ПультОт_БМВ• Изменено вчера в 21:53
Іспанія (Аліканте, Валенсія) чи США (Флорида)? І там і там чудовий клімат
Якби в вас була можливість- де б ви хотіли жити? Щоб не одягати ці пуховики
Ну і взагалі як воно, жити там де немає зими? І цих морозів
Люблю порядок• вчера в 21:56
Без сезонов жить некомфортно, но когда светит солнце почти каждый день, то сильно не грустим по этому поводу. Выбрала бы Испанию.
Но пуховик после акклиматизации вам понадобится 😉
Смешнюча• вчера в 21:56
В Флориді я б точно не хотіла жити.
Якщо суто через клімат, то Іспанія
ПультОт_БМВ
• вчера в 22:02
Ответ дляАнонимба
Север Испании, а не засраный Аликанте с конским ценником
Розкажіть
Я не знала раніше про тей регіон
ПультОт_БМВ
• вчера в 22:03
Ответ дляСмешнюча
В Флориді я б точно не хотіла жити.
Якщо суто через клімат, то Іспанія
Розкажіть шо у флориді не так
Смешнюча• вчера в 22:04
Ответ дляПультОт_БМВ
Розкажіть шо у флориді не так
Жарень не реальна 8 місяців, шторми, урагани, торнадо, не висока оплата праці
ПультОт_БМВ
• вчера в 22:06
Ответ дляСмешнюча
А в Іспанів ніби теж жарко
Смешнюча• вчера в 22:08
Ответ дляПультОт_БМВ
А в Іспанів ніби теж жарко
Ну в Маямі в лютому 27 градусів а не 12
АяВсёЗнаю• вчера в 22:13
Ответ дляПультОт_БМВ
Розкажіть шо у флориді не так
Не мені питання, але розкажу.
З травня по жовтень сезон дощів, грози щодня, вологість 90-100%, з серпня по жовтень урагани.
Температура +30+34, але через вологість жара здається сильнішою, буквально як сауна.
Влітку вздовж всього узбережжя океана величезні гори водоростей, стоїть сморід.
Величезна кількість комах, літючі таргани. Алігатори.
Через вологість дуже багато плісняви.
Нормальний сезон там тільки з жовтня по квітень.
Половина населення - латиноси, багато з них нелегали. Житло дороге, мінімалка - 13 дол/годину, що є дуже мало для цього штату.
Через вологість дуже багато плісняви.
Вимагаю спілкування• вчера в 22:40
Ответ дляСмешнюча
І ще шалена вологість у додачу до жарюки
Смешнюча• вчера в 22:41
Ответ дляВимагаю спілкування
Вище в пості 10 все гарно розписали, мені лінь стільки писати
Вимагаю спілкування• вчера в 22:44
Ответ дляСмешнюча
Не дійшла ще, але вже перечитала.
Анонимба• вчера в 23:16
Ответ дляПультОт_БМВ
Розкажіть
Я не знала раніше про тей регіон
Чисто , нет жары, океан
Бильбао, Сантандер люди отличные местные, мягкий климат без адской жары
aljonyshka• сегодня в 00:06
За 4 года не наблюдала прямо адской жары в Валенсии летом) все в меру комфортно) Зимой по всякому- сегодня на солнце было все +30, люди загорали и купались, длинные выходные) Но будет и +14 - куртку зимнюю я ношу и здесь)