Дюагональ• 31 августа 2022
Пенсии не выплачивают при выезде за границу?
Или как это понимать?
Під час перебування пенсіонера за кордоном пенсія виплачується в тому разі, якщо це передбачено міжнародними договорами України.
Дюагональ
• 31 августа 2022
Ответ дляЩепотка_совести
При выезде на ПМЖ
Во втором абзаце про ПМЖ не написано
Щепотка_совести• 31 августа 2022
Ответ дляДюагональ
Во втором абзаце про ПМЖ не написано
И что? Читайте первоисточник, там всё понятно.
вАлнуюся сильнА• 31 августа 2022
Мама до цих пір отримувала на карту. Працює в Італії за контрактом.
Щепотка_совести• 31 августа 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну у мамы же нет ПМЖ в Италии, конечно получает
вАлнуюся сильнА• 31 августа 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Є пермессо
Бегущаяпо• 31 августа 2022
Треба спитати у тітки як будемо на зв’язку. Вона в Германії. Але знаю таку історію, що сусідці приносила пенсію поштарка, а вона виїхала і все просила мою маму якось отримати, бо поштарка д прийде
, мама навіть один раз погодилась, тут був її пенсійний і отримала а потім ще була допа ті гроші передати(, то мама відмовилась. Тому не знаю навіть.