Быстровочка• 31 августа 2022
У вас є відчуття втраченого літа?
Пищалка• 31 августа 2022
Об’єктивно літо будо насиченим і гарним, навіть в останній день повернулась до тренувань в залі. Але я з березня в іншій країні, тому в мене постійне відчуття, що в мене вкрали моє справжнє життя.
Але гріх жалітися, є робота, дитина поряд, значить в мене все дуже добре )
Быстровочка
• 31 августа 2022
Ответ дляПищалка
щодо вкраденого життя згодна, таке враження, що не своє життя живеш, а за кимось спостерігаєш зі сторони(((
Ляля Убийвовк• 31 августа 2022
В прошлом году было, я работала, а в этом я провела 3 месяца на море)
Хотелось бы такое, но при других обстоятельствах
Гу го гу го гу• 31 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Нащо ви ображаєте фашистів і нацистів ??!!
Росіяни! Це найстрашніша і найбридкіша назва для двуногих істот
Доречі, цікаво чи вже обговорили новий законопроект від посібників росіян , ’слуг народу’?
Геть з України українську мову, ржом далі над мовою селюків, хуторян і рагулів.
Віват всьому російському . А наших героїчних військових вже почали судити за те що захистили Україну від швидкого захоплення російськими військами
Немає слів. Це жах
Сегодня не целуюсь• 31 августа 2022
Для мене це літо «ні про що»
На морі не була, свій ДН у серпні не святкувала, в офіс їздила раз на тиждень, живу одна , тому мало з ким і спілкувалася, жодного разу не була на пляжі , не купалася. Навіть і сексу не було за все літо 🙈 для мене літо - це побачення, поцілунки, спільні поїздки , оберемки квітів, подарунки на ДН 💐 а це якесь «недоразумєніє»