Бабуся мороз• вчера в 20:23

А куди ви всі зібралися після відкриття кордонів, просто цікаво?

Ви ж до їх закриття нікуди не змогли виїхати, то чому думаєте що після 10 років зможете, коли вже і умов тих не буде, навіть, які зараз є в країнах ЄС. Для виїзду потрібні гроші, сміливість, рішучість і партнер з чітким планом дій. Ну а якщо ви без партнера то чого зараз не їдете?
Якісь смішні теми повні ілюзій в топі.
Всі так збираються виїжджати що у купи досі ні паспорта ні мови, просто ілюзіі про те що ЗАГРАНІЦЕЙ будуть євро з дерев гребти
Рассказница• вчера в 20:35
Ответ дляПи Пи Пилюля
не люди, а уполномоченные государством, и законы не от конкретного человека, а законы на ГОСУДАРСТВЕННОМ уровне
И что? У нас вроде демократия , а не тоталитаризм
КаваЗМолоком• вчера в 20:35
Ответ дляlilul990
Що у вашому розумінні вострєбована?
Проблем с работой не имеет.
Чаклунка-ведунка• вчера в 20:35
Ответ дляШалена красуня
И даже по венгерски говорите? Úristen
Не говорю
lilul990• вчера в 20:35
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Як ви проти російської
Да чи ні?
Пэрисхилтонша• вчера в 20:36
Ответ дляРассказница
Я вообще не понимаю как одни люди могут держать других в каких-то границах ?? На каком основании??
рука-лицо - аргументируйте свой дурной смайл
Чаклунка-ведунка• вчера в 20:36
Ответ дляlilul990
Да чи ні?
Я проти будь якої окупації
lilul990• вчера в 20:36
Ответ дляКаваЗМолоком
Проблем с работой не имеет.
Коли є кваліфікація але немає мови?
Зроблено у 80-х• вчера в 20:36
Ответ дляАнонимушка
Якщо продати тут всю нерухомість, закрити бізнес, мати певну суму заощаджень і сміливість, то можна.
І що ?
Що робити за кордоном ?
95% пересічні спеціалісти у своїй справі, які 300 років потрібні комусь за кордоном без нормальної мови і місцевого досвіду.
КокошинЭль• вчера в 20:36
На море хочу всей семьей
автор Бабуся мороз • вчера в 20:36
Ответ дляАмелі на мілені
Мне бы ребенка как то выпихнуть. Он не хочет совсем. Я как представлю что ему дома сидеть, как пол страны сидит. Так что если откроют в ближайшее время границы, то выедем полной семьёй.
Про дитину повністю погоджуюсь, ну але там і підготовка відповідна
Щира українка• вчера в 20:37
Ответ дляlilul990
На польські склади по 12 год працювати

В інші країни куй його знає як люди хочуть потрапити якщо не буде тимчасового захисту
Не. Лучше в колонии жить
Есть фильм, основанный на реальных событиях. Ничего не напоминает?
lilul990• вчера в 20:37
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я проти будь якої окупації
Роздача своїх паспортів Угорщиною це і є окупація. Росіяни теж паспорти свої роздавали
Пэрисхилтонша• вчера в 20:37
Ответ дляlilul990
А сепаратисти дончанє
кастрюлю сними
Чаклунка-ведунка• вчера в 20:37
Ответ дляlilul990
Завтра піду віддам
lilul990• вчера в 20:37
Ответ дляЩира українка
Не. Лучше в колонии жить
Польські склади то і є колонія суворого режиму. Ви різниці не помітите
lilul990• вчера в 20:38
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Завтра піду віддам
Сєпаратісти
КаваЗМолоком• вчера в 20:38
Ответ дляlilul990
Коли є кваліфікація але немає мови?
без понятия что там у вашей подруги.
Чаклунка-ведунка• вчера в 20:38
Ответ дляlilul990
Сєпаратісти
Сама в шоці
Чавонадо• вчера в 20:38
Ответ дляlilul990
А сепаратисти дончанє
А на заході країни хоч раз просили, щоб їх прийшли рятувати?
Барабасиха• вчера в 20:39
Вы наивная или ... Некоторые уезжали, чтоб не идти воевать. Вывозили парней чтоб в армию не забрали. А если откроют границу и не будет войны. То и не уедут.
lilul990• вчера в 20:40
Ответ дляЧавонадо
Вони просто беруть польські і угорські паспорти

Мовчки

А нє, не мовчки, ше шось пизд*кають за мову
Пи Пи Пилюля• вчера в 20:39
Ответ дляРассказница
Все претензии к своему президенту
Рассказница• вчера в 20:40
Ответ дляПи Пи Пилюля
Все претензии к своему президенту
Так он ваш
Чавонадо• вчера в 20:41
Ответ дляlilul990

Мовчки

І значна більшість просто виїжджали жити далі, і не робили нікому нерви.
Пи Пи Пилюля• вчера в 20:41
Ответ дляРассказница
Так он ваш
С чего вы взяли?
Рассказница• вчера в 20:41
Ответ дляПи Пи Пилюля
С чего вы взяли?
А с чего вы взяли, что мой?
lilul990• вчера в 20:42
Ответ дляЧавонадо
Удалено администрацией...
жижифреймут• вчера в 20:42
Ответ дляВерочка 100%
Когда женщина замужем, она не свободна. И многие не хотят без мужей ехать. Я бы без мужа тоже никуда не поехала
Удалено администрацией...
Чавонадо• вчера в 20:43
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Прям всі це робили?
І загугліть що таке сепаратизм.
КокошинЭль• вчера в 20:44
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
А вы из секты одинокой юбки? Про любовь слышали или хоть в книжках читали? Фильмы там,все дела?