Кишмишная Мая• 31 августа 2022
Ви б повернули дитину на клас менше, попри її бажання?
Кнопкотык• 31 августа 2022
Зачем ? Если ребенок отстаёт я б наняла репетиторов, а возвращаться зачем ? Чтоб был комплекс
Кишмишная Мая
• 31 августа 2022
Ответ дляСплюшка
Бажання тут мало. Який клас і які підстави повертати?
Якими можуть бути підстави для повернення? У знайомої, що проживає у Київській області, дітям проводитимуть тестування на засвоєння інформації. У разі значних пробілів у знаннях дітей лишатимуть на 2 рік, якщо батьки не проти.
Кишмишная Мая
• 31 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Нічого не зрозуміло.
Ви віддаєте дитину до школи за кордоном?
Дитина в Україні
Кишмишная Мая
• 31 августа 2022
Ответ дляКнопкотык
Скажу так, що за 2021-2022 рік,рівень засвоєння інформації у моєї дитини близько 30%
Сплюшка• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Я проживаю у Київській обл. В класі дитині є повні бездарі. Ніхто їх на другий рік не залишає. Я таке тільки в совку пам’ятаю, щоб залишали. Батькам треба булки напружувати під час навчального року і час віл часу перевіряти, а куди кожного ранку їх діти ходять
Пацелуйнитуда• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
А як що проти то не будуть?
Кнопкотык• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
У моих так же только за счёт репетира и моих занятий с детьми выезжаем , тоже устала и чувствую надо начинать пить антидепрессанты перед новым учебным годом
Кишмишная Мая
• 31 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
А як що проти то не будуть?
Не цікавилась
ШобВам_КакНам• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
На сьогоднішній день засвоєння інформації на 30 % це така дрібниця.
Завжди можна щось підтягнути.
Який сенс лишати ще на рік ? Ви ж не знаєте,як в новому навчальному році буде проходити вивчення і на скільки відсотків дитина засвоїть . А якщо на 45 ? Залишите ще на рік поки по вашим показникам не буде 100?
Завжди можна щось підтягнути.
Кишмишная Мая
• 31 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Завжди можна щось підтягнути.
Це не дрібниця, а фундамент
Пацелуйнитуда• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Держите его в том классе лет 5 ещё. Это поможет
Пацелуйнитуда• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Не цікавилась
Вы собираетесь портить жизнь своему ребенку, то поцікавтесь
Гербария• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Йде до 7
школа специализированная была, лицей и т.п.?
Бамбарбия! Кергуду.• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Лучше с репетиторами подтянуть. Представляю, все в 7, а ваш в 6. Ему некомфортно будет, да и дети могут смеяться
Кишмишная Мая
• 31 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
До чого тут ваш сарказм?
Кишмишная Мая
• 31 августа 2022
Ответ дляГербария
Так
Кому там слова не давали• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Це щось новеньке, ніде такого не чуда. Зараз рівень перевірки знань і так скотився. У нас на носі 4й клас, вчитель сказала, що досі оцінок не буде, хіба зо рівні підсумкових робіт. Київ
Пацелуйнитуда• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
До чого тут ваш сарказм?
А вас все поддержали?
Купи слона• 31 августа 2022
Ответ дляКому там слова не давали
У нас 5-й и оценок не будет)
ШобВам_КакНам• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Це не дрібниця, а фундамент
В чому була проблема підтягти щось на канікулах ? Якщо Ви знали,що десь є пробіли.
Гербария• 31 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Так
все равно незаконно
могут попросить забрать доки и перевестить по месту прописки
могут отчислить, если по уставу школы есть ограничение на оценки и родители подписывали договор, и то в инете пишут, что такое незаконно и можно встать в позу
но оставить на второй год - это вряд ли