Кудесница_с_пургеном• 31 августа 2022

Вам вистачає грошей на сім´ю?

Нам наче вистачає грошей на повсякденне. Комунальні, їжа, на батути сходити з дитиною, коту купити їжу.
А ось раптом трапилися незаплановані витрати. Дрібниці наче, але бац і все, грошей нема. Треба було купити горщок котові - 300 грн, дряпка - 600 грн і це така собі, диван роз´їхався , топер на нього 6 тис. Як так, що все так дорого. Мені прийдеться щось вигадувати, аби перепланувань бюджет і купити такі речі ((((
А як у вас справи? Можете собі дозволити " крок вліво, крок вправо" від повсякденних витрат?
Фрося_Бурлакова• 31 августа 2022
Ответ дляПМСница
Ага, счас на троллейбус, не мой случай
Девочки, собирайтесь, надо человека пожалеть, сострадание проявить.
А то троллейбус не её случай, а машина много бенза жрёт
Toyota• 31 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Бедные несчастные, как выживаете? С голоду не опухли?
Ну 70 тыс. не так много на 4 человек, так что ирония неуместна
Фрося_Бурлакова• 31 августа 2022
Ответ для Toyota
А Вы спросите здесь какой процент людей имеет такой доход?
Я выше написала, у меня в семье 3 взрослых + ребёнок+ ипотека. Доход около 40 тыс. Не бедствуем, не считаю что ужас как мало денег. По-этому не надо страдать про 70 тыс и денег ужас мало
Toyota• 31 августа 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Если Киев, то много людей имеют такой доход и выше, мало кто по 10 тыс. получает. Еще зависит, есть ли свое жилье или сьемное. Так что все относительно
Фрося_Бурлакова• 31 августа 2022
Ответ для Toyota
Там не было про сьемное жилье.
Там про то что авто много бенза ест.
Я живу в Днепре, с учетом количества беженцев, сейчас и на 10 тыс работу нужно умудриться найти. А оренда дороже Киева
автор Кудесница_с_пургеном • 31 августа 2022
Ответ дляСовНарКом
Автор є дряпали на підлогу ,вони дешевші ,ще акції бувають на них в інтернет магазинах
Дякую. Я про такі не знала, тільки стовпчики. Пошукаю. Бо нові меблі будуть дорожче
Ответ дляФрося_Бурлакова
Я зі своїм доходом відійшли курнути трохи в стороні
Мені котові на дряку не вистачає, в комусь і 70 мало)
Золоті батони Януковича згадалися
СовНарКом• 31 августа 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Золоті батони Януковича згадалися