успокойте_Меня• 31 августа 2022
Що подарувати мамі на др?
Мамі 58 буде, зазвичай до подарунку ще купую оберемок айстр(колись по кількості років, потім 35)
Зараз глянула на них ціни і думаю, що цього року буде скромний букетик(((А з подарунком взагалі голяк ідей
успокойте_Меня
• 31 августа 2022
Ответ дляНаездница
А що вона любить? Своїй дарую ювелірку або поїздки
Ювелірка ні, поїздки теж дарувала.Зараз бюджет дуже обмежений, до 1000 грн
успокойте_Меня
• 31 августа 2022
Ответ дляКукарикуууууу
на холода тепленькое что то
Електропростирадло?Спальнік?Спортивний костюм?
Взагалі це норм ідея
Ворую вкусняшки• 31 августа 2022
Краще подавати ту тисячу мамі, най вона собі вибере подарунок сама.
halla-d95e• 31 августа 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Нііі. Мама буде рада приділеній увазі. Спортивний костюм тепло і практично. Правда, хороший мабуть дорожче тисячі.
Заместитель автора• 31 августа 2022
Я би подарувала теплий халат домашній , можливо плед . Як на мене дуже актуально зараз
Мудробаба• 31 августа 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Взагалі це норм ідея
Может кравчучку?)
Телепузик• 31 августа 2022
Сейчас в Юске скидка на ортопедические подушки, своей присмотрела было за 900 грн, до скидки 2400, правда пришлось купить телефон на подарок, ее как раз сломался.
Сарафанное радио• 31 августа 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Я своей заказала одеяло из шерсти)
пьЯНА• 31 августа 2022
Моїй теж 58, подарували:
- бурштинове намисто
- сукню -вишиванку
Точно знали , що таке хоче
Минулого року дарували спортивний костюм і кросівки скейчерс (з мемори форм)
- бурштинове намисто
- сукню -вишиванку
Точно знали , що таке хоче
Ненька наша• 31 августа 2022
Електричну простинь, теплу піжаму (я колись тут брала прімарк з велсофту за ціною близько 600 грн), електричну зубну щітку.