в нашем городе.... Тоже все очень очень неоднозначно